Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

    Добре, го е казал Тошко!!! Надявам се да го чуят повече хора, щото иначе става въпрос, за селска гъзария а не офроуд!

    Тука става въпрос за офроуд, а не за селски кушии!!!

    И се съобразявайте с хората, не всички харесват високи дицебели, особенно ловците И ако може, карайте от инък насам, та да им се върнат 'джувотните

    За карането в населените места говоря съвсем сериозно, спокойно!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

      Потдържам мнението на чичко Фил и на Тошко, ама не само го потдъжам, ами искам когато се съберем за каране да не се събираме на центъра /говоря за Енина/ ами примерно на "бесетката", и от там вече навсякъде.
      Между другото,аз съм и ловец/както и други мотористи / и е малко трудно да си /чужд сред свои, свой сред чужди/, но гората е за всички ако го има "согласието" както е казал дядо Вазов никой на никого няма да пречи!
      Последно редактирано от ИЖ120; 14-04-10, 09:06.
      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

        Щом ще се събираме на беседката, трябва да отворим и кафене

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

          Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
          Щом ще се събираме на беседката, трябва да отворим и кафене
          Кафене без кенеф настава
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Кафене без кенеф настава
            А до кенефа кафене дали ставали.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              А до кенефа кафене дали ставали.
              Ти ндеи много лая,ами виш от онуи двеста литровото дали е останало некои павурче,че да се отсрамиш зарад Йорданов ден
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                Че ние не сме го закривали бе тъи де ти имаш много да наваксваш с тоя нов мотор
                Аз знам ,че не е закриван сезона ама Фъра ей ся ми каза ,че до Бяло Камъне биле около 120 км. в едната посока.Като го видах де е ми настръхна косата какъв ти Сопот или Хисаря то това си е Старосел нагоре над Мътеница.
                КТМ 400 EXC

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                  Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                  Аз знам ,че не е закриван сезона ама Фъра ей ся ми каза ,че до Бяло Камъне биле около 120 км. в едната посока.Като го видах де е ми настръхна косата какъв ти Сопот или Хисаря то това си е Старосел нагоре над Мътеница.
                  Там я, с осмака бая зор
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                    Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                    Аз знам ,че не е закриван сезона ама Фъра ей ся ми каза ,че до Бяло Камъне биле около 120 км. в едната посока.Като го видах де е ми настръхна косата какъв ти Сопот или Хисаря то това си е Старосел нагоре над Мътеница.
                    Ти на разходка с лодкали ще одиш бре.Какъв Старосел какве Мътеница.Хващаш балканя и след 50-60км.шоу си там.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                      Потдържам мнението на чичко Фил и на Тошко, ама не само го потдъжам, ами искам когато се съберем за каране да не се събираме на центъра /говоря за Енина/ ами примерно на "бесетката", и от там вече навсякъде.
                      Между другото,аз съм и ловец/както и други мотористи / и е малко трудно да си /чужд сред свои, свой сред чужди/, но гората е за всички ако го има "согласието" както е казал дядо Вазов никой на никого няма да пречи!

                      Тъй де, ама някои са само ловджии и имат по-други помисли
                      Аз не знам ловджия от нашия регион, да е виждал повече животни в балкана от един моторист

                      Що ли???
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                        [QUOTE=ИЖ120;1123433]Потдържам мнението на чичко Фил и на Тошко, ама не само го потдъжам, ами искам когато се съберем за каране да не се събираме на центъра /говоря за Енина/ ами примерно на "бесетката", и от там вече навсякъде

                        По скоро искаш да кажеш,Да лаеме!! Пък ти маи и на това много много не присъстваш ,камоли за каране!!!
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                          Кафене без кенеф настава
                          Ама наистина само"Лаем".Ще дойдеш на моята че ще трябваWC.

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                            Първоначално публикуван от G.Grozev Преглед на мнение
                            Ама наистина само"Лаем".Ще дойдеш на моята че ще трябваWC.
                            Тя тая беседка е правена само за адвокати, студенти, пенсионери и футболисти...

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Тя тая беседка е правена само за адвокати, студенти, пенсионери и футболисти...
                              Не е ,тя е за вси люде

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                [QUOTE=Чичко Фър;1124767]
                                Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                                Потдържам мнението на чичко Фил и на Тошко, ама не само го потдъжам, ами искам когато се съберем за каране да не се събираме на центъра /говоря за Енина/ ами примерно на "бесетката", и от там вече навсякъде

                                По скоро искаш да кажеш,Да лаеме!! Пък ти маи и на това много много не присъстваш ,камоли за каране!!!
                                Всеки сам се знае
                                Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X