Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

    Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
    .....И като на всяко класно мероприятие, трябваше да има и жива музика. Благодарение на Чичко Фър ви представям не безизвестната рок банда "Мутките" ....
    Ха тази рок банда ми е позната до болка а и аз на тях.... след последната ни среща си купуваха нов барабан.....за наша сметка де...
    Имам много снимки с тях но на хартиен носител, беше в една механа в Казанлък преди около 4-5 години....механата е на брега на реката и има няколко битови стаички за спане отгоре...Ех спомени спомени.
    Направо умирам от яд, че не дойдох въпреки поканите...
    А на вас момци ви пожелавам още много стада да ИЗРУЧАТЕ....

    Коментар


    • #92
      До: Към съфорумците от Казанлък и региона

      Още малко видео за сваляне от лайв изпълненията на "Рок Бандата",но ми свърши лентата на апарата на най-интересното

      http://4storing.com/25rke/d6bddc4d7a...0782696f4.html

      Коментар


      • #93
        До: Към съфорумците от Казанлък и региона

        Първоначално публикуван от s4f
        Ех Чинеле ,благодаря за пожеланията дано се сбъднат!Затова че неси присъствалне се ядосваи щое време напред е.Все някои ден ще седнем на една маса.s4f.
        ЕЕЕЕе чичко Фър да ти е честит новият аватар

        Коментар


        • #94
          До: Към съфорумците от Казанлък и региона

          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
          ЕЕЕЕе чичко Фър да ти е честит новият аватар
          Ах видео кръстник , като си нави на пръста тая да е снимката та тая ,енати сега тая е.Все пак ти благодаря ХАИРЛИЯ дае.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #95
            До: Единствената и неповторима група от Енина

            Първоначално публикуван от NTTonev
            Голям купон бе Жоре!!! Как се нави на този преход само незнам.Верно,че повода си го бива де(имам предвид агънцата),но си е бая път от Плевен до там.
            Действам на принципа "Луд съм мамо гол ще спя" и изчезвам.А отгоре на всичко за да ми е по гадно се обадих на едни приятели от Севлиево,та ме прекараха по черно да Бузлуджа,та прибавихме още 80 км.и в крайна сметка май за деня ги заформих,околу 250-300 км.ама нали трябва да участвам в купона и да се видя с приятелите.А от агнето не разбрах много защото кагато беше време за ядене,Чичко Фър реши че е време за каране,та направихме още някой километър.
            ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙ да ви кажа между другото,че никак не е приятно да се возиш на ATV пилотирано от S4f вървящо на метла,по тесни пътеки.
            Филчев ако четеш провери си задните дръжки може да съм ги изкривил от стискане

            Коментар


            • #96
              До: Към съфорумците от Казанлък и региона

              Настана време за истината.Когато отидохме с Чичко Фър да се возим,като се върнахме всички си мислеха че сме се возили.Е ,не е така и следващият материал ще покаже неоспорими доказателства:

              Ха сега вижте как кара S4f на задна гума.

              Коментар


              • #97
                До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                Г-н Витлиемов, като МОДЕРАТОР Ви правя най-сериозна забележка за съдържанието на снимките които пускате...
                Ако си погледнете часовника ще установите, че е почти обяд и си накапах клавиатурата със слюнка.
                Много Ви моля още веднъж да се съобразявате какво пускате.....
                Последно редактирано от Chinela; 22-10-08, 17:59.

                Коментар


                • #98
                  До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Г-н Витлиемов, като МОДЕРАТОР Ви правя най-сериозна забележка за съдържанието на снимките който пускате...
                  Ако си погледнете часовника ще установите, че е почти обяд и си накапах клавиатурата със слюнка.
                  Много Ви моля още веднъж да се съобразявате какво пускате.....
                  Извинявам се не съобразих.Вземам си поука,другите снимки няма да ги пускам.Надявам се че съм извинен

                  Коментар


                  • #99
                    До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Г-н Витлиемов, като МОДЕРАТОР Ви правя най-сериозна забележка за съдържанието на снимките който пускате...
                    Ако си погледнете часовника ще установите, че е почти обяд и си накапах клавиатурата със слюнка.
                    Много Ви моля още веднъж да се съобразявате какво пускате.....
                    Е ти пък ако от две кюфтета, малко сланина и хляб ти се събир слюнка, не ща да мисля какво се е случило при вида на тавите с агнетата

                    Първоначално публикуван от vitliemof
                    Извинявам се не съобразих.Вземам си поука,другите снимки няма да ги пускам.Надявам се че съм извинен
                    Хич не го слушай. Дай сега тавите да видим какво ще стане

                    Колеги - има новина
                    На Жоро CRF-a вече няма да му викаме така - вече е Жоро KTM-a
                    Сигурно и ника ще трябва да сменя, щот както тръгна, даде каска и яке...

