Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    ЪЪЪ купилси сиМосквич 408 с горни скорости
    Това е най точния одговор.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

      Първоначално публикуван от Kawasaki KLX Преглед на мнение
      Фъреее убуу го нарани това Торнадо
      то за хвалба ли е да си купиш такъфффф мАторь
      ам ти що ни кааш ко си купи уа ? чак кат го кара вчера , и целия цъфти
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

        Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
        В темата за хвалби се похвалих ама да го направя и тук Фъра ме видя днес не знам дали ме позна ,но вече съм собственик на КТМ 400.
        Аи да ти е честит и наи скоро време да се присъединиш към нас и да не се оплашеш като онзи път в снегът и да не се обадиш повече

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
          Аи да ти е честит и наи скоро време да се присъединиш към нас и да не се оплашеш като онзи път в снегът и да не се обадиш повече
          Тъй ли прави тфа Торнадо бе Шоре
          то да знайШШШ шЪ и от времето , те торнадата зимно време не виреят
          Който не кара той не пада :mrgreen:
          http://vbox7.com/play:84a1f27e

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            Първоначално публикуван от Kawasaki KLX Преглед на мнение
            Тъй ли прави тфа Торнадо бе Шоре
            то да знайШШШ шЪ и от времето , те торнадата зимно време не виреят
            От това търсене на мотор и теб те е ударела съчмата.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              От това търсене на мотор и теб те е ударела съчмата.
              Ми тъй е Стоене
              аз не съм кат теб с една камара мотори у гаража
              видях една хубава CRF450X Доста се замислям над него
              да ти кажа честно струва си
              пък катмата 450 мноо дървена
              Който не кара той не пада :mrgreen:
              http://vbox7.com/play:84a1f27e

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                ЪЪЪ купилси сиМосквич 408 с горни скорости
                Що Москвич с горни скорости бре адаш?
                Касетата на съединитела няма гайка със зегерка е и ме съмняват двата иглени лагера на което лагерува.
                КТМ 400 EXC

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                  Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                  Що Москвич с горни скорости бре адаш?
                  Касетата на съединитела няма гайка със зегерка е и ме съмняват двата иглени лагера на което лагерува.
                  А бе колега, не те познавам ама чичко ти Фър пусна мухата и млъкна.Сега колкото по-слушаш тия пусти лагери по-вече на Москвич ти звъни а ?
                  Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                    Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                    А бе колега, не те познавам ама чичко ти Фър пусна мухата и млъкна.Сега колкото по-слушаш тия пусти лагери по-вече на Москвич ти звъни а ?
                    Вече нищо не слушам само карам
                    КТМ 400 EXC

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                      Вече нищо не слушам само карам
                      САмо така Адаш ,То квото стържи ще се угризе,той влака и той трака ама върви!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                        Предлагам в тази тема да обсъдим тръгването за откриването на сезона.
                        Вече се събира сериозна група.
                        КТМ 400 EXC

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Аз пък предлагам да обсъдим поведението на всички мотористи, атв-исти и джипкаджии в населени места, както и в близост до туристи!


                          Онзи ден е имало проблем в Енина, миналата седмица в Шипка.

                          Колеги - престанете с идиотското държане в населени места -
                          всичко това води само до негативи към общноста ни!

                          Ако можете не влизайте в населено място
                          Ако не може, не карайте като откачени в него - не вдигайте предни гуми, не вдигайте шум, съобразявайте се с правилата за движение и другите около вас.

                          Ако минавате край туристи поздравете ги и карайте на обороти край тях. Засилете най - малко 100 метра след като ги подминете, за да не ги зариете с каъни и пръст.

                          Не карайте и не пресичайте нивите!

                          Ако карате с някой, който не се съобразява с тези правила, направете му забележка и изисквайте от него да ги спазва.

                          Спазването на подобни правила ще ни даде още малко време за свободно и безпроблемно каране
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                            Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                            Предлагам в тази тема да обсъдим тръгването за откриването на сезона.
                            Вече се събира сериозна група.
                            Откриването нещо не върви по план.
                            Първоначално публикуван от delidimov Преглед на мнение
                            Поради , недоразумение както винаги че на дата 17.04.2010 се е взело решение да се проведе традиционното откриване на сезона в Сопот и не е съобразено с това че на тази дата има състезание в Дълбок Дол в Троянско с АТВ и Мотори , за първа година ще проведем откриване в Стара Планина. Датата ще бъде дооточнена по късно поради лоши метероологични условия. Организатори са Ендуро клуб Екстрийм Сопот. Маршрута се пази в тайна поради обстоятелствата че откриването ще е в Стария Балкан. Както винаги ще е екстремен и атрактивен , около 150-200 км. с преспиване на хижа Добрила. По късно ще съобщим и точната дата. Поздрави на всички полянкаджий.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...76#post1122676
                            КТМ 400 EXC

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                              Предлагам в тази тема да обсъдим тръгването за откриването на сезона.
                              Вече се събира сериозна група.
                              Че ние не сме го закривали бе тъи де ти имаш много да наваксваш с тоя нов мотор

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                                Аз пък предлагам да обсъдим поведението на всички мотористи, атв-исти и джипкаджии в населени места, както и в близост до туристи!


                                Онзи ден е имало проблем в Енина, миналата седмица в Шипка.

                                Колеги - престанете с идиотското държане в населени места -
                                всичко това води само до негативи към общноста ни!

                                Ако можете не влизайте в населено място
                                Ако не може, не карайте като откачени в него - не вдигайте предни гуми, не вдигайте шум, съобразявайте се с правилата за движение и другите около вас.

                                Ако минавате край туристи поздравете ги и карайте на обороти край тях. Засилете най - малко 100 метра след като ги подминете, за да не ги зариете с каъни и пръст.

                                Не карайте и не пресичайте нивите!

                                Ако карате с някой, който не се съобразява с тези правила, направете му забележка и изисквайте от него да ги спазва.

                                Спазването на подобни правила ще ни даде още малко време за свободно и безпроблемно каране
                                Мммм да аз бях изгорелия убуу че бях с големия матор ама всичко му е в час сал каскет дет нямах и се вслушаите в думите на ТОДОС щот е много ПРАВ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X