Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

    Първоначално публикуван от rumen_maiko Преглед на мнение
    Да така си беше много добро каране направихме днес а и добро посрещане направиха хората от базата,когато се връщахме.
    така де хубаво посрещане ама автобусаджията(Дидо)наи добре си похапна и пиина

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

      Първоначално публикуван от venata Преглед на мнение
      така де хубаво посрещане ама автобусаджията(Дидо)наи добре си похапна и пиина
      той не е автобусаджия а е реисаджията(казанльжкия кокер(

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

        Първоначално публикуван от petq_peneva_87 Преглед на мнение
        той не е автобусаджия а е реисаджията(казанльжкия кокер(
        БРАВО Пеневи ви успяхте да напишете някои ред продължаваите в същия дух

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

          Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
          Аиде бе номер 5 ти като ходи в бълкана вчера пусни някоя снимка
          Ами нещо немога да ги пусна ако знаеш да ти ги пратя по скаип.стоков1 е моят.

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            Ей момци, тази вечер се върнах от пътешествие. Бях малко по черноморието и да ви кажа какво се случи.
            Тъй като на плажа на Созопол, нямаше голи жени, се наложи с Ренди да си ги изобретяваме сами:


            Понеже, неставаха сполучливи, реших да пробвам на друг плаж. Запалих автомо'била и газ за Равда. Там реших да пийна едно кафе и тогава да обходя плажа и нещеш ли виждам един познат гръб пред скарите в заведението:

            Дет го не сееш, там никне? Отговорът на гатанката е ваш чичко Фър

            Фъра сподели, че смята да остане на морето до краят на сезона. Така че ако правите разходки не го смятайте.
            Тайната за младият лик на чичко е " Живей на пълна пара "

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

              И кво ся кат не моя да карам мотор поне 1 година поне караите вии и пускаите снимки че в лиглото друго не правя освен да ровя в компютъра Аиде лъзгаите смело и зарад мен

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                И кво ся кат не моя да карам мотор поне 1 година поне караите вии и пускаите снимки че в лиглото друго не правя освен да ровя в компютъра Аиде лъзгаите смело и зарад мен

                Шори да взема да ти събера, всички снимки и видео , по дискове, тия д'ет съм ги правил де, че да има к'о да гледаш, а к'о ш'а к'аиш(д'ет вика БАЙ ГАНЬО)
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                  шшш - ей - хич вече не ме кефите - да знаете
                  никой нищо не казва за каране

                  аз събота и неделя смятам да покарам че това затвореното го изтърках вече

                  дайте идеи за интересни преходи и да лъзнем

                  че и дъжд го дават май - ще е пирифектУ
                  с каяра се разбрахме още от днес - в събота - 9'30 на ОМВ
                  ся ше поогледам къде не сме ходили и да измислим нещо адвенчърско
                  EnduroX Alba-Damascena 2019

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                    Там съм

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от badjo Преглед на мнение
                      Там съм
                      за теб знаем - ти си от редовните
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                        Баджи, аз утре ще карам ,ти ще дойдеш ли ?
                        Стефан Дянков

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                          дайте идеи за интересни преходи и да лъзнем .... ше поогледам къде не сме ходили и да измислим нещо адвенчърско
                          Какво мислите за разходка до Бургас кв.Сарафово? Там не сте ходили май!
                          КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                            Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
                            Какво мислите за разходка до Бургас кв.Сарафово? Там не сте ходили май!
                            Boss - то и ние имаме пепелак тука - за какво да ходим до там - да глътнем бургаска - със сол и йод?
                            и да ми гърмят самолети на главата
                            и да се пържа на слънцето в полето

                            мерси ама ше пропусна
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Как се оправяте с куките тук в Казанлък?
                              Вчера до Абаята подгониха един колега ей така без нищо.Нито е кантарил нито бръмчал.
                              Естествено им избяга.
                              Мисля ,че няма право да гонят с автомобил мотоциклет.
                              КТМ 400 EXC

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                                Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                                Как се оправяте с куките тук в Казанлък?
                                Вчера до Абаята подгониха един колега ей така без нищо.Нито е кантарил нито бръмчал.
                                Естествено им избяга.
                                Мисля ,че няма право да гонят с автомобил мотоциклет.

                                Стига с това "мисля, че нямат право", имат и още как. Не сте попаднали на леко изнервен полицай/катаджия, не сте се забъркали в проблеми.
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X