Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

    Абе Фил - то това не е за хвалба ами за черпня
    Да ти е честито и само безаварийни моточасове с него
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • #92
      До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

      Мерси,д'ет с'а вика
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #93
        До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

        Да ти е честито и по малко да се варгаляш с него,че е хубаво.Да го караш без аварий и дертове.

        Коментар


        • #94
          До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

          Еиии Чичко Филллл,то се е видяло че щее ново гнездо ами да ти е честито и правилно си му избрал цвета не му трябва конец и хвалби амииии ПОЛИВКАААА.К'О шамуииии!!!!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #95
            До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Еиии Чичко Филллл,то се е видяло че щее ново гнездо ами да ти е честито и правилно си му избрал цвета не му трябва конец и хвалби амииии ПОЛИВКАААА.К'О шамуииии!!!!!!
            О'к
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #96
              До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              О'к
              АМ ГА??
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #97
                До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                днес!!!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #98
                  До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  днес!!!
                  Ади,,,,,
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                    а честито Фил
                    страхотна е машината колко ли време ще изкара без драскотина
                    SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                    Коментар


                    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                      Ей пак станахме известни
                      гледахте ли новините?

                      Задържани са членовете на престъпна група, контролирала част от наркопазара в Казанлъшко
                      На 18.02.2009 г. при съвместна операция на сектор "Борба с организираната престъпност” при ОД на МВР - Стара Загора и Дирекция "Противодействие на организираната и тежка престъпност", под ръководството на Окръжна прокуратура – Стара Загора, в района на с.Търничени, общ.Павел баня са заловени Е.О. (30) от Казанлък и Я.И. (34) от с.Крън, придвижвали се извън пътната мрежа с кросов мотоциклет и АТВ. В багажа на лицата са открити и иззети два пакета, опаковани в кафяв скоч, съдържащи 1 кг и 20 грама светлокафяво прахообразно вещество, което при тестване с полеви наркотест е реагирало на хероин.

                      В база за инертни материали в землището на с. Крън, общ.Казанлък, собственост на майката на убития в края на юли миналата година Т.Т. (34) от Казанлък и ползвана от задържаните лица, са открити и иззети още 3 пакета, опаковани в кафяв скоч, съдържащи 1 кг и 532 грама светлокафяво прахообразно вещество (реагиращо на хероин); 304 патрона, калибър 7,62, 7 бр. ловни патрона - 17 мм., 24 патрона 7,65, ловна пушка 12 кал.; електронна везна и кафемелачка със следи от вещество, реагиращо на хероин. В базата в с. Крън са заловени още двама от участниците в престъпната група – А.А. (40) от с.Енина и М.А. (23) от с. Крън. Задържаните лица са били приближени на убития Т.Т. и са членове на престъпна група, контролираща част от наркоразпространението в района на Казанлък. Многократно са задържани за съпричастност към различни престъпни деяния – взривявания, палежи, изнудване на селскостопански производители и др. Задържани са за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 354а, ал. 2 от НК.
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                        Не съм се и съмнявал във вас, абе хора свърши ли ви виното та минахте на твърда дрога...
                        Чудя се аз защо на снимките чичко Фър все гледа на кестерме...пък то защо било..
                        А и старозагорци, че и Гълъбин всяка неделя там....ЯСНОооооо

                        Коментар


                        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                          И сега какво ще ни лепнат и нас да ни гонят ченгетата
                          че знае ли се можем да носим нещичко и ние
                          Който не кара той не пада :mrgreen:
                          http://vbox7.com/play:84a1f27e

                          Коментар


                          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Не съм се и съмнявал във вас, абе хора свърши ли ви виното та минахте на твърда дрога...
                            Чудя се аз защо на снимките чичко Фър все гледа на кестерме...пък то защо било..
                            А и старозагорци, че и Гълъбин всяка неделя там....ЯСНОооооо
                            Абе то така ама баш в националния ефир ли трябваше...
                            Сега не моем се оттърва от гости
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                              Kak са ги хванали извън пътната мрежа, Полицията да не е ползвала услугите на наши колеги?
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                                Лоша работа, това е сериозен повод за служителите на МВР да ни навестяват и спират все по -често.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X