Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за мотоциклет (Варна)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за мотоциклет (Варна)

    Привет,

    Търся сервиз за профилактичен преглед, смяна на гуми и цялостна поддръжка на Kawasaki KLX300R (1999) във Варна.
    Не е нужно да е оторизиран (може и да е конкретен човек), но във всеки случай би било добре да имате опит с него.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kawasaki%20KLX300R%2002%20%201.jpg
Прегледи:2
Размер:80.6 КБ
ID:5937507
    http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...x300r%2002.htm

    За момента, не смятам да извършвам горните дейности сам - моля за въздържание от подобни предложения. : )

    Благодаря предварително на отзовалите се.

  • #2
    От: Сервиз за мотоциклет (Варна)

    Твоят човек се казва Пламен Кунев- Пацо, телефона му е 0899193807. Сервиза му се намира под полицейската школа,зад сервиз Пежо. Много е точен и е супер професионалист.
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за мотоциклет (Варна)

      Благодаря.
      Ще пиша коментар, когато аз самия имам впечатления от него.

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за мотоциклет (Варна)

        Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
        Твоят човек се казва Пламен Кунев- Пацо, телефона му е 0899193807. Сервиза му се намира под полицейската школа,зад сервиз Пежо. Много е точен и е супер професионалист.
        Аз имам впечатления и те са далеч от това да кажа че е профисионалист. Два или три пъти ми се наложи да ходя. Първия път му закарах мотора защотото имаше чукане от към клапаните, той го чу и каза ще ти реголирам клапаните и утре ще ти се обадя. Звъни той малко по късно и ми казва не са клапаните(30лв), те са ок. Ангренажната верига ти е заминала. Викам добре по нататък щя я правим и се разбираме за час да си го взема като си уреждам транспорт и т.н. защото няма рег. Отивам даже 15 мин по рано с човека с бус, там затворено никой братче. Звъня му ами излезе ми работа еди къде си немога да дойда(докара ми го на другия ден но брах срам да се чудя какво да казвам на човека с буса и от работата, че тръгнах по рано няма значение той му излезнала работа) Следващия път викам дано мине глатко да ама не . Закарах го да оправим ангренажната верига.Колко време и пари го питам, каза ми до края на деня най вероятно ще стане 180лв(веригата 67лв), ок. Ден, втори минава никой, викам ще звънна. Пацо какво стана...ами излези проблем(любимото на т.н. майстори). Някой каза е затягал здраво главата скъсах 4 болта носих я на стругар, масло се било изляло доливал още не знам си какво и на другия ден като отидох и ми каза 320лв ти струва ремонта и пребледнях. И му казвам какво направи баси. Той леко сопнато е как какво съм те направил.(никой не може да предвиди).както и да е платих му и си тръгнах. Поне добре се чуваше мотора но не за дълго след като по загрее пак почваше леко почукване според него нормално според Свилен(езерния път) не е нормално.Преценете си.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X