Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Еднодневни разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Еднодневни разходки

    Честита Нова 2014 година на групата , много здраве,щастие,късмет,успехи и все така да ни забавлявате с интересни истории с още по-интересни снимки.

    Коментар


    • От: Еднодневни разходки

      Ето и малко видео ,а другият път много повече.

















      Коментар


      • От: Еднодневни разходки

        Първоначално публикуван от lubomir880 Преглед на мнение

        Набореее, къде си тръгнал и ти с младежта да се мериш .
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • От: Еднодневни разходки

          Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
          Набореее, къде си тръгнал и ти с младежта да се мериш .
          Аааа наборе я тури Училата,този дето лети по корем е по млад от нас.Аз падам само по гръб.

          Коментар


          • От: Еднодневни разходки

            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
            Набореее, къде си тръгнал и ти с младежта да се мериш .
            Прав е Ванка, Венци се скри у борчетата хахаха
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Еднодневни разходки

              Ч.Н.Г Карате на едни много ЯКИ места Определено е много красиво и ви завиждам на село едни дерета и камънаци нищо друго, а има там гори ама ме е страх от мечки

              Коментар


              • От: Еднодневни разходки

                Откриване на сезон 2014 година на 11.01.2014.Останалите тези дни

                Коментар


                • От: Еднодневни разходки

                  Изглежда внушително. Къде е това Любчо, не че ми се кара там, другото ме заинтригува.

                  Коментар


                  • От: Еднодневни разходки

                    Нищо особено , а останалите клипчета са много газ и незнам дали ще ви допаднат
                    Последно редактирано от ВЕНЦИ КЛЮЧ; 12-01-14, 16:52.

                    Коментар


                    • От: Еднодневни разходки

                      Абе гледам че клипа се нарича "долината на евтината любов".
                      Абе къде е тази евтина любов бре?Аз такава не съм виждал!

                      Коментар


                      • От: Еднодневни разходки

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Изглежда внушително. Къде е това Любчо, не че ми се кара там, другото ме заинтригува.
                        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                        Абе гледам че клипа се нарича "долината на евтината любов".
                        Абе къде е тази евтина любов бре?Аз такава не съм виждал!
                        Виж Любчо, с чичо ти Петьо сме питали за едно и също, а ти мотори ти в главата....

                        Коментар


                        • От: Еднодневни разходки

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Виж Любчо, с чичо ти Петьо сме питали за едно и също, а ти мотори ти в главата....

                          Брей,брей ти не си могъл да заспиш бе ,голям дерт е било аджеба къде е та еФтина любов.
                          То най да та е страх от ефтиното че после илачите скъпи.

                          Коментар


                          • От: Еднодневни разходки

                            Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
                            Брей,брей ти не си могъл да заспиш бе ,голям дерт е било аджеба къде е та еФтина любов.
                            То най да та е страх от ефтиното че после илачите скъпи.
                            НЕма да се плашите за илачи,защото там времето е спряло(НЯМА МОДЕРНИ БОЛЕСТИ) и най-много да ви хванат срамни калинки.

                            Коментар


                            • От: Еднодневни разходки

                              Е сега ви познах , иначе това райско кътче се намира на 8 км от Самоков . Когато дойдете ще ви разведем да разгледате забележителностите.Ще ви водя при девойката с най-твърдите ц*ци в селото.

                              Коментар


                              • От: Еднодневни разходки

                                Ето и още няколко клипа от тазгодишното откриването на сезона без чичо Венци ,но ми липсваше !
                                За тези които не знаят как да гледат клиповете в по-добро качество качвам 2 снимки за да ви бъде по-лесно и приятно гледането.
                                Когато пуснете клипа той обикновено е с най-ниското качество и е нужно да направите следните неща.
                                Настройки > 1080pHD > след което не давате рефреш на страницата ,а просто с мишката пускате клипа от начало.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled 1.jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5553940








                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X