Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в "Долината на Тракийските царе"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки около Казанлък

    Кво правим тази седмица бе???

    Аз трябва да си оправя предницата до петък, а Борис трябва да си разработва още новичкият ktm

    Жоро не знам дали ще си е събрал ktm-a до тогава ама ще е добре да го стори

    Доката се чуди за Шумен

    Утре ще видя другите муцуни каква я мислят

    Понеже не ми се правят лудории предлагам една лека и опознавателна обиолка(поредната) по средна гора и язовир копринка в събота

    За неделя е рано да се говори ама като гледам - Чичко Фър замисля нещо и може да сме с тях

    Фър - издай тайната бе
    Последно редактирано от Тодор Пашов; 12-11-08, 19:14.
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • До: Разходки около Казанлък

      тази седмица ще изразходваме по-малко енергия и ще трупаме подкожни мазнини например 'бъзовец'-ядене и пиене
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • До: Единствената и неповторима група от Енина

        Здравейте, пичове! На вашето внимание ще разкажа ендуро приключенията до хижа „Мазалат”. Срещата на енинската запалена моторджийска група беше на караваната (КЕНЕФ БАР). След снощия запой, а кога ли съм се спирал, бях точен на сборния пункт, но как ли винаги така става да закъснеем с тръгването до целта на деня, а именно изкачването на Мазалат (като че ли е Еверест).



        А ето ги и кафеджиите...



        Бъдещото ни пътешествие не бе лишено и от женското присъствие Малкото Пате Полинка. И за кой ли път успявам да нахъсам и да събудя тръпката на жените по.... ендуро спорта. Малкото Пате започна като нас да смуче бензин от карбуратора.





        След 45-километрово спокойно пътуване стигнахме до Корита и не щеш ли на един от моторите забелязахме (на Малкото Жабче), че му липсва пробката – на кой ли бук се е закачило? Еее, добре, че Големия Жабок му разбира и е майстор на любимите ни железни коне.





        Направихме кратка почивка на поляната на Корита (планинска висчочина 1492 над морското равнище – зор ще се удавим при някой потоп). Някои ремонтираха мотора, други по цигарка, трети пълнят стомасите си, а аз утолявах пресъхналото си гърло на чешмата. Толкова силно смукнаh, че чак пясък хрусках.



        Я, ето го и нашия Митро – торба, пълна с кроасана за енергия.



        А сега и малко нитрометан да освежи гласните си струни, но защо ли ефекта е голяма веселба на върха на планината.



        И естествено и аз не отказах да се подсиля.





        В гората какви ли не интересни инструменти можеш да намериш? Струговахме пробката за нула време.



        И ето резултата от ремонта – даваааййй газ.



        След активната почивка на Корита потеглихме към Мазалат. Ех, какво трудно изкачване падна и въртяхме гуми и бутахме моторите.



        Техническите възможности на нашата гордост – мотора предлагат много функционалност, като например закачалка.




        Стигнахме хижа Мазалат и ето ме вече съм започнал да се забавлявам.



        И събратята по душа ...да седнем и да си караме както ние си знаем.



        Митре, какво си се запънал там?



        Ето я и дългожеланата торба, пълна с севлиевски пържоли, носена от Чичко Фил и моята туршийка.





        О, Чичко Фил, винаги мислиш за нас, гладни да не останем.



        Много богати сме ние нашата група, банкера Манчо е виден представител. Няма да му забравя името, защото и моя котак така се казваше.



        Ооо, ето го и Плевенчанина Жоро.



        И купона продължава...



        И Робокопа е с нас, народната власт, която осигурява на нас, „мирните” хора сигурност и закрила. Кмете Роско, не се сдържах да не се снимам с теб.





        А сега специално за ловджийте, които не знам за кой ли път си идват с нагърмени капи и празни торби, Чичко Фър изневиделица хване прасето, което се навря в спиците на Митро. И той побърза да го удари на гергьовско агне на гръб.



        Който не слуша, така ще му дърпам ушите.



        Всяко начало си има край. Всичко е добре, когато се добре до нови срещи.





        Завръщането по нашенския край, моя любима Енина.





