Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков ендуро

    Венци, давай сега снимки от прибирането с буса, не е край, искаме още!!!

    Коментар


    • От: Самоков ендуро

      ЕВАЛА!!! Колко жега и хубави места сте видяли,блгородно ви завиждам.Е в морето поне не измихте ли....моторите? Венци Chinela ви усети че сте отбивали тук там на прибиране,ако има снимки даваи ги!

      Коментар


      • От: Самоков ендуро

        Първоначално публикуван от NIKOV80 Преглед на мнение
        ЕВАЛА!!! Колко жега и хубави места сте видяли,блгородно ви завиждам.Е в морето поне не измихте ли....моторите? Венци Chinela ви усети че сте отбивали тук там на прибиране,ако има снимки даваи ги!
        И аз това се чудя.Тръгнаха си в 20;30 ,но стигнаха в 4;30 , какво е това пътуване все едно правят преход Емине - Ком .

        Коментар


        • От: Самоков ендуро

          Няма снимки от прибирането с буса .Венци спа през целия път,аз си пих габровския Туборг и контролирах шофьора да не убърка пътя в тъмното.Не сме се и сетили за снимки.
          [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

          Коментар


          • От: Самоков ендуро

            Прибирането сигурно е било интересно но аз спах като крът.Обаче съм сигурен,че Гоше и Васил са пробвали всичките магистрални феи защото буса спираше на всеки 5 минути а и като стигнахме в Самоков бяха свършили дребните.

            Коментар


            • От: Самоков ендуро

              Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
              Прибирането сигурно е било интересно но аз спах като крът.Обаче съм сигурен,че Гоше и Васил са пробвали всичките магистрални феи защото буса спираше на всеки 5 минути а и като стигнахме в Самоков бяха свършили дребните.
              Аха сега разбрах вече защо няма снимки от прибирането и Гоше си трае.Не се били сетили а?

              Коментар


              • От: Самоков ендуро

                Абе що не казахте че такъв е бил проблема бе ?
                Ако знаехме щяхме да подсигурим и мургавелки.В нашата фирма е пълно с такива!
                Даже и за групуви посещения щеше да има преференциални цени!!!
                Е Венци,изложихме се!

                Коментар


                • От: Самоков ендуро

                  Петьо не сте се изложили защото ние и без това нямахме много душа ама ако я имаше и тая опция щеше да си е направо бонус към трака..

                  Коментар


                  • От: Самоков ендуро

                    Привет на всички самоковски юнаци. Известно време не можех да чета заради клечка в окото,но от 2 дни съм махнал превръзките и ви гледам и чета по два пъти на ден.Направихте си едно велико приключение, а аз много се кефя, че поне от Ком до Витиня споделих с вас една част от това удоволствие.Евала на Венци ,който се оправя чудесно с GPS-а и в най- залюханите гъсталаци, дерета и трънаци. Ком- Емине за вас вече е една сбъдната мечта. Честито...
                    С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                    Коментар


                    • От: Самоков ендуро

                      Поздравления за хубавия ендуро поход !! Едно много добро приключение завършило с положителен край !

                      Поздравления и за Венци за страхотния пътепис и снимков материал . Поздрави на всички
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Самоков ендуро

                        Като ни пооздравяха задните части започнаха да ни идват нови идеи.Поздрави...
                        [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                        Коментар


                        • От: Самоков ендуро

                          Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
                          Привет на всички самоковски юнаци. Известно време не можех да чета заради клечка в окото,но от 2 дни съм махнал превръзките и ви гледам и чета по два пъти на ден.Направихте си едно велико приключение, а аз много се кефя, че поне от Ком до Витиня споделих с вас една част от това удоволствие.Евала на Венци ,който се оправя чудесно с GPS-а и в най- залюханите гъсталаци, дерета и трънаци. Ком- Емине за вас вече е една сбъдната мечта. Честито...
                          Мерси Тошко да ти се връща .Клечка от разходка или женати ти посегна?

                          Коментар


                          • От: Самоков ендуро

                            Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                            Мерси Тошко да ти се връща .Клечка от разходка или женати ти посегна?
                            Тошко е бил без очила.... Не вярвам жена му да му посегне-тя е мила и добра женица.
                            [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                            Коментар


                            • От: Самоков ендуро

                              Пичове, бях в планината без мотора за дърва за зимата , когато една жилава вейка се опита да ми извади дясното око- за щастие безуспешно , но така ми се пада, като наруших важни правила от светото писание където е казано :
                              1. Не ходи пеша;
                              2.Карай си мотора со кротце и со благо и со мръсна газ и ще пребъдете и ти и славата ти дълги години.....
                              3. Не вземай в ръка брадва, кирка,лопата, мотика и прочее други уреди, които могат да повредят Моториста или да развалят стила му на каране , щото заради тях няма да има време да кара.
                              С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                              Коментар


                              • От: Самоков ендуро

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0821.jpg
Прегледи:1
Размер:261.8 КБ
ID:5395511Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0822.jpg
Прегледи:1
Размер:131.9 КБ
ID:5395512Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0823.jpg
Прегледи:1
Размер:215.4 КБ
ID:5395513Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0824.jpg
Прегледи:1
Размер:279.5 КБ
ID:5395514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0825.jpg
Прегледи:1
Размер:145.5 КБ
ID:5395515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0826.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5395516Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0827.jpg
Прегледи:1
Размер:153.5 КБ
ID:5395517Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0828.jpg
Прегледи:1
Размер:203.4 КБ
ID:5395518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0829.jpg
Прегледи:1
Размер:269.1 КБ
ID:5395519Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0830.jpg
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5395520
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X