Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе" - общи приказки (и простотии)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    Абе Додьооооооооооооо, добре дошъл най-после и ти. Само че се обоснови кой Купен , големия или малкия? Ха-ха-ха.
    Чичко ти Фър
    Абе мн,сам навит да полазгаме ама има6 грешка,тва е на додйо брачет му,№4,голям фен.Добре че не си карал с него,щтото голям зор да си му наблизо.Аиде и умната,като падате поне казвайте,няма само мен да ме хвалят.

    Коментар


    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

      Първоначално публикуван от suzuki dr250 Преглед на мнение
      Аз пак си покарах доволно снощи направо суперско си беше,малко сняг,някоя преспа,някаква локва,като подадеш малко газ,и си минаваш,като момченце.Аде днес,пак има ли навитаци.?????????????????????
      Aбе хубаво ви бях повел снощи,на нощен офроуд,но за късмет се пребрахмеКой знае къде щяха да на ръфат чакалите
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
        Aбе хубаво ви бях повел снощи,на нощен офроуд,но за късмет се пребрахмеКой знае къде щяха да на ръфат чакалите
        Абе по големи 4акали от нас имали?те онези малките щяха да се оплашат,ти ко мислиш,щяхме да им пуснем талигата

        Коментар


        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

          Първоначално публикуван от suzuki dr250 Преглед на мнение
          Абе по големи 4акали от нас имали?те онези малките щяха да се оплашат,ти ко мислиш,щяхме да им пуснем талигата
          Aбе брат'4ет Ъи там горе в ляво от единицата има един бутон опитаи с него белким напишеш нещо по така време тие!!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

            Здравейте,тази неделя с приятели ще сме в района на Копринка,мислим да вземем и моторите,та се чудех дали ще карате и ако да приемате ли компания,а също така става ли въобще за каране при вас тъй като тук по София има 30тина см.сняг в града,поздрави Митко!

            Коментар


            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

              Първоначално публикуван от bno Преглед на мнение
              Здравейте,тази неделя с приятели ще сме в района на Копринка,мислим да вземем и моторите,та се чудех дали ще карате и ако да приемате ли компания,а също така става ли въобще за каране при вас тъй като тук по София има 30тина см.сняг в града,поздрави Митко!
              Добре сте дошли!Ако не може да се кара по Стара Планина,ще караме по Средна Гора!
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                Ще има ли някаква организация за събота и неделя или пак Трифонзарезан ще празнувамеАко има май ще трябва Средна Гора да хващаме,че тук бая преспите!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                  То хубаво ще се кара в средна гора ама някой знаели дали има сняг там защото в неделя имаше ..?

                  Коментар


                  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                    Ще има ли някаква организация за събота и неделя или пак Трифонзарезан ще празнувамеАко има май ще трябва Средна Гора да хващаме,че тук бая преспите!
                    Aбе Фил,стига вече с тоя зарезан ,че се орезелихме като несериозни ендураджии.Не знам колко сме несериозни но около прословутата беседка се събра половин България!!!!Другата половина също им се идва да тества някоя от безброините пътечки,но сигурен съм че и това ще стане.А по празниците: ще бъда във Варна, ако успея да се свържа и запозная с Наско Радев, ще бъде много хубаво. Ако той чете този пост и желае запознанството ни, тел. 0898496853-Чичко Фър.
                    А на вас тук - весел и кален уикенд в Средна гора.
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                      Първоначално публикуван от papana Преглед на мнение
                      То хубаво ще се кара в средна гора ама някой знаели дали има сняг там защото в неделя имаше ..?
                      Ще караме където можем.Имали сняг,обратно!Можем и до Зарата да идем,там ще има мотоскупщина на трасето в Хрищени
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                        на мен ми се кара - умирам чак
                        ще видим утре как ще я нагласим и вечерта тук да стикова мнения
                        Фил - наистина кво ще му е да направим един тур до хрищени да видим народа там
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                          Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                          на мен ми се кара - умирам чак
                          ще видим утре как ще я нагласим и вечерта тук да стикова мнения
                          Фил - наистина кво ще му е да направим един тур до хрищени да видим народа там
                          Ти взе ли мотора!!!
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                            Aбе Фил,стига вече с тоя зарезан ,че се орезелихме като несериозни ендураджии.Не знам колко сме несериозни но около прословутата беседка се събра половин България!!!!Другата половина също им се идва да тества някоя от безброините пътечки,но сигурен съм че и това ще стане.А по празниците: ще бъда във Варна, ако успея да се свържа и запозная с Наско Радев, ще бъде много хубаво. Ако той чете този пост и желае запознанството ни, тел. 0898496853-Чичко Фър.
                            А на вас тук - весел и кален уикенд в Средна гора.

                            Браво бе фър аз ...................................................ама ти само дрънкаш менците и никакъв те няма само Дъбово Дъбово и толкоз
                            Сега пък и Варна Сигурно мускалите с розово масло ще носи,като пра-дядо си
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              Ти взе ли мотора!!!
                              не
                              мисля да открадна някой
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение" - общи приказки

                                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                                не
                                мисля да открадна някой
                                Кражбата си е престъпление !
                                Наказва се с шише(тъпоъгълно).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X