Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Село Балша-ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Село Балша-ендуро

    Остави го правописа, то целият форум е изпълнен с .... а бе, свиркай си.

    Коментар


    • #32
      От: Село Балша-ендуро

      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
      Остави го правописа, то целият форум е изпълнен с .... а бе, свиркай си.
      Много пъти съм казвал, че правописа не кара мотора, но той говори много за автора му...... Това са дребни закачки, които трябва да се приемат така, но все пак правописа е важен не само тук във форума Той е важен в работата ни, в семейството ни, във възпитанието на децата ни и т.н. Хората, които в 21-ви век не са свикнали да пишат на компютър, трябва да положат усилия в тази насока, а не просто да се обиждат и прочие. Конкретно с колегата Иво, това наистина е една дребна закачка, която се стреми да го научи на нещо. Сега е с нов мотор и му трябва време, защото още е неуверен в себе си Все пак аз имам пръст в продажбата на стария му мотор и той не трябва да забравя това Това което ми прави добро впечатление от снимките му е, че имам добра каска /аз тази година си взех по-високия клас на този скорпион/, за което го приветствам. Виж Жорката от Петрич е на другия полюс......... И не на последно място, времето се оправя и скоро и аз ще яхам метлата /на откриването на 23.03.2013г./ Желая Ви късмет и много положителни емоции
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #33
        От: Село Балша-ендуро

        Helik,не съм забравил трябва да се видим да почерпя.
        Така че когато кажеш.
        И правописа е хубаво да го има ,но не да се прекалява .
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #34
          От: Село Балша-ендуро

          По темата за правописа - Helik прав си напълно, а пък няма какво да се прекалява, има са правила и това е.


          Иво, като се прибра вкъщи как се чувстваш ? Така... малко като отпочина .
          Последно редактирано от LightOfJah; 03-03-13, 22:00.

          Коментар


          • #35
            От: Село Балша-ендуро

            Доста изморен .но с едно приатно чувство от карането и напредването в ендурото.Трябва си много каране.
            Не те намирам в скаип,пусни ми ник за да ти пратя видеото ,гледах го ще трябва да го поставим и тук след малка редакция.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • #36
              От: Село Балша-ендуро

              Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
              Helik,не съм забравил трябва да се видим да почерпя.
              Така че когато кажеш.
              И правописа е хубаво да го има ,но не да се прекалява .
              Иво, за почерпката ще дойда на кафе специално до с.Балша, но само да се оправи времето и да стартираме сезона Обаче не ме търсете по горите, защото аз съм до там, където свършва черния път С колегата LigthOfJah се познаваме задочно, така че черпенето може да стане някой път, когато двамата отново ще излизате да карате
              P.S.Давайте материала за да видим, как сте си изкарали
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • #37
                От: Село Балша-ендуро

                http://youtu.be/D8ahmcpVibk Това е от вчера карането , малка част.Не знаех че става толкова бавно ,но ще качим и останалото.

                Добре Helik,да ти кажа и аз се чувствам по добре на черно ,само вчера полегнах на 3 пъти,то беше една кал/сняг и толкова си и мога де но имам желание за повече нали това е важното.Като доидеш ние ще си караме по пътя а другите кадето искат.
                Последно редактирано от Иво Томов; 04-03-13, 15:50.
                Honda CRF 250 X
                Touareg 3.0 TDI

                Коментар


                • #38
                  От: Село Балша-ендуро

                  , колегата LigthOfJah ли е толкова добър или ДРЗ-та е страшна машина
                  P.S. Аз и да искам да карам извън пътя, нямам никакъв шанс с моите полусликове
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Село Балша-ендуро

                    То е ясно, че ДРЗ-та е в главната роля .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Село Балша-ендуро

                      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                      То е ясно, че ДРЗ-та е в главната роля .
                      E,я кажи какво каза след като покара моита Хонда?
                      Последно редактирано от Иво Томов; 04-03-13, 19:27.
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • #41
                        От: Село Балша-ендуро

                        Ами, да, врътнах едно кръгче с 250тката, мога да кажа, че се управлява много лесно, леко, много ми хареса и макар, че няма чак такава сила си рипа доволно. Много добър избор специално за теб.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Село Балша-ендуро

                          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                          Ами, да, врътнах едно кръгче с 250тката, мога да кажа, че се управлява много лесно, леко, много ми хареса и макар, че няма чак такава сила си рипа доволно. Много добър избор специално за теб.
                          Добре ,ето и следващото клипчеhttp://youtu.be/qBiP73ze5X4 не ми се смеите отскоро имам тази камера,в началото малко превъртете напред има 2мин.само една сцена.
                          Последно редактирано от Иво Томов; 04-03-13, 21:52.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • #43
                            От: Село Балша-ендуро

                            Еее, Иво не си писал отдавна, таман я взе хондичката, да не си се отказал от спорта???

                            Коментар


                            • #44
                              От: Село Балша-ендуро

                              Здрасти,когато мих моторедката видях че на малката зъбчатка зъбите са малко несиметричнино за събота неделя ще съм готов,предполагам.Неделя я дават без валежи. Да бе ще се откажа,имам толкова да уча още. Изглежда чувството за самосъхранение на 50 години е много по голямо отколкото на 25 и това ми пречи много или просто ме бави.
                              Сещам се докато си отбивах казармата в Кремиковци(бях в подвижен състав)ремонти по целият комбинат и каде съм се качвал ,каде съм висял с колани ,сега не ще го направя никога! Не че се оправдавам.
                              Последно редактирано от Иво Томов; 26-03-13, 09:44. Причина: Редакция
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • #45
                                От: Село Балша-ендуро

                                Някои желаещ да се повозим над Балша днес.?
                                0887 377417 Иво
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X