Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на група - ТРЯВНА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Историята на група - ТРЯВНА.

    По коледа нямаше какво да правим и решихме да раздвижим моторетките в района даже и Рицина излезе да разходи ИЖ-чето/на втори план/











    Нямаше и помен от снега от предната седмица








    Отидохме на бившата мото писта до Плачковцизащото бяхме излезли за малко все пак е коледаА това е Андито тий беше там да покара








    Това е от това кратко каране

    Коментар


    • #92
      От: Историята на група - ТРЯВНА.

      Понеже никой не е карал днес и продължавам с ретротопо точно караха двама начинаещи професионалисти,но малко са калпави от снимките и затова няма
      Да продължим по същество коледните празници продължиха и няма какво да се прави и решихме да се повозим малко с джипкатапо поляните ,че имаше хубава кали се събрахме чртирима глупакаАз,фантата,Цецо и живият дявол Сиромахчето




      В тази кал доста буксувах и не можах да мина и я заобиколихсамо замазваше гумитеи ме привличаше към ел.стълба















      Това е от мене за това кратко каране

      Коментар


      • #93
        От: Историята на група - ТРЯВНА.

        Да продължим темата и да завършим 2009г. че идва 2010г а там би трябвало да се появят нови действащи лица
        И така през новогодишните дни се наслаждавахме на хубаво време и беше грехота да не изкараме машините в гората
        Решихме да се поразходим до Българка времето беше прекрасно и Аз,Бонев и Фантата излязохме







        Снимките са малко но все пак ги има




        Фантата на корените






        Атова е след като се прибраш и измих кончето и малкият реши да покара






        На другият ден връх нова година едни колеги с джипки решиха да се позабавляват и ние да позяпаме











        Фантата не издържа и изкара хондата











        Така завърши тази година за някой добра за други не чак толкова ,но все пак най-важното е че спортът се развива и се зарибяват нови хора
        Това е от мене за сега.....

        Коментар


        • #94
          От: Историята на група - ТРЯВНА.

          Посрещахме 2010г хапнахме пийнахмеа също така и другите празници и след като минаха и те се сетихме,че имаме и мотори и с Цветан решихме да побръмчим по нашите околности да се раздвижим малко след пържолите








          Опа Цветан








          А моята мутра се появи на телевизора









          Ами това е от тази разходка нали все пак се раздвижваме след няколко празника

          Коментар


          • #95
            От: Историята на група - ТРЯВНА.

            И така историята продължава На другият ден колегите с джипките решиха да покарат малко траял на една полянкаи ние се организирахме да покараме а първо да погледамеБяхме Аз,Бонев,Цецо,Фантата,Андито и едно момче от Габрово с КТМ







            Фантата тренира


















            Цецо се развърта





































            Не липсваше и публика

















            Малко удавиха Г- класата











            Тука вече се запътихме към гората





            Към вр. Мъченица














            Докато чакаме другите малко снимки





            Фантата имаше мечта да кара КТМ,но си имаше елече с марката














            Момчето от Габрово








            Андито







            Фантата





            И така завърши разходката разделихме се от мъченица с Андито и се върнахме обратно към Трявна а те за Габрово

            Пропуснах едно сборно клипче от полянката


            Коментар


            • #96
              От: Историята на група - ТРЯВНА.

              Само мога да ви завиждам каква история пишете,продължавайте и занапред да я творите.Успех и много здраве.Очаквайте включване и от Правец.Засега сме двама ама ще се борим за още.
              DRZ 400S

              Коментар


              • #97
                От: Историята на група - ТРЯВНА.

                Първоначално публикуван от sestaka Преглед на мнение
                Само мога да ви завиждам каква история пишете,продължавайте и занапред да я творите.Успех и много здраве.Очаквайте включване и от Правец.Засега сме двама ама ще се борим за още.
                Какво да ти кажа колега и ние започнахме малко,но се стараем да се ставаме повечемога дати пожелая скоро да се удвоите

                Коментар


                • #98
                  От: Историята на група - ТРЯВНА.

