Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам КТМ ЕХC 400

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам КТМ ЕХC 400

    Здравейте! Искам да ви представя моторчето, което ми вършеше работа в продължение на 2 години и половина! Мотора е KTM EXC 400 (септември 2001 година). Външния му вид отговаря на спорта, за който е използван! Технически е перфектен, като изключим няколко дребни неща, които ще спомена по надолу в поста. Мотора е регистриран и се кара с А2 категория. Прехвърлянето е задължително. По мотора има доста тунинг, къде смислен, къде по-безмислен(само за вид). Ще се спра на нещата, които са важни и ще пропусна визията! Има италианска генерация, която звучи доста приятно(и шумно) и по-важното, че е нещо различно от Акра, ФМФ и т.н., като не отстъпва по качество и цена. Мотора разполага с демпфер Ohlins(смятам, че няма нужда от допълнителни думи за това)! Също така има задна венец PowerParts и о-ринг верига, Renthal кърма и други малки гъдели! Сериозни проблеми мотора-няма! Няма течове! Забележките му са следните: луфт в долния лагер на задния амортесьор, спукан заден калник и странична пластмаса на радиатора и демпфер за обслужване! Освен това мотора е готов за каране! Цената му е 4799 лева, като ще има коментар, но само на място! Като стана дума за място...мотора се намира в град Пловдив! С видинска регистрация е, тъй като аз съм от Видин. За цената...огледайте другите предложения от този модел, преди да обиждате, тъй като те или са без документи или без стартер, което за мен са доста важни разлики спрямо моя! Мотора има стартер и нов акумулатор!

  • #2
    Забравих да оставя телефонен номер за контакт: 0884318280-Николай!

    Коментар


    • #3
      Моля темата да бъде изтрита! Мотора е капариран! Благодаря за разбирането

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X