Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за смяна на верига ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за смяна на верига ?

    Здравейте, искам да попитам мисля да сменя веригата и 2-та пиниона.. Казаха ми, че няма смисъл да сменям примерно задния пинион само защото ако е износена веригата ще го прецака за нула време.. Та въпроса ми е искам да ги сменя, някой може ли да ми предложи сайт в който да има вериги и пиниони? Също искам да попитам каква е ползата ако предния е 16 зъба а задния 39.. и 14 зъба преден а заден 49 каква е разликата за из гори и баири кое е по-добре..?
    Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

  • #2
    От: Въпрос за смяна на верига ?

    Първоначално публикуван от Skirilov Преглед на мнение
    Здравейте, искам да попитам мисля да сменя веригата и 2-та пиниона.. Казаха ми, че няма смисъл да сменям примерно задния пинион само защото ако е износена веригата ще го прецака за нула време.. Та въпроса ми е искам да ги сменя, някой може ли да ми предложи сайт в който да има вериги и пиниони? Също искам да попитам каква е ползата ако предния е 16 зъба а задния 39.. и 14 зъба преден а заден 49 каква е разликата за из гори и баири кое е по-добре..?
    Ако не е снимката от аватара, трябва да гадая какъв е мотора. Виждам, че е Ями XT. По-добре 14/49. 16/39 е много разтегнат, по-скоро за асфалт.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за смяна на верига ?

      Колега комбинацията 16х32 я забрави за баири.
      Ориентирай се към 14х49,50,51 ама зависи какъв ти е мотора. За гората не ти трябва толкова скорост, а мощност отзад за да катериш.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за смяна на верига ?

        Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
        Ако не е снимката от аватара, трябва да гадая какъв е мотора. Виждам, че е Ями XT. По-добре 14/49. 16/39 е много разтегнат, по-скоро за асфалт.
        Ако сложи 49 отзад трябва да преправя успокоитела иначе ще опре в него,мисля че 14-46 ще е екстра.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за смяна на верига ?

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Ако сложи 49 отзад трябва да преправя успокоитела иначе ще опре в него,мисля че 14-46 ще е екстра.
          Зависи. Когато си купих нова верига и аз го преправих леко. Сега, когато се опъва отива по-назад и няма проблем.
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за смяна на верига ?

            Много благодаря момчета ) , трябват ми за гори и трудни терени , но също така знам, че ако е с по-голям отзад а по-малък от пред било нали по-добре, но другото което е повече адреналин което е най-важното
            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X