Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    И при тебе са носили и месили, пък за материала когато тогава !
    ЦЕКИЧА

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      Беше много отдавна ,вече не помня А материала го пусни в Гейсбука може да ти вържат

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Мене не ме мисли, от сега да кажа че материал скоро няма да има ( прецака ми се card reader-a )
        ЦЕКИЧА

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от ceko23354 Преглед на мнение
          Мене не ме мисли, от сега да кажа че материал скоро няма да има ( прецака ми се card reader-a )
          Е пък вземи от някой !!! Ако не таз камера или апарат имат и кабелче , не е нужен кард рийдър , ЖЕЛАНИЕ треа , желаниеееее хахахаха
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
            Е пък вземи от някой !!! Ако не таз камера или апарат имат и кабелче , не е нужен кард рийдър , ЖЕЛАНИЕ треа , желаниеееее хахахаха
            Съгласен съм с горното мнение. Кард-рийдър има на 2мин. от дома му, само трябва да ми звънне да му го дам

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Много акъли, много нещо. Заболя ме главата да чета.... Задоволете се с нещо далеч по-добро от нашето каране !

              ЦЕКИЧА

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Цеко , Цекооооо , Цекоооо , я другите пичове дека са у странство и сам можем да си ги дирим у нетО , ама они не са ми интересни , оти не ги познавам , па и ги знам ,че са се родили на матори.... , а пък не мога и да им драсна 2-3 -5 ''професорски'' реда....

                Мене ми е интересно , наши (х)ора да гледам ... къ катерим и къ падаме и да ми е густо !! Капиш ?!?
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                  Мене ми е интересно , наши (х)ора да гледам ... къ катерим и къ падаме и да ми е густо !! Капиш ?!?
                  Скоро ще има материал
                  ЦЕКИЧА

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    За да замажа положението пускам няколко клипа от предното ми каране с Цветан :







                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА









                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Гошо, недей да замазваш положението със стари клипове, тъй като новите вече са при теб, качвай тях
                        ЦЕКИЧА

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          С това уникално творение поздравявам нашият колега и приятел Вальо Маника

                          http://www.enduro21.com/index.php/co...sqvarna-enduro
                          ЦЕКИЧА

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Добре , добре !! Особено страничното преминаване на падналото дърво от двата такта ,много ми хареса !! Това и аз искам да го науча , ама не ми се отдава много много хахахаха
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Ех, превари ме - много хубаво странично преминаване, наистина, но не е лесно.

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Успех на нашите момчета в утрешното двудневно състезание 'Чесън и скариди'. Да им пожелаем да завършат успешно и да не наберат много чесън по пътя

                                Някой мераклия да ги изпратим утре от вр.Шипка ?
                                ЦЕКИЧА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X