Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви Май събора в Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 1-ви Май събора в Ябланица

    Някаква нова информация няма ли?
    0 8 76 36 8 542

    Коментар


    • От: 1-ви Май събора в Ябланица

      Каква информация ....вече всичко се знае.. кое е момчето от къде е и така нататък...не мисля че това е най-важното...не вярвам нарочно да е паднал а просто съдба....ако става въпрос там всеки 2ри караше на задна ...даже и мацките си возеха....ако не той, друг щеше да направи удар....
      Аз бях там седя и гледам как повечето хора незнаят (или не искат) да направят нещо да помогнат на пострадалия.....взех колан от някой и му стегнах крака...имаше двама дебели полицай които си бъркаха в носа те нямаха дори аптечка да не говорим за първа до медицинска......добре че един друг човек извади аптечка срязахме му дънките и го превързахме. Крака очевидно беше счупен с открита рана....сега разбрах че човека след това е изпаднал в кома.....незнам какви са причините за това ..нямаше обилно кръвотечение и до последно се опитвах да говоря с пострадалия да не го оставям да мълчи ....човека въпреки уплахата беше контактен питах го дали нещо друго го боли освен крака разпитвах го от къде е и тн .... линейка незнам кога е дошла .....тука гледам сте писали че момчето веднага избягало .. не е точно така ... тои беше там под чадъра дори седеше до полицаите, доста се беше насмел и уплашил....след това не знам какво е станало и каде е изчезнал....
      на такива български збирки винаги е имало инциденти просто незнам защо вместо тъпите ченгели не бяха сложили една линейка ...какво правеха там тея полицай ? Проверяваха книжките и гражданските ли ? На събор на който има стотици мотори коли и джипове при това не се прави за първи път и една линейка нямаше ...
      Надявам се човека да се оправи

      Коментар


      • От: 1-ви Май събора в Ябланица

        Първоначално публикуван от Стоян Мутафчиев Преглед на мнение
        Каква информация ....вече всичко се знае.. кое е момчето от къде е и така нататък...не мисля че това е най-важното...не вярвам нарочно да е паднал а просто съдба....ако става въпрос там всеки 2ри караше на задна ...даже и мацките си возеха....ако не той, друг щеше да направи удар....
        Аз бях там седя и гледам как повечето хора незнаят (или не искат) да направят нещо да помогнат на пострадалия.....взех колан от някой и му стегнах крака...имаше двама дебели полицай които си бъркаха в носа те нямаха дори аптечка да не говорим за първа до медицинска......добре че един друг човек извади аптечка срязахме му дънките и го превързахме. Крака очевидно беше счупен с открита рана....сега разбрах че човека след това е изпаднал в кома.....незнам какви са причините за това ..нямаше обилно кръвотечение и до последно се опитвах да говоря с пострадалия да не го оставям да мълчи ....човека въпреки уплахата беше контактен питах го дали нещо друго го боли освен крака разпитвах го от къде е и тн .... линейка незнам кога е дошла .....тука гледам сте писали че момчето веднага избягало .. не е точно така ... тои беше там под чадъра дори седеше до полицаите, доста се беше насмел и уплашил....след това не знам какво е станало и каде е изчезнал....
        на такива български збирки винаги е имало инциденти просто незнам защо вместо тъпите ченгели не бяха сложили една линейка ...какво правеха там тея полицай ? Проверяваха книжките и гражданските ли ? На събор на който има стотици мотори коли и джипове при това не се прави за първи път и една линейка нямаше ...
        Надявам се човека да се оправи
        Първо-щом не можеш да караш на задна гума недей,още повече със стотици хора на сантиметри от тебе и второ, момчето точно си избяга, беше до мотора няколко минути след това изчезна той и мотора.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: 1-ви Май събора в Ябланица

          И леко-полеко случаят се потули.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: 1-ви Май събора в Ябланица

            Или казано по друг начин, всяко чудо за три дни.
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: 1-ви Май събора в Ябланица

              Eвраците правят чудеса.

              Коментар


              • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                Хайде бе хора,страх ли ви е да говорите по случая с пострадалия човек,нека поне някой каже какво става,човека здрав ли е,какви са последиците за моториста,гледам че темата е със 40 хиляди посещения и никой нищо не споменава,така както се прикрива нашия колега не води до нищо добро,проблема трябва да се обсъжда за да може за в бъдеще да се предотвратяват такива безумни постъпки.

                Коментар


                • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                  Опаа даваите снимки от тази година...аз си прекарах много готино и мисля,че всичко беше екстра, но не снимах...Големи карачи имаше изкефих се на макс...евала...!

                  Коментар


                  • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                    Диваци с мотори и коли,какво изобщо да ги снима човек,опитите за убйства и самоубйства бяха стотици...а тупаните се състезаваха с пълна сила,кой по къси гащи,кой по потник и пълната газ между народа,радвам се че бях контузен и без мотор,че там си е кербала!

                    Коментар


                    • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                      Качете нещо снимка клип

                      Коментар


                      • Re: 1-ви Май събора в Ябланица

                        А ще се събирате ли да карате към Ябланица другата седмица?

                        Коментар


                        • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                          Да съживим малко темата утре е 01.05.2014 и по традиция се кара през гората или по асфалт кой от където може към Ябланица,но нещо времето май плаши участниците.Мисля,че ще е доста интересно кално,мокро........
                          Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                          Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                          Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                          Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                          Коментар


                          • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                            В последните години събора на Ябланица е такава дивотия, че повечето хора от форума са му обърнали гръб.

                            Коментар


                            • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                              В последните години събора на Ябланица е такава дивотия, че повечето хора от форума са му обърнали гръб.
                              Най-вероятно заради това видях доста хора от форума там, а и около 100 човека са чели тук за месец.На мен ми хареса въпреки дъжда, беше много забавно.
                              Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                              Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                              Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                              Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                              Коментар


                              • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                                И на мен ми хареса, само дето скъсах верига на връщане на асфалта след ябланица но се оправих някак си с помоща на приятели разбира се.И мен ме дразни че от коли не можем да си паркираме моторите на на линията,но на който не му харесва да не идва.Който идва на събор трябва да знае,че ще има пиянски изцепки но на ВСЕКИ събор е така.Преди карах пистови мотори и на големите събори беше същото,седиш на тревата хапваш а до тебе хората свалят генерацийте палят и газ до прекъсвач и почват едни буксажи обаче с

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X