Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

    Първоначално публикуван от viper4o Преглед на мнение
    http://www.youtube.com/watch?v=HKg2u...ayer_embedded#! Малкия е страшен просто
    Ето на това му се вика талант.
    Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
    Gas Gas EC 200

    Коментар


    • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

      Чичко Чинел, намери и другите подобни извращения! имам нужда от вдъхновение
      A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

      Коментар


      • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

        Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
        Чичко Чинел, намери и другите подобни извращения! имам нужда от вдъхновение
        Ето работа за теб, хем няма да имаш проблем с намиране на колоездач..
        http://www.offroadjunkies.com/2010/0...sus-motorbike/

        Коментар


        • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Ето работа за теб, хем няма да имаш проблем с намиране на колоездач..
          http://www.offroadjunkies.com/2010/0...sus-motorbike/
          Ха, чудесия , скоро търсих един подобен клип който гледах преди години по дискавъри с една хускварна и колело на скускане, ама неможах да го окрия точно същия, понеже един приятел не вярваше че колелото може да бие мотора надолу.
          Този е направен много про, макар че мотора на места видимо се лигавеше но наистина има трасета на които няма шанс срещу колелото.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

            добро е! Аз отдавна работя по темата за това си оставих и клаксона на мотора...ама не мога да крия,че на по-насечени пътеки търпя загуби.
            A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

            Коментар


            • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

              Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
              добро е! Аз отдавна работя по темата за това си оставих и клаксона на мотора...ама не мога да крия,че на по-насечени пътеки търпя загуби.
              Това е заради клаксона тежи тежи.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                Това видео е УНИКАЛНО! Супер диво филмче, особено края
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                  http://www.youtube.com/watch?v=BCGC_...layer_embedded Това клипче е жестоко, но не си направих труда да проверя дали преди мен някой го е качил в темата. Така че се извинявам ако се повтаря.
                  [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                  Коментар


                  • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                    мисля че Chinela беше пускал едно клипче снимано от Българи,беше страхотно заснето с атевисти и един мотор,убих се да го търся тук и в други теми е не можах да го намеря,някой да удари едно рамо

                    Коментар


                    • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                      http://project-x.bg/bg/xtv/motocross/86.html


                      има и други .......
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение

                        Краси,стила на снимане е същия,и мисля точно на project-x беше/не съм сигурен/,но им прегледах тези от сайта,нито на мотокрос нито на атв го намерих,сещаш ли се за някой други.....клипа беше с група атв-а,и един црф,караха по една пистичка,но основно дрифтеха на един вираж

                        Коментар


                        • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                          Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                          мисля че Chinela беше пускал едно клипче..........
                          Такова клипче не помня да съм пускал, но знае ли човек....аз що глупости съм постнал тук брой нямат.


                          Ето вижте това, много говеда напоследък се движат по черните пътища...
                          Последно редактирано от Chinela; 18-10-10, 09:36.

                          Коментар


                          • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                            Снощи го гледах това за което говориш, потърси има го, на някаква мина до Перник, минават на дрифт на един сипей, мотора отдолу, атв отгоре, доста ефектно
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              Снощи го гледах това за което говориш, потърси има го, на някаква мина до Перник, минават на дрифт на един сипей, мотора отдолу, атв отгоре, доста ефектно
                              Да,това трябва да е,къде е,тук в тази тема ли....доста рових,колко назад е

                              Ето вижте това, много говеда напоследък се движат по черните пътища...
                              На мен по този начин ми се натресе една черна овца съвсем сериозно това,наистина една черна от цяло "ято" овце и ми влезе странично както на този райдър

                              Коментар


                              • От: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                                Отиваш на тоя сайт http://project-x.bg/ от там на X-ТV , после на АТV и търсиш клипа се казва JAM SESSION, че като копна линка и дава друг клип явно нещо е сбъркан сайта със номерацията на линковете.
                                Те това е, момчета направиха клипа за има няма 10-15 минути мързеше ги да се разкарват да снимат по интересни неща, иначе ги бива за тая работа да правят клипчета в случая направиха от нищо нещо.
                                Последно редактирано от Tpunep; 18-10-10, 11:25.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X