Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествията на чичко ви Фър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

    Ква я мислех ме ква стана? Първи сняг!!











    Веднага се започна бои с топки и овъргалване за здраве!







    Докато нашата домакиня пригови закуската решихме да се разходим из района за разсънване,вятъра бе започнал да засипва каручката на нашите гости







    На едно място се спънах и добре че бе една слива където се спрях




    После реших да си платя за услугата ,но категорично офертата ми бе отхвърлена докато не извадих по сериозно каиме и тогава нещата се оправиха





    Извеждаики селския бик на водопои, бая се учуди дали да пие или да скача на червено??



    Връщайкисе приготовлението на закуската вървеше с пълна пара но за мое разочарование само на катми ааа тъи не може !!! Вълча трева ,яжте си катмите!!!







    И се започна от сутринта,няма да се излагаме Я





    Голяма кандарма падна Опитаи та опитаи катмите много били хубави и аз се сагласих но плънката аз ще сия приготвя ??? Три наденички завити в катма



    Тая лъжица нее за всяка уста!!



    Да ама много хубаво не е на хубаво!По едно време като ме защрака един зъб!!! Бряяя к'о праим сяНебоиса вика домакина,предния чорбаджия е бил селски зъболекар ,има някои дюзен останал от негово време в килера!!!! Ашколсун на Тенчо лека ръка има бреиии

    Веднага ми олекна и започнахме танци даже






    Сигурно от" упоиките " ш'адъи ама нещо съм заспалллл.И поедно време сън ми се присъни,самодиви по галоши ,танц ми танцуваха.Ааа викам ся' голяма ра'Ута шъдъи!!!! Ама сън лъжовен ша знаите,,,, Отварям зъркели и ооооооууууу ,,събудил са Илия пак в тия



    Бобито нали сии морско чадо видя едно гьолче и на няколко ракии едвам я удържахме да не скочи вътре




    Три дни яли пили и се веселили но на имането има и краи а на нямането краи няма ,,,имаше и още нещо за кренвирша но вие си го знаете,,,, ЧИЧКО ВИ ФЪР!!!!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #92
      До: Пътешествията на чичко Ви Фър

      Много ви посна масичката бе ЧИЧКО ФЪР ,апък кака ДИДКА как си я заклещил няма мърдане напред само назад ша даваАма и все пак тряаше да земеш маторя щеше да е по интересно нали зниш

      Коментар


      • #93
        До: Пътешествията на чичко Ви Фър

        Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
        Много ви посна масичката бе ЧИЧКО ФЪР ,апък кака ДИДКА как си я заклещил няма мърдане напред само назад ша даваАма и все пак тряаше да земеш маторя щеше да е по интересно нали зниш
        Ах знаех си аз че тъи ша к'аиш за това не пуснах всичко
        Я виж на това посно ли му викаш???



        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #94
          До: Пътешествията на чичко Ви Фър

          Ей,за тебе книга трябва да напишат,много са радващи тези снимки.Продължавай в същия дух.Поздрави!
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #95
            До: Пътешествията на чичко Ви Фър

            Чичко Фър,АДАШ с тези разкази и приключения както и снимки ще докараш на някой със слабо сърце инфаркт.
            Ненадминат разказвач и умееш да подбираш местата които посещаваш.
            Гледам си оставил бурканя настрана само канички използваш.
            Последно редактирано от Tornado; 04-11-09, 18:27.
            КТМ 400 EXC

            Коментар


            • #96
              До: Пътешествията на чичко Ви Фър

              Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
              Чичко Фър,АДАШ с тези разкази и приключения както и снимки ще докараш на някой със слабо сърце инфаркт.
              Ненадминат разказвач и умееш да подбираш местата които посещаваш.
              Гледам си оставил бурканя настрана само канички използваш.
              Аааа то щ'от съм на гости,,, глеии к'о стаа в неделя
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #97
                До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                Не ми върви в тоя живот и не ми вървиДали да не зема да се обеся на някоя с голям балкон не зная,ами ша земе да се скъса въжето и да падна в полата им и глеи к'о стаа тогаз кат рече я да та видя Чичко Фър к'о моиш ся,и тогаз си е.а маиката
                Та днес време супер викам ще изгоря някой килце бензин с новата маторетка,да ама не,кат рече Дидка ти си ми обещал да ме водиш на Кадемлииското пръскало,пък и искам да видя на дядо къщата в Тъжа А ся де!!! К'о праиш ???Аиде пак стария вол в омотя,че се в брезната вървялОбадихсе на моя син да тества КТМ а ама пък тои по никое време джамове сменя??И късмета се осмихна на моя зет.Викам си тои освен МТлбе и скутер друго нее карал,ама я да видим без какво ще си додим я без дръжки я без някои кора а тя ква излезеБраво на него,перфектно каране , ама то не вар да караш убав матор тои почти сам вървешеИ тъи излязахме над Тъжа и ооо стар номер.... фъшшш тоз път от пред ..




