Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

    Първоначално публикуван от mitro Преглед на мнение
    Да ама едно е да си на 2 колела а друго на 4.Миналата година в такъв сняг като този се обихме да тикаме и да ги носим.И аз ходих днеска до БОЙКОВА НИВА със джипа идвам излязох има много сняг.
    Никой не е казал че трябва да стигнем до "Дюлята", по пътя бесетки колкото щеш.Има ли зор,обратно...до първата бесетка.Аз ще взема голямото АТВ и въже,така че няма да има закъсали,ще карам последен
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

      Дано да се разтопи до тогава повечето сняг за да покараме.Защото ако е така самнително някой да излезе.
      Луд умора няма

      Коментар


      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

        Привет!Извинявам се за неомесният въпрос.Можели да ми кажете кой е собственика на червения кинг куад(атв) на 21стр,дали воабще собственика на атв то има регистрация във форума

        Всичко хубаво!
        Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
        Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

        Коментар


        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

          Първоначално публикуван от aksen Преглед на мнение
          Привет!Извинявам се за неомесният въпрос.Можели да ми кажете кой е собственика на червения кинг куад(атв) на 21стр,дали воабще собственика на атв то има регистрация във форума

          Всичко хубаво!
          Казва се Андрей!За регистрация не знам!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

            ибрямчето каза, че е най добия и се хванаха на бас с папана, за едно агне на 50км прeсечена месност
            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 05-01-09, 22:14.

            Коментар


            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

              И аз съм за неделя-и за много години!

              Коментар


              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                Първоначално публикуван от papana Преглед на мнение
                И аз съм за неделя-и за много години!
                Само един ли се престраши,нали и други бяха карачи
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                  Първоначално публикуван от papana Преглед на мнение
                  И аз съм за неделя-и за много години!
                  Ти гледаи гледаи, още един нов член на форума,еии Папанче добре дошъл във форумските редици!!!!!Баса с Ибрямчето данего изпортите да финиширате заедно ида няма агне мислетему че точим зъби!!!
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Разходки около Казанлък

                    Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                    Да знаеш - лудите днес се налудуваха (ама знае ли се...)

                    Пичове - честно ви казвам - аз повече в сняг няма да карам
                    то това не е кеф а си е живо убийство
                    Ееее Чичко Фил,няма начин да не се включи и Тошката скоро време не е имало клетви и заклинания
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                      След като си позволих да направа забележка на енинската група, снощи бях извикан на очна ставка да давам обяснения защо и за какво сме трили с колегата Витлиемов...
                      Тръгнах притеснен към центъра на София, който за моя изненада се оказа под Енинска обсада..
                      След като бях "порицан" с едно шише домашна енинска, решихме да я пробваме..не мойто шише естествено..
                      И както си пробвахме, пристигна екип на нощен ТРУД, разбрали, че чичко Фър бил в София и то не къда да е, ами на пъпа на площад "Славейков".
                      Аз повече няма да пиша защото с колегите от нощен труд се разбрахме така:
                      - Аз няма да пиша за снощи а те няма да пият от мойто шише....

                      Ето и нещо което откраднах от НТ.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                        Първо да кажа добре дошъл на Папана
                        Групата и във форума се увеличава драстично което е повече от добре

                        И аз за неделя съм фен
                        Цитат:
                        Мнение на todos
                        Да знаеш - лудите днес се налудуваха (ама знае ли се...)

                        Пичове - честно ви казвам - аз повече в сняг няма да карам
                        то това не е кеф а си е живо убийство


                        Ееее Чичко Фил,няма начин да не се включи и Тошката скоро време не е имало клетви и заклинания
                        Тази сутрин като пихме кафе с Папана се разбрахме че ще сме заедно - с джипа Аз в тоз сняг както казах не излизам на две колела

                        След като си позволих да направа забележка на енинската група, снощи бях извикан на очна ставка да давам обяснения защо и за какво сме трили с колегата Витлиемов...
                        Тръгнах притеснен към центъра на София, който за моя изненада се оказа под Енинска обсада..
                        След като бях "порицан" с едно шише домашна енинска, решихме да я пробваме..не мойто шише естествено..
                        И както си пробвахме, пристигна екип на нощен ТРУД, разбрали, че чичко Фър бил в София и то не къда да е, ами на пъпа на площад "Славейков".
                        Аз повече няма да пиша защото с колегите от нощен труд се разбрахме така:
                        - Аз няма да пиша за снощи а те няма да пият от мойто шише....
                        Ей - пак сте се събрали - надушвате се отдалеч бе

                        Привет!Извинявам се за неомесният въпрос.Можели да ми кажете кой е собственика на червения кинг куад(атв) на 21стр,дали воабще собственика на атв то има регистрация във форума

                        Всичко хубаво!
                        Както каза Чичко Фил - това е Андрей Гочев - ето линк към профила му
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/member.php?u=15650
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                          Здравеите и от мен !
                          вчера излязохме на горе и да знаете, че е много яко да караш в такъв сняг ( особено да тикаш ).....
                          Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 09-01-09, 09:16.

                          Коментар


                          • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                            Първоначално публикуван от smailalimov Преглед на мнение
                            Здравеите и от мен !
                            вцера излязохме на горе и да знаете це е много яко да караш в такьв сняг ( особено да тикаш ).....
                            Аз бих се засрамил,,,...новобранци карат в сняг а старите кучета на топло...или не могат


                            Добре дошъл,на брата на Сената,не го видях да пада,а буташе,щото мотора не можа да запали и на дърпане.!!!
                            Май ще трябва да му обясня къде е буквата "Ч"!!!
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              Аз бих се засрамил,,,...новобранци карат в сняг а старите кучета на топло...или не могат


                              Добре дошъл,на брата на Сената,не го видях да пада,а буташе,щото мотора не можа да запали и на дърпане.!!!
                              Май ще трябва да му обясня къде е буквата "Ч"!!!
                              Могат могат,които неси е покарал когато трябва сега гледа да наваксва с таино каране тоест бутане...опитите продължават
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

                                Пропуснах-Смаил,, добре дошъл във форумските редици хаирлия да е!!!!!
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X