Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви Май събора в Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 1-ви Май събора в Ябланица

    Оказа се че има oще снимки
    Прикачени файлове
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • До: 1-ви Май събора в Ябланица

      Дам ходенето на това откриване е много отрезвящо, винаги съм с нагласата че толко простотия на едно място и по едно и също време не може да се случи...и всеки път ме изненадват.
      Проблема идва от местните келеши-пияници които показват колко много им бръмчат жигулките или ако са по-мангизлии западния им скрап след като са се напили(защото те повечето си тръгват пияни отдолу)
      Като обобщение: бира(след ракия или като разредител в повечето случаи), кебабчета и мазна чалга, за сметка на това ние си покарахме много добре, но не с масата.

      Коментар


      • До: 1-ви Май събора в Ябланица

        >>>>
        Прикачени файлове
        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

        Коментар


        • До: 1-ви Май събора в Ябланица

          ....
          Прикачени файлове
          Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
          Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

          Коментар


          • До: 1-ви Май събора в Ябланица

            и пак
            Прикачени файлове
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • До: 1-ви Май събора в Ябланица

              следват клиповете
              Прикачени файлове
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                ....Аре кажете сега,има ли разлика от репортажа на BBS в клуб версаи?Ле леее ! А в гората какво ли е било? Дано да няма пострадали.

                Коментар


                • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                  Първоначално публикуван от Руми и Ники Преглед на мнение
                  ...
                  А на вас мога да кажа само ЕВАЛА... тея събори и откривания всяка година все повече и повече започват да приличат на махленски събор.... Обобщението: много пукница и малко каране.../поне за повечето присъствали,но не всички/!
                  [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                  Марин Маринов - 0885114702

                  Коментар


                  • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                    Много хубав си беше събора.Имаше от всичко по много и каране и ядене и пиене и кютек кво повече искате.Това е идваш на дивотия и простотия един ден е позволено.Който не му харесва има опера театър и др.

                    Коментар


                    • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                      Моето мнение е, че на събора трябва да има полицейско присъствие, ама не формално. Трябва книжки да се взимат /,ако изобщо имат/. Не може на кило и канче да се качи някой в порутена жигула /с откачени задни спирачки, та да пали гумите/ да си представи, че е в тренажьор и да кара, меко казано безрасъдно и безотговорно в тълпата.
                      Пет години поред гледам такива престъпни действия и за това от няколко години наблюдавам събора зад монитора.
                      Всяка година има по някой дефектирал, без значение кой е виновен и защо!?

                      Имаше ли линейки горе?Аз получих обаждане с въпрос дали доктора / deian / е на събора, защото познат паднал лошо и се натрошил. Един такъв инцидент е достатъчен да ми обърне представите за мОТОСЪБОР.

                      МОЕ ЛИЧНО мнение!
                      Последно редактирано от viki terzieva; 05-05-10, 15:34.
                      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                      А+
                      LZ1DRZ

                      Коментар


                      • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                        Колегата над теб го е казал както трябва " Който не му харесва, има опера, театър и др." Единствено съм съгласен, че трябва да има лекарска намеса . А относно книжките, то няма да остане човек с такава. Все пак повечето са с кросови мотори без регистрация, граждански, а някои и без книжки !
                        Последно редактирано от viki terzieva; 05-05-10, 15:37. Причина: правопис
                        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                        Коментар


                        • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                          Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                          Колегата над теб го е казал както трябва " Който не му харесва има опера театър и др." Единствено съм съгласен че трябва да има лекарска намеса . А отностно книжките то няма да остане човек с такава все пак повечето са с кросови мотори без регистразия , граждански , а някой и без книжки !
                          Ами за това повечето или поне тези, които познавам и с които ходехме на събора преди 7-8 години вече не ходят.

                          Доколкото разбрах на теб ти е първо ходене. След 2-3 години ще си промениш мисленето.

                          ДА! Нека останат без книжки! Шофирането в НЕТРЕЗВО състояние е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ и трябва да се наказва!
                          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                          А+
                          LZ1DRZ

                          Коментар


                          • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                            Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                            Колегата над теб го е казал както трябва " Който не му харесва има опера театър и др." Единствено съм съгласен че трябва да има лекарска намеса . А отностно книжките то няма да остане човек с такава все пак повечето са с кросови мотори без регистразия , граждански , а някой и без книжки !
                            И кой ще плаща за лекарската намеса, от години не е безплатна.
                            Искаш да караш пиян, без книжка и без застраховка и аз от моите осигуровки да плащам за всичко това,
                            при положение, че с тези пари ще отида на театър и вечеря след това.
                            Последно редактирано от Chinela; 03-05-10, 10:52.

                            Коментар


                            • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                              Селските изпълнения-кючеци, пиянства и боища ме накараха от години да не посещавам този "събор". Бил съм се достатъчно на времето /ако трябва може и пак.../ а кючеци и пиянски изстъпления който иска-нека иде в първата циганска махала.. Ако това ме прави по-различен и "калпав" моторист /щото не карам пиян, без книжка, без каска и без регистрация/ нека е така! А сега по същество... Ако някой пиян,без книжка, без каска и без регистрация пак ми звънне в Пирогов и каже, че се е утрепал или е утрепал някого ще си свърша пак работата щото казват, че съм длъжен /и Чинел-ще я свърша както винаги безплатно!!!/ ама ще го скъсам от псувни!!! Пък после ще отида на опера...

                              Коментар


                              • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                                Проблема е , че всеки стана моторист , защото било интересно. Има хора дето веригата не могат да си смажат , ама да се напият и да се прават на състезатели могат.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X