                    А Дончо слезе от джипа - вече му викаме Дончо CRF-a

                    Вчера Дончо купи от Жоро мотора, и след 2 часа снабдихме Жоро с нов(почти) KTM 250 exc

                    Да са им честити и на двамата новите придобивки и тази събота и неделя смятам знаете къде сме
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                      Ей аз бях зает два дни и вие доста сте писали тука. Да им са честити и на двамата новите мотори! На Доката тоз мотор му е екстра, според мен е сглобен специално за него, а на Жоро КТМ-а е супер! Почти нов е и аз като фен на КТМ съм много впечатлен! Ще трябва да му дава малко повече газ 'щото е 250 кубика, обаче си има 6 скорости, и вълшебно копче! А аз трябва да обслужа моя змей, че има счупени спици, а уикенда е близо.
                      КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                      Коментар


                      • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                        Айде пак да се включим
                        Вече ви казах, че Жоро си купи КТМ - трябваше да го пробваме.
                        Ей го хубавеца


                        Към 15 ми се обади по телефона, а на мен ми беше едно криво от това слънце дето печеше и веднага ме спечели за идеята
                        в 15'20 бяхм в Енина и Жоро вече беше готов да тръгваме

                        А - не е ли нинджа?


                        Ето го вече и на мотора - по негови думи е класика в жанра - с копче и фарче - какво му трябва на човек


                        Тръгнахме по леки маршрути, че аз се притеснявах още докато не е свикнал да не го юркам по екстреми. Ама се оказа че Жоро си го кара доста добре и вече експериментира доста с този мотор
                        Качихме сме по билата на баирите между Казанлък и Мъглиж. Ама един вятър духаше, да си е....е




                        В тази местнос, дядо ми беше овчар 13 години и винаги като отивам там ми навяват такива спомени за детството, че ми иде да остана там




                        Ей го и КТМ-чо, много уб'аФ




                        Толкоз за днес

                        Утре се очертава доста интересен ден
                        А - забравих да спомена, че си намерих фотоапарата, за което съм супер щастлив
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                          Почвам,ама като знам какво ме чака,чак не ми се почва.
                          Начален старт сбирката в Енина.Предстои велик ден,но все още никой незнае.



                          Данчо от Стара Загора също е на линия.

                          Бай Теньо.най старият рокер на Енинската група.87 годишен младеж.

                          Първи снимки,по стръмните енински пътеки.



                          Абе кой ги е сложил тези храсти тука?

                          Ако бутаме ще направим икономия на бензин.

                          Има други,които имат пари за бензин.

                          Как се казва на ПТП в гората,като няма път?ГТП-Горско Транспортно Произшествие.


                          Малко полегнал мотор:

                          Малко повече полегнал мотор:

                          Много повече полегнал мотор:



                          Фото моилииииииииииимммм.

                          И още едно


                          Абе защо имам някакви спомени,че тези тръби трябва да са една в друга?

                          А какво ли е станало,за да стане тръбата под прав ъгъл?

                          Добре че на човека му няма нищо.


                          От тука нататък работата е ясна.Познати картини от едно голямо събиране.
                          Много маймуни на един клон.

                          Отиваме на другият купон,малък,но садържателен.



                          Време е да си ходим.Плевен е мноооооооого далече.

                          Вечна дружба СССР

                          Кое е доминатор,кое бета наможе да се разбере

                          Ние си заминаваме,но купонът продължава.Но вече имаме смяна и при музикантите.


                          Ей, мисля да приключа до тука,че ми втръсна вече.


                          КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ: Да не изтриете на бай Теньо снимката,че е без екипировка,ей.Той човека с тази пенсия за къде по напред

                          Коментар


                          • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                            Първоначално публикуван от tapotoparche
                            Абе аз не съм разбрал, че има изпит за влизане в групата! Та Жоре като надушиш за к'во става въпрос, да се явяваме заедно! Може да минем по-тънко!
                            Айде айде...
                            ти превантивно подкупи изпитващите и сега се правиш на културен

                            Разбрахте ли сега изпита как се взима - агне бе - толкоз
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                              Жоре, за овчарката ми пиши лично съобщение!!!!... Ама трябва и сланинка да си вземем, че ние гладни ли да седим!
                              КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                              Коментар


                              • До: Към съфорумците от Казанлък и региона

                                Тодор най-много яде от агнето миналата събота, а даже не е от Енина! А сега недоволен се прави.... подкупвал съм бил...???!!! Глупости, човек не мо'е да си хапне с 'уба'и 'ора без да го заподозрат в умисъл...!
                                КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X