Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво се занимава.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой с какво се занимава.

    Аз уча в автото или по точно в Професионална Гимназия по Транспорт проф.Цветан Лазаров Плевен,но живея много далече от Плевен на 80км.(на 1ви септември си взимам отпусното и се местя в СОУ Васил Левски гр.Роман..)
    По принцип се занимавам с фитнес ,но си изкарвам парите като цепя дърва и товаря камиони с дърва вЪВ фирмата на баща ми. Изкарват се някакви пари ,но не знаете какво пребиване е по цел ден да мяташ дървета и то има такива ""метровици"" дето си удрят 100-200кг без проблем, а иди я вдигни ..но от 30 до 300 лв. на ден се изкарват зависи от работата де а,и баща ми прави компромиси понякога за труда и ми дава повече от на другите работници. Щях да изкарвам повече ако + сегашната ми работа добавя и транспорта от сечището до склада ни ,но не може защото нямам 18 ии.. То даже и работата ми в склада (товаренето и цепенето) не е много законна, защото и за там се искат 18год и документи.

    Коментар


    • От: Кой с какво се занимава.

      Баща ми е кондуктор, кондуктор съм и аз... Билети дупчи татко, жените дупча аз! Няма е Ученик в ПМГ...
      HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

      Коментар


      • От: Кой с какво се занимава.

        Аз съм търговец - внасям детски колела без педали и детски мотори за балансиране - за най-малките!

        Коментар


        • От: Кой с какво се занимава.

          Тренирам професионално борба Борец съм
          eat my dust

          Коментар


          • От: Кой с какво се занимава.

            Здравейте.Аз съм Стефан.Загубих много време да градя бизнес.Сега притежавам фабрика и два автосервиза и бързо наваксвам пропуснатото с моят мотор.
            WR 250 F, KLX 450 R

            Нито съм вреден,
            нито излишен.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X