Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка покрай Енина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходка покрай Енина

    Аиде бе пуснете снимките и клиповете от онзи ден тъи кът аз спуках гума и са върнах и не можах да гледам изпълненията сътворени от ЖАБОКА И ДЪРВЕНИЯ

    Коментар


    • До: Разходка покрай Енина

      Да пусна ама като не ми беше до снимане?Такава мъгла и вятър не съм и си помислял че може да ни задуха!! Щом моторите загасваха прави сметка какво чудо бе?Сигурно вятъра загасяше свещитеА за дървения ,нямам думи,вятъра си го носеше като прани гащи!!!!Имахме с нас и един странен звяр които за учудване на всички са държа повече от очакванията ни!! Наи вече водачът му!!! Браво Исляме!!!Ето го:



      Имам и няколко клипа с възможностите на тоя звяр,и наи важното,падането на Жабока ама тои много бърз и само за малко ни зарадва споредното си падане за деня!!!

      Накрая с прискърбие искам да ви съобщя една странна новина??

      След дълги размисли и отлагания се разделям с така нареченото ендуро каране!!! Току що направих снимки на КТМ а и го обявявам за продажба!!
      Много ще ми липсва магията наречена Ендуро но.... ???
      И както каза Баи Фил, обувам Ямахата с гладките гуми и по широките друми!!! Аиде Фил чакам те
      Чичко ви Фър
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Разходка покрай Енина

        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение



        След дълги размисли и отлагания се разделям с така нареченото ендуро каране!!!
        Въпреки, че знаех новината, много ми е кофти да я прочета отново . Чичко Фър, незнам от какви факти си воден, за да направиш тази грозна крачка, но си мисля, че ще съжаляваш . Ако си ефектиран от някоя случка или даден човек, по доре преглътни. Всичко минава. Ако е така аз трябва да забраня ендуро моторите, не само да се откажа . Има доста места на които не си карал, аз се сещам за три на момента без да мисля много. Ако помисля, са доста повече.

        Коментар


        • До: Разходка покрай Енина

          Мнение на Чичко Фър
          След дълги размисли и отлагания се разделям с така нареченото ендуро каране!!!
          Ти да не си откачил бе дърт пергишено.
          Последно редактирано от Chinela; 18-05-10, 18:43.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • До: Разходка покрай Енина

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Мнение на Чичко Фър



            След дълги размисли и отлагания се разделям с така нареченото ендуро каране!!!
            Ти да не си откачил бе дърт пергишено.
            Ама и аз туи викам сяко чудо за 3 дни ама тои кък рекъл не ша са развеждам та ша са развеждам корава кратуна еи ша знаите

            Коментар


            • До: Разходка покрай Енина

              Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
              Ама и аз туи викам сяко чудо за 3 дни ама тои кък рекъл не ша са развеждам та ша са развеждам корава кратуна еи ша знаите
              Освен до му накипря един чопар да си вози големите мъ.........и. Еее човек колкото повече остарява му се губи акълааа
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • До: Разходка покрай Енина

                Абе не го слушайте той туй ни го казва,не за първи път,но всичко трае от ден до пладня Между другото може и да го взема(КТМ-а)
                Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                Коментар


                • До: Разходка покрай Енина

                  Първоначално публикуван от rumen_maiko Преглед на мнение
                  Абе не го слушайте той туй ни го казва,не за първи път,но всичко трае от ден до пладня Между другото може и да го взема(КТМ-а)
                  Ти, го навиваш, нали
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • До: Разходка покрай Енина

                    Нееееееееееееееееееееееееее,как може и да си го помислиш,той ми го дава ама аз все още се чудя- да го взема или не?
                    Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                    Коментар


                    • До: Разходка покрай Енина

                      Добре де, що не изчака със ЗМЕЯ да дойдем да покараме с тебе, че тогава да решаваш. Не е хубава тая новина да знайш. Веднага да си поправиш горните постове.

                      Коментар


                      • До: Разходка покрай Енина

                        Краи браточки мандалто лопна ЧИЧКО ФЪР официално се разведе няма го КТМ чето вече но не забравяите че си има и йоника тъи че ша го излъжем някои ден да доиде в ГОРАТА

                        Коментар


                        • !!

                          Добре е направил. Истината в гората е само една-ХОНДА!
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • До: !!

                            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                            Добре е направил. Истината в гората е само една-ХОНДА!
                            Той не иска да кара камо ли да бута.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • До: Разходка покрай Енина

                              И като си помисля че тази снимка сам си я пуснах
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • До: Разходка покрай Енина

                                Аи да видим кои ша черпи за нов мотор коит познаи черпя аз

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X