        До следващата неделя. S4F
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • До: Единствената и неповторима група от Енина

          Ееееееееее - разгелееее
          Фър - виждам си се научил вече как стават нещата
          Ще ме заведеш до някоя хралупа със скрити благодати


          и сме квит
          Последно редактирано от Тодор Пашов; 13-11-08, 21:14.
          EnduroX Alba-Damascena 2019

          Коментар


          • До: Единствената и неповторима група от Енина

            ураааааааааааааааааааа ти успя и все пак ташунко те е научил да вкарваш снимки бравоооооооооооо

            Коментар


            • До: Разходки около Казанлък

              Първоначално публикуван от kocha
              Утре 10 часа в Енина,пълним торбите и потегляме.
              Аз нямам торба,за това няма да дойда.А какво ще кажете за другата седмица-Троянският балкан,ако задържи времето естествено?

              Коментар


              • До: Разходки около Казанлък

                аз пък нямам сглобен мотор
                тази седмица отново пропускам

                имам обаче приятна новина

                В петък вечерта в 21 часа получих следното обаждане:
                - Братчето ми - ела да натоварим мотора че утре тръгвам за Шумен
                -(Аз) - ама ще караш на състезанието ли?
                - Ами кЪ мислиш ти

                Та Доката, докато си е сглабял мотора в петък го осенила идеята, че ще се пусне в състезанието

                Преди малко говорих с него, каза че е с 12-то време от навигацята, от общо 23-ма състезатели

                Ради от Шейново бил след него - тръгнали са заедно

                Аз им пожелавам успех в утрешният състезателен ден, както и весело изкарване на Енинската група в утрешната разходка
                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • До: Единствената и неповторима група от Енина

                  Айде ставайте,че ще ви се вмиришат пържолите бре.Чичко Фър мога ли да стигна с колата до гара Кръстец

                  Коментар


                  • До: Единствената и неповторима група от Енина

                    Можеш ,през Пачковци.

                    Коментар


                    • До: Единствената и неповторима група от Енина

                      №5 на вашите екрани от днешното каране.По принцип днес фотографа беше Фъра ама не издържах на веселбата и извадих GSM-ма.
                      Прикачени файлове
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • До: Единствената и неповторима група от Енина

                        и така мина един тежък и мачителен ден за наи тежката артилерия гледам ги как преиждат по двама по трима а аз със децката моторетка но които се спря все нея гледа и се питат кои е тоя нищасник но аз от барчето ги гледам и им завиждам че моита бегачка е на дреп

                        Коментар


                        • До: Разходки около Казанлък

                          Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                          аз пък нямам сглобен мотор
                          тази седмица отново пропускам

                          имам обаче приятна новина

                          В петък вечерта в 21 часа получих следното обаждане:
                          - Братчето ми - ела да натоварим мотора че утре тръгвам за Шумен
                          -(Аз) - ама ще караш на състезанието ли?
                          - Ами кЪ мислиш ти

                          Та Доката, докато си е сглабял мотора в петък го осенила идеята, че ще се пусне в състезанието

                          Преди малко говорих с него, каза че е с 12-то време от навигацята, от общо 23-ма състезатели

                          Ради от Шейново бил след него - тръгнали са заедно

                          Аз им пожелавам успех в утрешният състезателен ден, както и весело изкарване на Енинската група в утрешната разходка
                          Евала на подобни.Състезанията раждат куражлии.
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • До: Единствената и неповторима група от Енина

                            Здравейте, фенове на изгорели газове по стръмните пътеки! Изпращам ви снимки от неделния ден. Коментарите са излишни пред видяното!









































                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • До: Единствената и неповторима група от Енина

                              Датата на снимките е некоректна, това от 5l. ракия като го направим на 6 ще е О'К ,ама вий до там амен по асвалт стигнахте к'о с'а пр'айте!!!К'ви пътеки бееееееее!!!!!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • До: Единствената и неповторима група от Енина

                                Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                                Датата на снимките е некоректна, това от 5l. ракия като го направим на 6 ще е О'К ,ама вий до там амен по асвалт стигнахте к'о с'а пр'айте!!!К'ви пътеки бееееееее!!!!!
                                Браво момчета добри пържоли,исках да кажа добра разходка.Имам проблем с токовете на мотора,дали някой от вашата група може да помогне?Ама нямам пари,ще платя в ракия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X