Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка покрай Енина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка покрай Енина

    Те добре се събират,ама Хисаря ми е малко далече ,айде тая бета не и ли омръзна да седи в гаража.
    Май всички сме за първото.
    Последно редактирано от jelio_kz; 04-03-11, 18:44.

    Коментар


    • От: Разходка покрай Енина

      Събота сутрин,хубаво жреме,мотор и аиде на беседката.Всичко ок но хира няма ,викам си : Ами сега сам ли ще карам?

      Мотора от бора :Д пък вика : Ми мен кой ще ме кара

      Викам си да няправя една фотосесиика и да лепвам пистата,че и без тва ми се кара.






      И газ на макс по пистата,вече малко омръзнала ама....
      Снимки няма много,че кое по-напред,да карам ли,да снимам ли,да падам ли немога всичко да правя я !






      Връщам се аз на беседката,и що да видя,ми нии сме имали гости !
      Дошли да покарат,и да потренират за ГРАНД БУРКАН 2 хахаха



      Екстрема бе изоран отново и тръгнаха по пистата.
      Викам си по пистата не ми се кара, да взема да се прибирам,прибрах се,седнах на компютара,и ЩО ДА ВИДЯ,Уфранителните камери не беседката засекли нарушител

      Качих се бързо на ХРа и гас до беседката,отивам аз и коли мотори,от всичко по много



      И НАЙ-ВАЖНОТО

      презаредих на бързо,и си викам,да взема да направя едно кръгче,качих се аз нейде из БълкЪнЪ,и ВИЖДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ,един храст прелетя по путя до мене !!!!!

      едвЪм оспях да го заснема, и гледам аз снимката и ЩО да видя,храст,храст колко да е храст.

      Викам си ааа тази няма да я бъде,трябва да разберем какво става,и ГАЗ след ХРАСТА ,бая зор го стигнах,гумата ми направо се заглади,бензина ми почти свърши ама нали трябва да видим какво става .На един завой изпеварих ХРАСТА,и кой да видя БАТ Шори,и компания,събирали били съчки за утрещния ОГЪН.



      събрахме още някоя съчка,впрегнахме магаретата,закачихме каруците и айде към село.Тва е за сега от мен,надявам се да ви е харесало,снимките са аматЙОрски,като за аматЙОри,от телефона.

      Коментар


      • От: Разходка покрай Енина

        Браво Желчо пак ма хвана в нарушение,ама довечера огънчето ще е баш бая голямо очакваите развитието със храста.

        Коментар


        • От: Разходка покрай Енина

          Ето ги и нашите на вашия баир.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05032011103.jpg
Прегледи:1
Размер:213.4 КБ
ID:5258013

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05032011104.jpg
Прегледи:1
Размер:212.0 КБ
ID:5258012

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05032011105.jpg
Прегледи:1
Размер:218.2 КБ
ID:5258011
          Последно редактирано от Chinela; 06-03-11, 14:43.

          Коментар


          • От: Разходка покрай Енина

            Желчо, като излизаш обаждай се ще приемете ли още 1 аматьор... а за храста той Шори е като хълм няма как да не го познаеш.

            Коментар


            • От: Разходка покрай Енина

              Бате Шори благодаря за гумата. В най-скоро време може да направим 1 опознавателна обиколка.

              Коментар


              • От: Разходка покрай Енина

                Аматьори винаги приемамe ,а за каране събота,неделя ако е добро времето,(то и да не е добро) axaxaxax.

                Коментар


                • От: Разходка покрай Енина

                  Шори,чакаме развитието с храста,стига с този facebook.

                  Коментар


                  • От: Разходка покрай Енина

                    Храста беше на 6-ти вечерта, сигурно доста вино е поел.

                    Коментар


                    • От: Разходка покрай Енина

                      Той не знам колко вино е поел у тоя студ и вятър,ама после по къщите вярвам е продължил купона.

                      Коментар


                      • От: Разходка покрай Енина

                        Първоначално публикуван от jelio_kz Преглед на мнение
                        Той не знам колко вино е поел у тоя студ и вятър,ама после по къщите вярвам е продължил купона.
                        Ти кога ще почерпиш за тази ценна снимка каято ти направих.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Разходка покрай Енина

                          Вино нямам да почерпя,ама ще почерпя една аматъорска сливова. хХАХАХХАА

                          Коментар


                          • От: Разходка покрай Енина

                            Нямаше махмурлии сутринта на кафето.

                            Коментар


                            • От: Разходка покрай Енина

                              Току що ми казаха какво знач offroad.
                              Най-трудния и скъп начин да стигнеш от точка "А" до точка "Б" без никакъв смисъл !

                              Коментар


                              • От: Разходка покрай Енина

                                Много правилно... по тази пътека на водоема се пробвах миналата седмица, но без гума моторчето е като магаре на лед.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X