Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1-ви Май събора в Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 1-ви Май събора в Ябланица

    Аз съм тотално разочарован.Освен смъртния случаи,имаше един моторист в дерето до асвалтовия път-пиян и тои,с извадено рамо,обърнат джип пак на асвалта,един с лада с отрязана задница замалко да удари 3 дечица,удари една кола от паркираните.....за моя едночасов престои там бях свидетел на поне 5-6 на косъм разминали се подобни инцидента.Повече няма да участвам
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • До: 1-ви Май събора в Ябланица

      Абе там е истинки ад бях за 2-3 часа направо се отчаях.Тия говеда ако имаше някои да ги извади от тия лади и жигули да им теглат по 1-2 тупаника и да се смират то безобразие . Малки деца под 10 години имаше да не говорим за другите то не можеш да се разминеш и ония газ колко мое ебати и ид*отите направи без думи останах То тия дрогирани ли са кви са не мога да ги разбера... И все пак това е България Докато има такива пияни говеда ще има и смъртни случаи Дано догодина се предприемат мерки за това безобразие .. не само там ами и във цялата страна.

      П.п Относто джипа по таван ето го http://vbox7.com/play:879b48dd
      Силвестър Георгиев
      МК "Безделниците" Своге
      Suzuki DR250S

      Коментар


      • До: 1-ви Май събора в Ябланица

        Ето снимки и от мен












        Коментар


        • До: 1-ви Май събора в Ябланица

          Eто събора и от друга гледна точка

          Коментар


          • До: 1-ви Май събора в Ябланица

            Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
            Не е било нагласено, защото и шофьорът е от нашия район и се разчу.
            Снимки аз лично нямам понеже не бях там, а и след всички тия гадости станали там се радвам, че не отидох. От 6-7 години присъствам /без последния/ на този събор и от година на година издънките стават все повече!
            То смъртния случай е станал в четвъртак май понеже аз като отивах на огоя на вилата и на другия ден да ходя от там на Ябланица и срещнах линейката летеше отгоре и сигорно тогава е станало ,а колата я прекараха в петак на събора иначе беше готино горе доло .
            Повече изпълнения имаше доло на ливадата и отляво по пътеката до тихов дол иначе на горното малко хора се качваха по него Като дойдеха наште и имаше изпълнения отстрани по скалите
            Тия с жигулките бяха доста тая година кам 10-на

            Коментар


            • До: 1-ви Май събора в Ябланица

              Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
              Джипа да 1 самурай от Свогенците беше по таван
              а и друг лозенски се таркаля горе в деретата защото шофиорат се бил напил по време на движение.а тези "спецялисти" с ладите щтяха да ни отнесат фарчат като луди
              Андрей Андреев

              Коментар


              • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                А незнам дали някой видя как 1 явно се беше напил и връща на задна с 1 даихатсу по тоя сипей в края на събора кадето беше и връща на задна и отворил вратата и кара на зад и по едно време като изпадна от джипа и почна да се търкаля надоло Незнам как джипа нетръгна надоло .. после като стана почна да свирка и да танцува Беха яки емоции ама кам 4 вече започва да става много опасно всеки е пиян на тупан и трябва бързо да се бяга от там

                Коментар


                • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                  аз бях с тоя жълтия трабант

                  Коментар


                  • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                    Тая година беше по готино от предишната. (Emil93) Колега хванал си ме как се навеждам да остава бирата на тоя пияница с honda africa кадето падана в реката

                    Коментар


                    • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                      Ето няколко снимки и от мен.
                      Прикачени файлове
                      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                      Коментар


                      • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                        Първоначално публикуван от motomaniaToni Преглед на мнение
                        проба123
                        Какво се е случило с тази Ямаха бе колега,да не я е яла мечка.
                        [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                        ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                        Коментар


                        • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                          Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                          Какво се е случило с тази Ямаха бе колега,да не я е яла мечка.

                          То и "мечката" я има снимана, ама нека собственика разкаже!!!
                          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                          А+
                          LZ1DRZ

                          Коментар


                          • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                            [QUOTE=Jori;732316]Какво се е случило с тази Ямаха бе колега,да не я е яла мечка.[/QUO


                            Тая ЯМАХА ако може да говори.
                            MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                            (А1+)
                            О877ООО98О

                            Коментар


                            • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                              Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                              То и "мечката" я има снимана, ама нека собственика разкаже!!!
                              Коя мечка бе Гени.
                              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                              (А1+)
                              О877ООО98О

                              Коментар


                              • До: 1-ви Май събора в Ябланица

                                Първоначално публикуван от motomaniaToni Преглед на мнение
                                Коя мечка бе Гени.
                                Е няма ли и Митака пръст в тая работа!? За тая "мечка" говоря

                                П.С> Преди малко ходих да търся един аварирал колега над Ябланица и ми направи добро впечатление, че няма разпиляни боклуци останали от мероприятието> Поздрав за хората, погрижили се за това!
                                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                                А+
                                LZ1DRZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X