Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

    Дебил: http://video.yahoo.com/watch/6487319/16820751

    Коментар


    • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

      On The Pipe 5 2009 DVD
      в памет на Джереми Лъск

      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
        На тези работи много се кефя.До нас има едно заведение и се събират разни пишлемета и постоянно въртят разни автомобилчета по площада и много често се случват подобни случки.Последното испълнение беше с една ''Хондичка"и джантите и бяха точно такива благодарение на бордюрчето.
        Умрях от кеф като видях уплашената физиономия на татуираното копеле дето слезе от нея!!!

        Коментар


        • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове


          Коментар


          • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

            Red Bull Romaniacs 2008 Hard Enduro Rally
            Краси беше дал линк към филма неотдавна, към чужд сайт... аз го свалях 2 дена, и после 6 часа го качвах в ФТП-то... от там се сваля за по-малко от час (зависи от и-нет доставчика)
            Аз го гледах, много яко... и много по-трудно ми се видя от 2007г.
            Жалко само за Тим, беше ми един от фаворитите. Ослушвам се за 2009, търсих го, но или немога да го намера или още не е качено пиратско копие.
            KTM Fen

            Коментар


            • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

              FACE PLANT



              Към края на този клип има доста сериозни инциденти така,че не е за всеки ...

              Последно редактирано от Габриел Шатов; 04-01-10, 15:50.

              Коментар


              • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                Изродски спорт

                Коментар


                • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                  Не знам дали е правилната тема ... има ли специализирана само за филми? Последната част на филма е брутална... добре е да се види накъде отиваме! Демокрация било. Иначе останалото си го знаем. Има и БГ субтитри!

                  http://treasure.kolibka.com/array2/a....Food.Inc..avi

                  http://www.kolibka.com/bg_sub/(200.Food.Inc..srt
                  Последно редактирано от Rabin; 05-01-10, 14:06.

                  Коментар


                  • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                    Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                    Не знам дали е правилната тема ... има ли специализирана само за филми? Последната част на филма е брутална...
                    Бруталната истина. Ако на някой му е интересно, но го мързи да го гледа:
                    В Америка, а и глобално има тотален монопол над хранителната промишленост. 4-5 фирми контролират пазара с огромно производство чрез лоши и вредни практики под протекцията на правителствата. Бизнеса им е субсидиран и производството толкова ефективно и прицелено единствено към печалби, че истинските фермери не могат да съществуват. Не им пука за здравето, природата и т.н., а само за печалбите. В 80-90% от храните се съдържа генно модифицирана царевица или соя. Все пак поради голям интерес на купувачите дори и големите вериги, започват да предлагат органично отгледани продукти.
                    Ако искаме да ядем качествена храна, трябва да купуваме такава, за да създадем търсене, съответно да четем етикетите, да купуваме сезонна храна, произведена от местните фермери. Да готвим в къщи. Да се интересуваме какво ядем, а не да дъвчем евтините боклуци, които ни предлагат, защото после ще даваме дори повече пари на други главорези- фармацефтичната индустрия.

                    Коментар


                    • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                      Колеги ето едни клипче от мене домашно производство в гората над нас .

                      Коментар


                      • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                        Не го открих тук, а е добро клипче! Аз лично доста се посмях на места.

                        А тук направо ме изумиха - въпреки всичко се забавляват безкрайно...мдааа, странна нация са това източноазиатците, шапка им свалям.
                        Последно редактирано от dmihailov; 08-01-10, 13:53.
                        Honda XR600
                        Kawasaki KLX650
                        Honda XL600V Transalp
                        +359 888 6З5 9З4

                        Коментар


                        • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                          С тия японци всеки път ритам от смях като ги гледам

                          Не е истина как си хвърлят моторите и как се търкалят.

                          Това ако го гледам на живо ще ме заболи корема от смях...

                          Да не си мотор там, направо ги разнищват от излишно мятане

                          Коментар


                          • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                            Малииииии японци на КТМ-и.
                            Иво Георгиев
                            Gworkshop

                            Коментар


                            • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                              Първия клип.....Верно да не си мотор в Япония и тия момчета се забавляват яко ама грам не могат да карат като гледам,добре че моторите им не са като карането им или може би това беше тестдрайв,щот гледам бая модели и марки имаше

                              Коментар


                              • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                                Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                                Малииииии японци на КТМ-и.
                                Aма че и много!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X