До: Към съфорумците от Казанлък и Стара Загора
В 9ч. на О-кей.Ще тръгнем повече мотори.Данчо щял да ни води по нови пътеки до Българка.От там те продължават към Трявна а ние решаваме с тях ли ще караме или продължаваме за Хаинбоаз.
Към 10ч. ще зареждаме на Червената бензиностанция до Мъглиж.
В 9ч. на О-кей.Ще тръгнем повече мотори.Данчо щял да ни води по нови пътеки до Българка.От там те продължават към Трявна а ние решаваме с тях ли ще караме или продължаваме за Хаинбоаз.
Към 10ч. ще зареждаме на Червената бензиностанция до Мъглиж.
Коментар