Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск-клуб Габрово дъра-бъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    За събота да се поразтъпчем.Дават времето да е перфектно.
    Предлагам да поразтъпчем към сипейчето.
    Среща в 10.00 н Лук-оил.Даваме на жените инструкции колко мръвки да купят от Габи и стартираме.В 12-13 часа сме на сипея и жените начело с Пецата ще са почнали да пекът мръвките.Ще тестваме баира и ще ядем мръвки.
    Джар, ти и миналата седмица така говореше ама не дойде с нас. Да ти вярваме ли сега?
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

    Коментар


    • #77
      От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

      Обаче тези момчета ни удариха.Направо съм умрял от смях.Особенно на 1.48мин.
      http://www.youtube.com/watch?v=EYDno...layer_embedded

      Коментар


      • #78
        От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

        Я прегледайте тази оферта на мен ми харесва и се включих.Ако има мераклии пишете.http://www.offroad-bulgaria.com/show...44#post1428644

        Коментар


        • #79
          От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Я прегледайте тази оферта на мен ми харесва и се включих.Ако има мераклии пишете.http://www.offroad-bulgaria.com/show...44#post1428644
          Чичо Петьо има една поговорка в която съм се убедил много пъти: "Купи си скъпо да ти излезе евтино". Макар че от коментарите става ясно, че качеството на камъните е като на марковите гедорета, но какво ще стане ако тресчотата превърти. По добре добави 50лв. отгоре и си купи "FORCE" горе срещу стадион априлов от валтера. На мен жена ми ми подари за коледа,( вместо да се чуди какво да ми взема), преди две години, и от тогава съм я ползвал безброй пъти и не съм имал проблеми. И то съм измъчвал тресчотките и малката и голямата с доста инатливи и раждясали болтове. Но ти си знаеш. То на бетата такива болтове няма. За нея ще ти върши работа.
          [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

          Коментар


          • #80
            От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

            Последно редактирано от Chinela; 13-02-11, 20:53.
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • #81
              От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

              Ето какво успях за заснема за нашите състезатели на Буркана в Енина
              Смилен беше втори на финала на аматьорите, но изчака Теодор, който направи наистина атрактивно минаване през гумите


              Въпреки големият хъс и желание Ненката го споходи малшанса за добро класиране
              [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

              Коментар


              • #82
                От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                Твърде малко сте споменали -Теодор ,нищо не казвате за наградата, която грабва пред очите на всички.Сега като обуе марковата награда вървете го стигнете!!!!

                Коментар


                • #83
                  От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Утре,ако някой реши да не ходи към Енина,а да покара малко по сняг да заповяда към 10.30 на Лукойла.Мислим да отидем към Трявна.
                  [FONT=System][/FONT]

                  Коментар


                  • #84
                    От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                    За Неделя ще ходим пак по Енинско!Мислим с колесарите до Шипка.
                    Утре ще доуточняваме ама горе долу това е!

                    Коментар


                    • #85
                      От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      е по голяма група от вашата не съм виждал.
                      браво.
                      А.А.

                      Коментар


                      • #86
                        От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от Smilen Преглед на мнение
                        Само съжалявам,че Ненката не дойде. Сега ме сърбеше само моя Г.З
                        ДА почустваш и на мен какво ми беше, когато катерихме "Бялата река"
                        Последно редактирано от Chinela; 15-03-11, 18:49.

                        Коментар


                        • #87
                          От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от Андрей Андреев Преглед на мнение
                          е по голяма група от вашата не съм виждал.
                          браво.
                          Братле,тази група е само част от един голям керван. Тук сме мнооооооооооого.
                          Поканете ни да покараме на ваш терен и ще ни видите.

                          Коментар


                          • #88
                            От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            тук няма нищо интересно.
                            трябва ние да отидем някъде.
                            А.А.

                            Коментар


                            • #89
                              От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Андрей Андреев Преглед на мнение
                              тук няма нищо интересно.
                              трябва ние да отидем някъде.
                              Елате вие да не идваме ние!!!
                              Обаче без Пацо ви не ща.

                              Коментар


                              • #90
                                От: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                айде пък сега, без Пацо не ни искали.
                                защо е тази дискриминация.
                                А.А.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X