Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
    .............
    Ех ЧИЧКО ФЪР пак ги заведе тез хубавци на хубавите места без мен ааааа Аи другия път аз ша доида макар малко инвалид Ама не ми стана ясно цистерна носихте ли с вас за ИЖ ДОМИНАТОРА ха ха ха
    Последно редактирано от Chinela; 05-10-09, 13:29.

    Коментар


    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

      Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
      Ех ЧИЧКО ФЪР пак ги заведе тез хубавци на хубавите места без мен ааааа Аи другия път аз ша доида макар малко инвалид Ама не ми стана ясно цистерна носихте ли с вас за ИЖ ДОМИНАТОРА ха ха ха
      Ас сяде, невероятно но факт за изминатите 115 км изгори около 7 -7.5 литра да му се ненадявашМоже би щот му беше прегънат маркуча преди инжекциона!!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

        Отдавна не бях взимал с мен апарата но днес реших да го сторя. Не знам защо но имах усещане, че ще е весело.
        Днес качих един баир, който доста време гледах с голямо страхопочитание и съм много доволен от себе си
        Та да караме по ред

        Днес беше много хубав ден.
        Вярно - малко късно тръгнахме но затова пък направихме ползотворно каране
        С Андро се чакахме в 9'30 на ОМВ ,аз порядъчно закъснях и в 10 успях да се замъкна докато пием кафе и се разберем накъде ще хващаме мина мнооооого време
        към 11 и нещо вече имаше ясна цел - отиваме до Папана и от там решаваме на къде ще тръгнем (ама цел...)






        Вчера намерих два улея, които се караха и бяха шорткъти към една пътека над Крън, но на единият имаше паднало голямо дърво и не можах да го изкарам целия. Затова предложих да отидем да отместим дървото повече хора и да видим дали ще успеем да излезем нагоре...
        Оказа се, че това е трудна работа - никой от нас нямаше добри гуми а в улея имаше поне педя хумос с борови иглички, в които затъваш като пирон в кисело мляко. Преобладаващите камъни не ги споменавам ...
        Снимки от там нямам заради провала който претърпяхме а и бях забравил че нося апарата

        От там, хванахме 50 метра на изток по една друга пътека, която вече изкарахме като пичове. Сефте и аз да покажа на Папана нова пътека

        И ето ни един по един се изнизваме














        От там, решихме че ще отидем до новият екстрем който сътворихме миналата седмица

        За целта обаче трябваше да пообиколим доста, понеже не искахме да се връщаме назад
        Естествено, трябваше да се съобразим и с ловджиите, което направи обикалянето ни още по - голямо ама нямаше как.

        5 минути преди тази снимки така се изсвятках в едно дърво, че е жив късмет че съм цял. Чукнах се в дърво и чукам на дърво да не се чукам повече в дърво




        А инъче е весело


        Папана пак вкара една нова пътека, по която не бях карал никога, както и едно спускане, което ако се качва ще е страхотия. Яд ме хвана че нямах GPS за да запиша трака - ама квот - то.









        И вече сме на екстрема
        Моторите са там нарочно ей - да не решите, че не сме могли да го изкараме.
        Трябваше някъде да се паркира все пак



        Вече се опитвам да си извадя мотора. Добре че ползвах жокер - обади се на приятел. Инъче зор щях да видя и то

        голям




        А Папане спокойно гледа сиир


        Божидар се чуди да го подхваща ли, или да си почине още малко


        А Веско събираше оцелелите


        И им чистеше пътя. Чудно как не видях метла и лопатка


        А на екстрема е весело.
        Андро направи изпълнението на деня
        Ако сте чели предишния пост на Фил, за онзи улей, дето и пеш нямал качване - е - Андро го пробва

        И разбра по неприятен начин, че наистина няма качване. Ние както си седим горе и чакаме някой да се появи, се чува грозен звука на търкалящо се голямо нещо в гората. Слязох долу и установих, че Андро е объркал пътя и хубавата се е утъркалял назад.

        Щети - в процес на изясняване. Беше изгубил и GPS-а при въргала ама нали съм добра душа, намерих му го А това, че се търкаля не сломи духа му и го амбицира до толкова, че и той да качи екстрема. Браво Андро! Лошо, че не те снимаха ама нищо - другата седмица ще е





        Сиирджии


        А аз се чудя кога в крайна сметка ще ядем - 16 часа е все пак!


        Ама на кой ми пука






        Ето и малко видео
        По няколко клипа съм ги събрал в едно
        Кофти качество ама за без пари - толкоз






        Разгеле осъзнаха, че гладна мечка хоро не играе и седнахме да хапнем. Аз се бях увълчил


        А Стефко как прави наденицата - не е истина


        Доволни, нахранени и починали мислим следващото предизвикателство


        А то наистина си беше предизвикателство. Допреди година не мислех че мога да се кача там

        И за да има интрига, черпя бира първият който познае къде се наиграхме с Папана
        В играта нямат право да участват хора, присъствали на изкачването, както и техни роднини до 9-то коляно

        Естествено - давам жокери в снимки:

        Поглед от високо без зум на апарта


        С повечко зум


        Папана се чуди на къде да хванем
        Интересното е че във стората част на това изкачване и двамата го минахме по коренно различни трасета


        А си беше тежко - две мнения няма


        Но успяхме все пак




        Поглед на юг





        Поглед на север




        Ето ни на връО


        Хайде - давайте предположения - Кой е баира
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

          Ами как кой бе !! То и тук ако не познаите вообще не се захващаите!!! Преди това опрахте ли си гащите на*********Пък дали сим познал???? А ся дееееее!!!!!????