                На бързо смяната бе извършена пък и намерихме демонтажна маса







                На еддни и се пука душата а на дръги снимчици правят




                Сталинградската битка



                Здрави са Авганските чипици бреййй



                Тук вече съм щаслив ,но за колко ли



                Ооох добре че аз съм жив и здрав


                Каски на глави и газ,но до когали


                Ами до кога ,има няма два км почти до хижа Русалка и аиде пак по капла Тоз път кръгом по цървули та в Тъжа при Азиса...

                Този Баико и тои ни се чудеше на акълите??









                Часовника бе вече 4 и 10 да не вземем да се връщаме ами даи пак нагоре... водопади ще гледаме Ша гледаме ама кат тумбаците ни празниЯ да вземем да лапнем нещо и да напраим по едно кадро , нищо че слънцето бързо залязваше..












                Отсреща балканите се приготвяха за сън а ние още имахме да превземаме завои..







                Ето ни и вече на заветната цел ,но понеже времето бързо напредваше и студа ни нападна бурзо подвихме коируци и бежда ни няма...







                На връщане играех ролята на Фори светулката тъи като някои умник е окьоровил портокалчо. Ето я и нощна Тъжа



                И ние в тъмното:





                От тук до Енина с мръсна газ в тъмницата,по едно време в студа си мислехме да се отбием в Павел баня и да скочим в горещив басеин ама тои както съобщиха тази вечер по бтв ставал само да гасиш киреч...И така умрели от студ но щасливи се прибрахме.Първият урок по Нощен офроуд на Станислав бе повече от успешен,дали пък новата маторетка няма да я последва съдбата на старата ми Хонда??? Кои знаи??? Поздрави Чичко ви Фър
                Последно редактирано от Чичко Фър; 14-11-09, 22:11.
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #98
                  До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                  Б.а.х.т.а. в романтика-натуралист, много ми харесват пътешествията ти.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #99
                    До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                    Чичко Фър,аз предлагам да решиш проблема с тия гуми радикално-няма гума-няма проблем
                    SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                    0878299791

                    Коментар


                    • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                      Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
                      Чичко Фър,аз предлагам да решиш проблема с тия гуми радикално-няма гума-няма проблем
                      Еи,странно нещо са чиляшките акъли и на мен вчера ми мина през акъла дали да не взема да пробвам сверсия Флинстоун-меше
                      Ама тогава ще ме е страх от дървояди!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                        На туй момченце да му купиш екипче че ктм нему мяза така.Той от чопър се е качил на ктм очоловечел се е

                        Коментар


                        • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                          Абе тои както и ти ,друго освен камуфлажите не признавате
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                            еееееееее стига бе ние отвреме навреми покарваме по този маршрут па и попадваме

                            Коментар


                            • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                              Първоначално публикуван от koko72 Преглед на мнение
                              еееееееее стига бе ние отвреме навреми покарваме по този маршрут па и попадваме
                              Ам чи кви сте маторджии га не попадвате
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Пътешествията на чичко Ви Фър

                                Днес на връщане от разходката до връх Околчица, връщане, което не беше по план (единя райдър, мой съученик му причерня ии започна да става все по-зле и просто не можа да закара мотора до Враца. Спряхме и баща му го закара до болницата, а майка му и аз останахме да чакаме, защото аз не мога да карам толко тежки мотори) и както си приказвахме мина един, Опел Вектра, слизат двама мъже - добър ден добър ден (а аз го познааах ), но той допълнително ни се представи... Чичко Фър. Щракна една снимка и ни обeща, че ще се видим някъде из историйте на Чичко Фър.

                                Чакам си снимкатаа.

                                Разказвам историята на бързо така че, ако има нещо, моля да бъда извинен.
                                [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X