Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви Май събора в Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 1-ви Май събора в Ябланица

    Първоначално публикуван от IVODR800S Преглед на мнение
    о па и аз ще се включа в групата за сервиза на родри
    купона ще е уникален
    М ,дааа.Вчера видяхме,ако и днес е така,трее памперси да си носиме

    Коментар


    • До: 1-ви Май събора в Ябланица

      Айде групата ние след малко тръгвамеее
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • До: 1-ви Май събора в Ябланица

        Айде и безаварийно каране на всички горе ще се видиме

        Коментар


        • До: 1-ви Май събора в Ябланица

          Беше страшна лудница , но само докато стигнем, ние патувахме 4-5 часа бяхме с една джипка и просто по-бързо нямаше как Нашите приятели с атв-та и мотори са стигнали за 2 часа . Иначе беше страшна лудница догодина съм там пак задължително , но надявам се че ще бъда с мотор, а не с джипка Има и снимки ще кача след като ми ги пратят
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • До: 1-ви Май събора в Ябланица

            Доколкото разбрах е имало поне един инцидент,АТВ е блъснало мотор !Миналата година имаше стриптийз(мъжки ) ,и каране (повсеместно ) в нетрезво състояние на всякакъв вид техника из горите и околностите на Ябланица!Както ми отговори един приятел моторист на въпроса ,защо няма да ходи на събора(миналата година):Аз пияни хора и простотий мога да си гледам и в кварталната кръчма!
            И поради тези причини днеска една скромна групичка си се рзходихме из горите от другата страна на Искъра ,имаше по малък риск да налетим на някой "джедай" от събора! А както видяхме имаше и други като нас.

            Коментар


            • До: 1-ви Май събора в Ябланица

              Колега аз за първи път бях на Ябланица и честно да ти кажа много ми хареса ! Хората си бяха отишли със семействата - това е показателно . Може и да е измало пияни изцепки, но от тях пострадаха само и единствено тяхните изпълнители
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                Колегата, с който бях спука гума още на отиване и кара 20 км на капла до Богров там намерихме гумаджия. И докато се оправим след хиляди премеждия се качихме до Ябланица към 14.00 часа, а по пътя беше доста натоварено, а тея джигити с ладите направо си бяха заплаха за околните. А на самата поляна в Ябланица наистина имаше доста семейсвта дори с малки деца. Като цяло беше много яко. Жалко, че прекарах половината ден по гумаджии
                Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                Коментар


                • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                  Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                  Колега аз за първи път бях на Ябланица и честно да ти кажа много ми хареса ! Хората си бяха отишли със семействата - това е показателно . Може и да е измало пияни изцепки, но от тях пострадаха само и единствено тяхните изпълнители
                  Колега,тези момчета дето карах с тях днес,миналата година бяха завели с тях жени ,приятелки и деца ,и какво да им обяснят когато видимо пиян пич притича покрай нас както го е майка родила!?Не ме разбирайте погрешно ,не съм въздържател но за всичко си има време, място и мярка!Да не ти описвам многобройните ситуаций по пътя на там и обратно по черния път естествено(бяхме пакет от 4 джипа)!Мисля че проблема идва от това че вече е много комерсиален(както е модерно да се изразяваме напоследък)!Преди две -три години ги нямаше тези проблеми(или поне бяха пренебрежително малко),както и да е важно е че сте изкарали добре.Аз също, такова каране ,падане,бутане и губене отдавна не беше падало!Между другото ще ме извинявате ако мислите ми са малко хаотично разхвърляни ,но сега релаксирам на салата и домашна ракия!

                  Коментар


                  • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                    Да беше мн лудница особено на река Елешница беше мн лудо,на самата Ябланица си беше кактго обикновенно-Музика,пиене и мотори и коли!Затова пак покарахме малко и се засякохме нялколко пъти и с колегата Станислав и тяхната група ,имаше и малко инциденти.Типичен 1 май!
                    [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

                    Коментар


                    • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                      Тази година и аз имах късмета да се включа в събора.
                      За съжаление очакванията ми се потвърдиха но за да не ставам банален ще се огранича със следния цитат от горния пост:
                      "Музика, пиене, мотори и коли...... и малко инциденти..."

                      Нашата група поседя един час в ябланица след което си вдигнахме чукалата и се изтеглихме на безопсано разстояние дълбоко в горите...

                      Коментар


                      • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                        Едно ТТ се наби в едно атв на отиване го видях пича направи поне 5 салта напред с мотора атв-то кормилото само видях ,че беше изкривено .След това пича си се возеше.Едни момчета с джипки покараха нещо по реката и от някаде излете някаквъв със едно сузуки мина по реката и накрая от реката та през оградата с/у мосчето се развиваше това преди второто изкачване и го гониха да го бият Счупиха му 2-джамеца предния и страничен ,но избяга
                        Има снимки и доста клипове ,но ще ги качвам утре
                        И накрая завърши зле за мен на сузукито ми (др 650) му се скъса май ангренажната верига и проби картера сигорно в двига е мазало :X:X Ще го пускам на части ,но първо да си го докарам ,че го оставих на вилата там

                        Коментар


                        • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                          Да и аз го видях оня дето щяха да го бият , ама май му се размина

                          Колега много лошо за моторчето ти , направо ме хвана яд като прочетох какво е станало с него
                          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                          Коментар


                          • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                            Аре даите снимки вече де.Има хора като мен които не са успяли да отидат.

                            Коментар


                            • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                              Ето малко снимков матр'ял от събора. Ние бяхме в групата от сервиза на Родри и на връщане ни прибраха през Мургаш "Ни прибраха" е най-точната дума в случая, но Родри и Мариян си знаят...

                              Народът е казал:

                              "Това, което човек сам си направи, и господ не може да му го направи"

                              Enjoy

                              Коментар


                              • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                                Така да почна първо със снимките ,но от сега ви казвам ,че повечето не съм ги правил аз
                                Та така първо снимките после клипове

                                ето как беше събора от високо ,тук още не са пристигнали всички


                                Спас и Дани
















                                Ето го пича с ТТ-то ,който се удари във кфх-450














                                Тука вече се понапълни






                                Какво Ямахата е по хубава ли








                                Регенерад някакъв




                                Забранено под 18








                                Мали ама са напращели




                                Малко разнообразие следмалко пак















                                Къв съм убавец


                                Вече беше фулл

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X