Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около Казанлък

    Първоначално публикуван от MitakaNX Преглед на мнение
    е тва е голяма веселба ,и коментатора си го бива ,надявам се състезателите и техните мощтни машини да са се оттървали без контузии от преминаването на това изключително сложно и Тежко трасе !
    Те са свикнали,особенно #4
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • До: Разходки около Казанлък

      Първоначално публикуван от MitakaNX Преглед на мнение
      е тва е голяма веселба ,и коментатора си го бива ,надявам се състезателите и техните мощтни машини да са се оттървали без контузии от преминаването на това изключително сложно и Тежко трасе !
      А това е #5 http://www.youtube.com/watch?v=V3KCItMEx6k
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Единствената и неповторима група от Енина

        No coment!!! http://www.youtube.com/watch?v=rNDjo81xfCI
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • До: Разходки около Казанлък

          И други лудиhttp://www.youtube.com/watch?v=rNDjo81xfCI
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: Единствената и неповторима група от Енина

            лелеееееее тези наистина са уникални
            направо къртят с лудориите си
            БРАВО момци
            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

            Коментар


            • До: Единствената и неповторима група от Енина

              Първоначално публикуван от kocha
              Ти заздравя ли,взе ли да караш АТВ-то.Иначе си добре дошъл,имаме си и селяни и туризъм и селски туризъмима къде да се спи да се пие и да се кара ,абе всичко си има

              Много ми е рано да карам още атв, но хубавото е, че се оправям лека полека. Вече мога да си стъпвам на кракът малко, но без патерици няма още как да стане. Предполагам около Март месец ще са ми първите опити за каране. Аз така предвиждам нещата, ще видим мнението на лекарите .

              Коментар


              • До: Единствената и неповторима група от Енина

                Първоначално публикуван от Чичко Фър
                Време ти трябва ракия има и мято за гости бол ,за маршрути ...душа да сака
                А дано да стане работата! Голямо желание имам за механджийски туризъм.

                Коментар


                • До: Разходки около Казанлък

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  невероятно състезание,невероятни състезатели , ей това ми оправи настроението за месеци напред ,ще си го сваля като класика в жанра,а коментатора продължава да "налива масло в огъня",още клипове имаш ли..?

                  Коментар


                  • До: Единствената и неповторима група от Енина

                    Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                    А дано да стане работата! Голямо желание имам за механджийски туризъм.
                    Айде тогава пали и идвай на "Коча".ДА направим планове за напред

                    Коментар


                    • До: Разходки около Казанлък

                      Голям смях.Филчев,от къде го намерихте този репортер.Аз си мислех,че чичко Фър прави уникални коментари,ама този го бие по всички параграфи.Назначете го за официален оператор на Енинската група.
                      Генчо Питанката

                      Коментар


                      • До: Единствената и неповторима група от Енина

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Айде тогава пали и идвай на "Коча".ДА направим планове за напред
                        Даже и кола не мога да карам в момента за съжаление ...инъче с удоволствие при първа възможност паля и идвам

                        Коментар


                        • До: Единствената и неповторима група от Енина

                          Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                          Даже и кола не мога да карам в момента за съжаление ...инъче с удоволствие при първа възможност паля и идвам
                          Е стига бе ,неможеш ли да намериш,някой да те докара.Тържеството ще е голямо,особенно в неделя.
                          П.П. Вече са направени първите снимки,по подготовката на беседката.Чакам ги с нетърпение.

                          Коментар


                          • До: Разходки около Казанлък

                            няма такъв оператор като ЧИЧКО ФЪРсрещо него да тичат немогат да го стигнат той е роден за това и е незаменим.
                            Луд умора няма

                            Коментар


                            • До: Разходки около Казанлък

                              http://www.youtube.com/watch?v=hcXAz...eature=channel

                              -Ето на този клип коментарите са класни
                              http://pics.deepseek.net/bitbucket/QKO.gif

                              Коментар


                              • До: Разходки около Казанлък

                                Първоначално публикуван от jika7a Преглед на мнение
                                http://www.youtube.com/watch?v=hcXAz...eature=channel

                                -Ето на този клип коментарите са класни
                                Браво, браво! Това се казва оператор и коментатор в 1 (едно)
                                Евала
                                Продължавай в същия дух
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X