Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

    Ох ветровалиии ..ветровали .добре че не сте гемии не моите си доиде при тая смяна посоката на вятъра!!Да не се окаже че има и абордаж на борда
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

      Бат Шор и в новините го има

      37- годишен служител на кабелен оператор е претърпял злополука.
      Мъжът е паднал от електрически стълб при ремонтиране на кабелната мрежа в село Енина, община Казанлък.
      При падането кабелджията е получил комоцио, натъртвания и охлузно - контузни рани. Настанен е за лечение в Многопрофилната болница в Казанлък, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
      Николина Пенчева
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

        Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
        Бат Шор и в новините го има
        Еееее, чак толкова ли е сериозно ? ДАйте малко повече информация. Как е ? Знаем, че медиите малко преувеличават, даже малко повече от малко. Дано се възстанови бързо.

        Коментар


        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

          Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
          Бат Шор и в новините го има
          И така последни вести за състоянието на Бат Шори:
          Току що се завърнах от посещение в болницата. Цяло чудо е, че 150 килограмов човек падайки от близо 5 метрова височина се е отървал само с леко премазване на втори гръбначен прешлен. В кръга на майтапа му казах, че езикът му е заприличал на току що транжирана пържола за скара. Отговорът му бе "Хайде, пали барбекюто! И да пратиш много поздрави на всички от Бат Шор - и този път прескочих трапа, ташунковци, ха-ха-ха!"
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

            Здавеите пишешти и непишещи братя аз Бат ви ШОРИ отново съм на линия,След малък полет към земята се добрах до компютъра и да ви известя че вече съм в домашен отпуск,

            Коментар


            • казанлък

              Къде се скрихте бе оффроудисти никви ни се чувате ни се виждате .Аз ся кът не мога поне 2-3 месеца искам да карате и зарат мен ;Само ЧИЧКО ФЪР пуска снимки къде оди с неговата хармоника .Утре пак е на линия щот на едно място не стои БАТ ШОРИ

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                Здавеите пишешти и непишещи братя аз Бат ви ШОРИ отново съм на линия,След малък полет към земята се добрах до компютъра и да ви известя че вече съм в домашен отпуск,
                Хаиде успешно вазстановяване,шори и другият пат не се качваи на високо,че белите барзо стават.Жив и здрав.

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                  Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                  Къде се скрихте бе оффроудисти никви ни се чувате ни се виждате .Аз ся кът не мога поне 2-3 месеца искам да карате и зарат мен ;Само ЧИЧКО ФЪР пуска снимки къде оди с неговата хармоника .Утре пак е на линия щот на едно място не стои БАТ ШОРИ
                  Да Бат Шор наистина не стоях за разлика от някои гости, които поспаха 5 часа под сянките на големия бук.След вчерашните "карания "се чудим с Тошката дали да не преименуваме темата на Каръшката гумаджииница .Ама днес в Ст-Загора ще му мислим
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                    Да Бат Шор наистина не стоях за разлика от някои гости, които поспаха 5 часа под сянките на големия бук.След вчерашните "карания "се чудим с Тошката дали да не преименуваме темата на Каръшката гумаджииница .Ама днес в Ст-Загора ще му мислим
                    Е добре де ЧИЧКО ФЪР не та ли досрамя да оставиш човека насрет гората сам самичък а пък ти да се разхождаш с неговото моторче.Тиииии затова ли го заведе аааааа уж красоти щяхте да гледате. Да знаиш БАТИ ВАНЮ повече няма да доиде.

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                      Първоначално публикуван от suzuki dr250 Преглед на мнение
                      Хаиде успешно вазстановяване,шори и другият пат не се качваи на високо,че белите барзо стават.Жив и здрав.
                      Освен по нависоко от жена докторите не ми дават по възможнос да съм и отдоло . Пусни братле някоя снимка щот кът гледам е пълна неебавка тази тема

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                        Еиии Бат Шори де ги намираш таквиз хакерки бре?? Качили са ти снимка сякаш си в саит за запознантсва бреиииии
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                          Еиии Бат Шори де ги намираш таквиз хакерки бре?? Качили са ти снимка сякаш си в саит за запознантсва бреиииии
                          Аиде много приказваш пусни някоя снимка (от вчера че гледам с нов одбор движиш или си забрави фотото .Очаквам включване

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                            И така ЧИЧКО ФЪР отново ходи на патишествие с новата си група че чак се крии да не го видят от старата ;Обаче аз го разкомпирирах от моето лигалце да видим този път със колко спукани гуми се размина и дали не го обраха по пътя добри хора

                            Коментар


                            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

                              Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение

                              Аиде много приказваш пусни някоя снимка (от вчера че гледам с нов одбор движиш или си забрави фотото .Очаквам включване
                              Ха - коя е новата група на Чичко Фър
                              Не знам за вас ама аз днес се разпилях от каране - ръчичките ми не държат - едвам натискам копчетата

                              снимки и видео ще има утре вечер че забравих апарата в раницата при мотора
                              ама за да ви подразня малко ще ви кажа, че ходихме до мазалат без да спираме за почивка по трасето на експертите от шестдневката, като преди това профилактично се качихме почти до базата на М+Ц по съответната пътека, ама АТВ-то с нас сдаде багажа и се върнахме заедно за да го приберем

                              абе интересен ден беше

                              Шори - утре съм в Енина да остава колата на сервиз и ще ти звънна за кафе че ми домъчня за теб
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                                И така ЧИЧКО ФЪР отново ходи на патишествие с новата си група че чак се крии да не го видят от старата ;Обаче аз го разкомпирирах от моето лигалце да видим този път със колко спукани гуми се размина и дали не го обраха по пътя добри хора
                                Ооо Бат Шори,нещо много криво се вижда от леговището на звяра!!Ся кат немоиш да оикаш взе да получаваш халюцинации що ли? Групата на отшелниците онзи ден ме покани на прес конференция и консулт за центровка и настроика на ЖПС хапаратурите
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X