Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Група- ТРЯВНА

    А тук се разходихме с Фантата до х.Българка

    Коментар


    • От: Група- ТРЯВНА

      Коментар


      • От: Група- ТРЯВНА

        Имаше и дръвчета на връщане ,та се заиграхме

        Коментар


        • От: Група- ТРЯВНА

          Браво Цецо добри клипове са станали камерата си е камераА НиколаЙчо го има докоментирано как прави снимки за гейсбутка
          Последно редактирано от borkatasx; 29-04-12, 07:30.

          Коментар


          • От: Група- ТРЯВНА

            Браво момчета евала, клиповете са много добри ....

            П.п Абе много кара тоя Фантата бре , основно само той е центъра на клипчетата и се мъчи по деретата хахахахах , шегувам се разбира се...
            Иначе много кара момчето , пък и ме кефи с какъв мерак се впуска в ''дълбокото'' . Поздрави
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Група- ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
              Браво момчета евала, клиповете са много добри ....

              П.п Абе много кара тоя Фантата бре , основно само той е центъра на клипчетата и се мъчи по деретата хахахахах , шегувам се разбира се...
              Иначе много кара момчето , пък и ме кефи с какъв мерак се впуска в ''дълбокото'' . Поздрави
              Кара си момчето,кара ,ама питаш ли ме колко сили и мъки полагам за да го гоня и снимам

              Коментар


              • От: Група- ТРЯВНА

                Kaрат много защото единия е висшист,а другият(Фантата)кандидат висшист!

                Коментар


                • От: Група- ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                  Кара си момчето,кара ,ама питаш ли ме колко сили и мъки полагам за да го гоня и снимам
                  Хехехехех не се оплакваиииии . Че то какво по-хубаво от това , като го ''гониш'' имаш стимул и по-бързо напредваш. Гледам добре си го гониш за снимки и ти не си за жалене хаахахха
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Група- ТРЯВНА

                    Само ми разкопавате левродата.Поне следващия път ми наберете една чантичка.Браво за карането

                    Коментар


                    • От: Група- ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
                      Kaрат много защото единия е висшист,а другият(Фантата)кандидат висшист!
                      Хехехехе ми то и аз съм кандидат висшист амаа.... нещото ... хахахаха
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Група- ТРЯВНА

                        Първоначално публикуван от kaloqn_ Преглед на мнение
                        Само ми разкопавате левродата.Поне следващия път ми наберете една чантичка.Браво за карането
                        Утре ще караме,ако няма да излизаш с нас, ще ти напълня една чанта

                        Коментар


                        • От: Група- ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                          Хехехехе ми то и аз съм кандидат висшист амаа.... нещото ... хахахаха
                          Aбе като ти гледам репортажите(редовно)и ти не си за "изхвърляне"

                          Коментар


                          • От: Група- ТРЯВНА

                            Утре 10-10.30 да стартираме

                            Коментар


                            • От: Група- ТРЯВНА

                              Ей много люто кара 22 нумер а и бая лют чесън измачка ама и човеко след него е като горски дух , много готини клипчета браво скоро ще ви посетим да покараме заедно а бе набора нещо не го виждам, какво става с него
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: Група- ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение
                                Ей много люто кара 22 нумер а и бая лют чесън измачка ама и човеко след него е като горски дух , много готини клипчета браво скоро ще ви посетим да покараме заедно а бе набора нещо не го виждам, какво става с него
                                Набора се песионирапродаде си мотора

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X