          Тошкааа, бирата ти я опрощавам!!! АЗ и без туи ,изпих твоята ,дет те почерпих на празника на Енина!!!!
          Последно редактирано от Тодор Пашов; 11-10-09, 21:15.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

            Чичко Фър позна
            Трябваше и теб да те пиша в онези дето не трябва да играят, шото ти няма място там, дето да не си обиколил май

            Затова и ти заличавам отговора и продължавам играта

            А бира ще те черпя - показа ми хубав номер тогава който си заслужаваше загубата - да пиеш от една бира пък другата да намалявала
            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар


            • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              Аааа Тошкааа, с мечка дренки няма да ядешшшшш,,, панимаишшшшш!!!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                не
                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                  Тодореееее, Тодоре. Айде сега първо да вдигнем залога, че не ми се бият 150 км. заради една бира. Да я направим каса. Добре, ама аз алкохол употребявам само за промивка на рани, така че да бъде сода или минерална вода.
                  Местността е под Бузлуджа. Крепостта "Кърни" над Крънската бара. Други го знаят като Крънското кале.
                  Там където Брандуер излиза, все едно се е качил на ескалатор в някой Мол . Качва се и си разглежда забележителностите.

                  Ех, май не само Фъра и роднините му не трябваше да вземат участие, ами и приятелите му в радиус от 2000 км.
                  Обади се да ти дам координати къде да изпратиш касата. Работя с Еконт

                  Коментар


                  • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Тодореееее, Тодоре. Айде сега първо да вдигнем залога, че не ми се бият 150 км. заради една бира. Да я направим каса. Добре, ама аз алкохол употребявам само за промивка на рани, така че да бъде сода или минерална вода.
                    Местността е под Бузлуджа. Крепостта "Кърни" над Крънската бара. Други го знаят като Крънското кале.
                    Там където Брандуер излиза, все едно се е качил на ескалатор в някой Мол . Качва се и си разглежда забележителностите.

                    Ех, май не само Фъра и роднините му не трябваше да вземат участие, ами и приятелите му в радиус от 2000 км.
                    Обади се да ти дам координати къде да изпратиш касата. Работя с Еконт
                    Жоро а ти качи ли го този "връх" Тошката поне пробва и видя че успя че и не само той
                    Който не кара той не пада :mrgreen:
                    http://vbox7.com/play:84a1f27e

                    Коментар


                    • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                      Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                      Чичко Фър позна
                      Трябваше и теб да те пиша в онези дето не трябва да играят, шото ти няма място там, дето да не си обиколил май

                      Затова и ти заличавам отговора и продължавам играта

                      А бира ще те черпя - показа ми хубав номер тогава който си заслужаваше загубата - да пиеш от една бира пък другата да намалявала
                      Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                      не
                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Тодореееее, Тодоре. Айде сега първо да вдигнем залога, че не ми се бият 150 км. заради една бира. Да я направим каса. Добре, ама аз алкохол употребявам само за промивка на рани, така че да бъде сода или минерална вода.
                      Местността е под Бузлуджа. Крепостта "Кърни" над Крънската бара. Други го знаят като Крънското кале.
                      Там където Брандуер излиза, все едно се е качил на ескалатор в някой Мол . Качва се и си разглежда забележителностите.

                      Ех, май не само Фъра и роднините му не трябваше да вземат участие, ами и приятелите му в радиус от 2000 км.
                      Обади се да ти дам координати къде да изпратиш касата. Работя с Еконт
                      По темата моля!

                      Коментар


                      • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        По темата моля!
                        Над Крънската бара
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                          Абе Жоре - ти от де знаеш толкоз много неща за нашите места
                          Да не си ползвал жокер - обади се на чичко Фър?

                          Ама сте прави де - баира над Крънската бара

                          Да знаете - не е страшно, само малко опасно
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            По темата моля!
                            Или по точнонад барата по патеката за катуна и чешмата ален чучур.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Kawasaki KLX Преглед на мнение
                              Жоро а ти качи ли го този "връх" Тошката поне пробва и видя че успя че и не само той
                              Не. Аз го спусках, пък и въпросът беше кое е мястото, а не качихте ли баира. Както и да е.
                              Много лоши идеи давате на Джартов с такива места. Предният път ни води на " Пътеката на здравето ". Сега очаквам да сме на тази. Догодина живот и здраве може да пробваме отвесната част на Северен джандем . Абе Джартови работи

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              По темата моля!
                              Я като ще е по темата кажи за Джантов как ме изпревари с 130 на задна гума с втори човек отзад.

                              Коментар


                              • До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

                                Я като ще е по темата кажи за Джантов как ме изпревари с 130 на задна гума с втори човек отзад.
                                Не лъжи Жоро,нямаше човек-жена беше!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X