Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви Май събора в Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 1-ви Май събора в Ябланица

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Аз бях на 30 метра от случилото се и видях на 90% от станалото,мотора не е бета а жълт КТМ двутактов,а момчето е на около15 години,ако го видя пак на 100% ще го разпозная,ако ви трябва свидетел ми пиши.
    ...браво колега!
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • От: 1-ви Май събора в Ябланица

      Последните новини които научих за пострадалия Борислав Стоилов са, че днес е претърпял още една операция, като са му присадили кост.Лекарите не дават никакви прогнози относно състоянието му за напред.Другата новина е, че има още един пострадал при този инцидент-момче което е било до самия Борислав, също е било ударено от този мотор и изхвърлено на няколко метра-правили са му скенер на главата в Пирогов но не са открили нищо.В последствие е започнал трудно да диша и се е оказало че има 2 счупени ребра.
      Най-фрапиращото за мен е, че бащата на момчето ударило хората се е свързал със синовете на пострадалия, забележете от скрит номер от мобилен телефон и им е казал, че ако му остане днес време ще се срещне с тях.Определили са си среща някъде в София,тъй като и той имал работа там, но така и не се видели защото той свършил по-рано работата си и си тръгнал.Според мен този човек явно не осъзнава сериозността на случилото се или се опитва да баламосва хората.А пък за полицията в гр.Своге просто нямам думи-хората тръгнали да дават показания,а полицай им казва че той бил отпуска тогава и не знаел за какво става дума, че може би дежурния знаел-едни такива оправдания,едни овъртания че просто думи нямам.Дано на никой не се случва такава трагедия и дано човека се оправи.
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • От: 1-ви Май събора в Ябланица

        Добре аз не разбирам нещо, аз бях при Соня правехме спукана гума и 2ма полицая до бутаха някаква стара синя нонда, св може би и казаха че с нея е станало птп-то. И да дано човека се оправи скоро !
        "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

        Коментар


        • От: 1-ви Май събора в Ябланица

          Първоначално публикуван от dinkovv Преглед на мнение
          Добре аз не разбирам нещо, аз бях при Соня правехме спукана гума и 2ма полицая до бутаха някаква стара синя нонда, св може би и казаха че с нея е станало птп-то. И да дано човека се оправи скоро !
          Тия полицай са пълни олигофрени,в началото като стана инцидента тръгнаха да взимат някакъв доминатор и добре че ги видях и им казах че това не е мотора от инцидента.Те го оставиха и тръгнаха пак да обикалят.А полицията не може ли да види кой е тоя скрит номер и от там да се насвържат нещата?
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: 1-ви Май събора в Ябланица

            Аз съм сигурен че някой тук от форума познава момчето но си премълчава,утре това може да стане с ваш близък или роднина, помислете.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: 1-ви Май събора в Ябланица

              Следя темата и искам да кажа следното: Независимо от това, че бащата на неизвестното момче се е обадил със скрит номер, то този номер е останал скрит само за синовете на пострадалия, защото само с необходимо желание може да се разбере и установи по съответния ред собственика или ползвателя му И както казва колега metalgiar, след това лесно ще се навържат нещата
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                Следя темата и искам да кажа следното: Независимо от това, че бащата на неизвестното момче се е обадил със скрит номер, то този номер е останал скрит само за синовете на пострадалия, защото само с необходимо желание може да се разбере и установи по съответния ред собственика или ползвателя му И както казва колега metalgiar, след това лесно ще се навържат нещата
                Taka e,но няма да има нужда от това според мен.Хората се знаят кои са, всички ги познават в с.Трудовец.За сега не искам да пиша имената им, тъй като трябва да има някаква коректност, макар и да не заслужават!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                  Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                  Taka e,но няма да има нужда от това според мен.Хората се знаят кои са, всички ги познават в с.Трудовец.За сега не искам да пиша имената им, тъй като трябва да има някаква коректност, макар и да не заслужават!
                  Значи моториста е задържан, така ли да го разбираме?
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                    Значи моториста е задържан, така ли да го разбираме?
                    До колкото знам още не е задържан, като имам информация ще пиша!
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                      Ако момчето все още не е задържано, то това е повече от странно. Или никой нищо не знае по случая или не иска нищо да направи А доколкото виждам, щом тук в темата има информация, то тази информация и то в по-голям обем би трябвало да е там, където и е мястото
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                        Случаят е излкючително неприятен, но не е много странно, че на извършителят не е наложена мярка за неотклонение "задържане под стража", защото в случаите на пресъпления извършени от непълнолетен, съгласно чл.386, ал. 2 от НПК: "Мярката за неотклонение задържане под стража се взема в изключителни случаи." Това, че извършителят не е задържан не означава, че по досъдебното производство не се работи. Все пак, къде ще бяга това момче? Няма къде.

                        Коментар


                        • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                          Колега хубаво е да цитираме законите и още повече, те са създадени точно за това Но доколкото разбрах не става дума за задържане под стража на това момче, а за това че до момента то се крие и не е установено. Тогава разликата ще бъде много голяма, а и затова писах че е много странно, защото става въпрос за малко населено място, където всички се познават и само по мотора може да се намери това момче. Дори не е нужно да се играе на скрити телефонни номера и прочие
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                            Още един пример за идиотията на някой хора на събора.

                            Коментар


                            • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                              Какво става с пострадалите???Защо информацията прекъсна???
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: 1-ви Май събора в Ябланица

                                Здравейте колеги,понеже днес видях темата, реших веднага да пиша.Това което колегата metalgiar е видял мога да потвърдя, защото моториста мина покрай мен преди да испусне мотора и да удари човека.Дано човека се оправи по скоро .Глетката беше ужасна.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X