Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

    Абе днес що ни зарязахте така
    я кажете знаете ли от какво може да е това на Дограмата КДХ-а включи на първа до падналото дърво и после ни включва ни изкючва голямо бутане падна до като го запалим в тоя сняг
    Който не кара той не пада :mrgreen:
    http://vbox7.com/play:84a1f27e

    Коментар


    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

      Папане - гледам те, че четеш темата - дай пресконференция бе
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

        Тоше вземи качи ти снимките, че онзи неграмотник няма да може.

        Коментар


        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

          мен ме нямаше днес - бях курбанджия - както ти си ме учил
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

            Първоначално публикуван от Kawasaki KLX Преглед на мнение
            Абе днес що ни зарязахте така
            я кажете знаете ли от какво може да е това на Дограмата КДХ-а включи на първа до падналото дърво и после ни включва ни изкючва голямо бутане падна до като го запалим в тоя сняг
            По хубаво че не доидохте с нас ще видите Чичко Фил като пусне снимките какъв рунтав беше

            Коментар


            • Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
              По хубаво че не доидохте с нас ще видите Чичко Фил като пусне снимките какъв рунтав беше
              Абе шоре то и да искахме нямаше как да дойдем нали ти казвам нещо му стана на близнака на мотора и не искаше да изключва и сме го бутали от онова дърво дето запушваше пътеката та чак до чешмата че там на едно по чисто го запалихме
              то като запецна на първа и до там а и той нали изгуби ритача
              Ама голям ли беше ??
              пък то с тая врява кво може да ви стори само да се уплаши
              Който не кара той не пада :mrgreen:
              http://vbox7.com/play:84a1f27e

              Коментар


              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Тоше вземи качи ти снимките, че онзи неграмотник няма да може.
                Еи гламчоо,аз да не съм като теб от трети клас да те вземат трудовак щото магарту ти изяло букваря!!!!Ша видиш ти кат набера инерция!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                  Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                  магарту ти изяло букваря!!!!
                  То се види на кого на снимката е магарТУ. .

                  Коментар


                  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                    Еи гламчоо,аз да не съм като теб от трети клас да те вземат трудовак щото магарту ти изяло букваря!!!!Ша видиш ти кат набера инерция!!
                    Направо ме разбихте! Ооо бат'Шори се появи отдавна не беше писал.

                    Коментар


                    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                      Днес потеглихме малко на майтап.Докато се съберем и се пръснахме.10-тина мотора хванаха към 'Дюлята',а ние тримата към Бузлуджа...абе кафе да пием,то стана за уиски работата,но за това нататък

                      Поехме по една камениста Енинска пътечка и газ до ламарините.Тука поспряхме да изчакаме Бебето,голямо чакане на дрямка на изби






                      Ето го,най-накрая!

                      Ние го чакаме да мине направо през скалите и снега,от където си минава пътеката и на това място доста хора виждат зор и в сухо време,


                      пък той как видя един процеп в ляво иииии изтървахме весели снимки










                      Ето на това място трябваше да ни дойде поне малко разум и да се върнем ама на толкова много сняг не сме карали и айдеее


                      Колко ми се искаше да бях с голямото АТВ



                      И веселбата започна



                      А ето го и Бебето,основния виновник,голям зор видял по каманите на горе сега било мой ред.Тука вече взе да осъзнава грешката си.
                      Основния проблем беше че няма връщане на зад,още в началото започнахме с едно дълго и стръмно спускане



                      ...бяла приказка...
                      Тук разпъвам лебетката за 16-ти или 20-ти път


                      По някое време звънна Фъра били 15 мотора,,,къде сте,,,до Бузлуджа,отговарям аз,,,как е пътя,,,ами супер еНяма сами да нощуваме в гората я






                      Я Шорито,ние чакаме Бебето пък те го поизпреварили!!!





                      Гледането в случая беше много по-приятно





                      ...идат още...









                      А,ето го и Фъра,говорише нещо,да та....гъза...не му се разбираше,трудно дишаше.



                      Тук Фъра е на фона на стабилно паркирани мотори







                      Студено им било за това не карали,имали по това лице признаци на студ?


                      Днес за сефте се прибрах сух от вън мокър от вътре!Голямо потене



                      Разходката днес беше чудесна.Но не бих я повторилАко бях без лебедка трябваше да чакам до Гергьов ден че да си прибера АТВ-то!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                        Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                        мен ме нямаше днес - бях курбанджия - както ти си ме учил
                        Трябваше да дойдеш ти обичаш снега
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                          Много сняг и още повече гламанаци!!! Днес без да се уговаряме се събрахме внушителна и весела група.







                          След не много умуване единодушно взехме решение където каже Чичко Фър и аз без много да мисля драснах по пряката пътека към Воловаря. На края някои от героите видяха бая зор.








                          Докато чаках за следващ опит се наслаждавах на величествения Мазалат. Решихме да щурмуваме Саръяр, но не след дълго ракетата Голямата жаба се върна и каза Не, не, не ми се тика и носи. А ние нали сме послушни - кръгом назад. И що да видим: Павката бързо бързо смукнал въздух. Ами тъй като дава повече парички при Папаната за водка ,а за бензин не се сеща -да тика.













                          Бързо, бързо слязохме на Родопа-чешма , а вижте Живко как обяснява салтото през кормило, а аз през това време си почивах на чешмата. Ейййййййййй, сериозно Стемпи , бързо, бързо донесе бензин, страшно Субаро-то катери повече от Йониката на сина му.
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                            Оооо и ние къв го ядохме преди месец до Бидек не е истина
                            ама и днес е било доста весело
                            добре че се развали мотора на Близнака че да не се натресем и ние
                            Който не кара той не пада :mrgreen:
                            http://vbox7.com/play:84a1f27e

                            Коментар


                            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                              Ей, пичове, защо е велика Шехеразада? Да, за това. Повече - във вторник, защото бурканът свърши. Чао-Чичко ви Фър .
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                                Брех, чичко се е научил, да качва снимки. Ама така е чичко Фър, с какъвто се събереш такъв ставаш. В случеят, си станал компютърен специалист . И никакво вино, че ВитлиемоФ недава

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X