Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

    Тук може да публикувате и да споделяте ,мнения,наблюдения,въпроси .......и всичко свързано с този мотор.
    Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

  • #2
    От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

    Здравейте колеги.Имам следния проблем.При по силно друсане или при навлизане в дупка задния амортисьор на клх скърца ужасно.Някой би ли ми казал на какво се дължи това.Поздрави
    Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

    Коментар


    • #3
      От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

      Или счупен лагер и заминали семеринги на амортесиора ( долу ) или линковото е за смяна ( втулките и семерингите )

      Коментар


      • #4
        От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

        Първоначално публикуван от alexey Преглед на мнение
        Или счупен лагер и заминали семеринги на амортесиора ( долу ) или линковото е за смяна ( втулките и семерингите )
        Мерси колега,но се оказа че няма нищо счупено.Просто иглените лагери на чупещата рама бяха за смазване.
        Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

        Коментар


        • #5
          От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

          Лек,много тесен и лесен за управление,икономичен,изключително дурако устойчив със страхотни ниски и определено голям катерач е този мотор.Другото му предимство е ,че задното окачване е двойно регулируемо.Аз го притежавах цели 3 и половина години.Единствения недостатък за мен си остана прекалено малкото му коне.
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • #6
            От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

            Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
            Лек,много тесен и лесен за управление,икономичен,изключително дурако устойчив със страхотни ниски и определено голям катерач е този мотор.Другото му предимство е ,че задното окачване е двойно регулируемо.Аз го притежавах цели 3 и половина години.Единствения недостатък за мен си остана прекалено малкото му коне.
            Благодаря за позитивното мнение колега!!!
            Наистина катери здраво.Кончетата вярно са му малко,но като за 15 годишен и то за първи мотор мисля че е супер.
            Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

            Коментар


            • #7
              От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

              Моля да помагате ! Предстои ми закопуване на машинка и попаднах на една оферта за такова KLX - 250. НО с проблем в главата , та искам да ми кажете към колко в най-добрия и в най-лошия случай като цена може да ми излезе ?

              Коментар


              • #8
                От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

                Първоначално публикуван от presiil Преглед на мнение
                Моля да помагате ! Предстои ми закопуване на машинка и попаднах на една оферта за такова KLX - 250. НО с проблем в главата , та искам да ми кажете към колко в най-добрия и в най-лошия случай като цена може да ми излезе ?
                Много весел въпрос си задал,според теб как може някой да определи какъв е този проблем в главата без да види за какво става въпрос,при тази ситуация се води специалист който разглобява мотора на място и установява какъв е проблема,защото има и такава вероятност че впоследствие се оказва че не само проблема е в главата.Иначе ще ти отговоря образно за цената,минимално три цифрено число,максимално с четири цифри.

                Коментар


                • #9
                  От: Кавазаки KLX 250 -Зелена мания

                  Мерси за отговора

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X