                  Гледам,че интереса към темата расте и да ви пусна някоя снимка от нашите преживявания
                  И така след седмица се организирахме да покараме въпреки,че беше паднало снежец и беше студеноДаже се сдобихме седин нов член на групата Петкотой се сдоби с Кадживата на Валката и реши да я изкара в горатаБяхме Аз,Цветан,Рамбо и Пецата





                  Тръгнахме към бр.Мъченица и после към Кръстец


                  Рамбо





                  Цветан





                  И не на последно място Пецата




                  Това е от тази кратка разходка всичко беше наред,но все пак беше студено

                  Коментар


                  • #99
                    Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                    Интерес има Боре, ма току що ми изникна един въпрос в главата... Как ги помниш всички тея неща по дати имена , кой с какво е бил и прочие и прочие евала
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                      Интерес има Боре, ма току що ми изникна един въпрос в главата... Как ги помниш всички тея неща по дати имена , кой с какво е бил и прочие и прочие евала
                      Както помня и пътища и пътеки датите са от снимките,а другото като го видя все едно беше вчера ,а не преди години

                      Коментар


                      • Re: От: Re: Историята на група - ТРЯВНА.

                        Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                        Както помня и пътища и пътеки датите са от снимките,а другото като го видя все едно беше вчера ,а не преди години
                        Евала Аз след каране не си ли напиша домашното (т.е веднага да седна да си напиша материала в темата) ефекта ми се губи. Губят ми се интересни моменти . После като гледам снимки има спомени ма друго си е прясно прясно

                        Евала Боре давай нататък с материала , и прави разширение на гаража , че тез КТМ-ми дето имаш и трябва да вземеш няма къде да ги съхраняваш
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                          И така да продължим темата към края на януари Аз,цецо и Фантата решихме да излезем в гората нищо,че имаше малко сняг и беше гаден за каране на местатръгнахме да се повозим малко в гората над нас


                          Цецо





                          Фантата














                          Повозихме се малко и отидохме на една пътечка ,не че е толкова гадна, но има малки тръни и като е малко кално става интересно








                          И едно клипче не толкова интересно


                          Коментар


                          • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                            В началото на февруари нашите момчета излязоха в балкана Бонев,Фантата,Пецата,Цветан и една нова личност СТАМБАТА с Ямаха YZ450 2008.Понеже мене ме нямаше на тази збирка и не мога да кажа нищо по въпросасамо ,че са ходили по Кръстец и Гръбчево и има само този зборен клип


                            Коментар


                            • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                              Да понапиша малко за темата да има какаво да се чете защото при нас не откриваме и не закриваме сезон,не караме по асвалт,е от време на времесезоните се преливат
                              И така към 20 февруари,атакувахме балкана,нооо се натъкнахме на снежна покривкаБяхле трима г..... и ,Аз, Цецо и ФантатаТръгнахме към Бузлуджа през откритият рудник ,че там е по хубаво за каране малко повече каманак,чакък.....





                              Фантата обърка посоката





























                              Да долейме малко водичка,че намаля












                              Понеже зациклихме и решихме да продължим в друга насока по на ниско














                              Решихме да пробваме една пътечка













                              Колегите от Плачковци се обадиха ,че ще карат две млади надежи в мотокроса на тяхната писта единият е наш познайник Ивелин Манев с кавазаки 85сс и едно момче от Габровои отидохме там и без това нямаше къде да се ходи
































                              Докато си почиваха младежите и ние се пуснахмеиначе щаха да ни прескачат























                              Нещо зацикли нета ще продължа друг път

                              Коментар


                              • От: Историята на група - ТРЯВНА.

                                И така да продължа от снощи бяхме на Плачковската мото писта















































                                Това е от тази разходка всичко завърши благополучно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X