Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

    Не е по темата
    но някой има ли желание да си купим DVD-то им ProMotoTV Volume 001 DVD. С доставката е 25$ и да си ги поделим.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Не е по темата
      но някой има ли желание да си купим DVD-то им ProMotoTV Volume 001 DVD. С доставката е 25$ и да си ги поделим.
      Аз вчера си мислех да го купя ама се оказа че в картата нямало парици
      другата седмица съм навит - ама мисля да го рипна и да го пусна фор фри - ти какво ще кажеш?
      че го няма и никъде по торентите мамка му...
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

        Абе според мен не е много редно фор фрий. То качим ли го на някой торент целия свят ще го изгледа без пари. Все пак хората с това си изкарват хляба.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
          Абе според мен не е много редно фор фрий.
          Редно е,редно е.качвайте!

          Коментар


          • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

            хем съм съгласен - хем не съм
            ама айде - за наши хора само ще е фри
            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар


            • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

              Краси, пиши ме и мене в $25.
              Аз обаче съм против тези неща да се пускат така фри. Помислете малко. Част от парите от тези филми отиват за тези които карат. Това помага да стават все по-добри
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                Као мене питаш те парите са им ги дали отдавна разпространителите на филма. Тея разпространители обаче трябва да изкарат сумиата за хонорара на участниците и всичко останало си остава за тях. Така че давай го фрее ама го поскътай някъде, че само наши си хора да го знаем къде е. Ама не в фтп-то на форума, че ще хванат да съдят собствениците
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                  Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                  Као мене питаш те парите са им ги дали отдавна разпространителите на филма. ...
                  Мисля си, че все някак хонорара е обвързан с броя на продадените копия.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                    Сигурно аз не съм в час ама не виждам как ще купя филма, ше пусна линк само за съфорумци и точно вие няма да го теглите и ще кажете - няма да го дръпам щот така ще развиваме ендурото...

                    айде стига бе хора - еб...т ни навсякъде (сетих се за румъния - сигурно има и още..) - ние от де на къде ще им цепим басма?

                    ако наш човек го е правил и очаква дивидент - ще го купя и ще насърчавам други да го направят - ама тия от на майната си, дето бюджета им за година е колкото за на нас за целия шампионат - хич и не ща да ги мисля - честно
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                      http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...deoid=48035521
                      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                      Коментар


                      • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                        Тук намерих много филмчета с уроци по мотокрос на английски:
                        http://www.expertvillage.com/tag/Motocross.htm





                        , а ТУК моят приятел и идол Хондьо е публикувал много забавна фристайл мотокрос игра
                        Последно редактирано от iassen; 15-12-08, 00:54.

                        Коментар


                        • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                          http://vimeo.com/2379075 KTM 2009 Dakar Test
                          [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                          Коментар


                          • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                            http://www.youtube.com/watch?v=v4oK4...eature=related

                            Коментар


                            • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                              Един ден, когато Създателят наистина вземе, че ме прати в ада, предполагам ще е точно такова.... И моторът ще е с двигател и окачване от драгстер

                              Коментар


                              • До: Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

                                Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                                Искам да съм там...трети!!!Такова каране не се забравя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X