Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск-клуб Габрово дъра-бъра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

    Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
    А Джартата къде е? Няма го и него на снимката.
    Той си тръгна бързо за да ги изненада / хване на калъп/

    Коментар


    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

      Първоначално публикуван от painara_wr Преглед на мнение
      Това е монтаж.
      Да бе да монтаж!
      Как не те досрамя да напишеш това при толкова свидетели.

      Коментар


      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

        Май наща работа стана като в приказката.
        ''Единия легнал да мре,а другия търси де да му го завре".

        Коментар


        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

          четвъртък, който иска да покара... в 13:00 часа на ЛУК-ОЙЛА и да знаете вече пушенето на цигари в основната група е забранено

          Коментар


          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

            Първоначално публикуван от joro_kantara Преглед на мнение
            четвъртък, който иска да покара... в 13:00 часа на ЛУК-ОЙЛА и да знаете вече пушенето на цигари в основната група е забранено
            Аз съм там!

            Коментар


            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

              В неделя ще карате ли? За да ви дойдем на гости, да ни по извадите червата малко.
              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

              Коментар


              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                В неделя ще карате ли? За да ви дойдем на гости, да ни по извадите червата малко.
                ХА ХА ДОБРЕ
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                  Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                  ХА ХА ДОБРЕ
                  Не се смеи ми измисли нещо гадно ако може да са пътеки със камъни или катерене на екстрими но да има прагове от камъни че като падаме да има кжо да трошим
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                    Не се смеи ми измисли нещо гадно ако може да са пътеки със камъни или катерене на екстрими но да има прагове от камъни че като падаме да има кжо да трошим
                    Само ви моля вземете и Келеметора!Щото аз съм му обещал супер веселба!!

                    Коментар


                    • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                      Само ви моля вземете и Келеметора!Щото аз съм му обещал супер веселба!!
                      Джарта. Келеша го няма на път е. Но е дал правомощия на Ренди да го представлява, че бил по добър. Така, че може да оставиш камъните за Ренди, той е як и носи вар киреч ХОНДИИИИИИИИИИИИИИИ. А бе няма проблеми, да е весело.
                      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                      Коментар


                      • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                        Джарта. Келеша го няма на път е. Но е дал правомощия на Ренди да го представлява, че бил по добър. Така, че може да оставиш камъните за Ренди, той е як и носи вар киреч ХОНДИИИИИИИИИИИИИИИ. А бе няма проблеми, да е весело.
                        Не не не ,искам Келеметора!!!Обещал съм му !
                        Както се вика "искам главата му на кол забита"!
                        Нищо бе да се крие,то рано или късно ще му дойде времето.

                        Коментар


                        • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Не не не ,искам Келеметора!!!Обещал съм му !
                          Както се вика "искам главата му на кол забита"!
                          Нищо бе да се крие,то рано или късно ще му дойде времето.
                          Да да е за това та обичам остави ги тия абичи само интриги кроят я утре да покараме пък каквото стане като неможем ще ги носим
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                            Maй на никой освен Офъра и компания не му се иска да почисти някоя пътечка или горски път.
                            Да ви кажа чесно че ще си карате по асвалта.Ние от БКС реисинг преди ден се потрудихме малко и пробихме до червения завой.
                            Обаче факта че всички си викат-е..л съм му мамата ме дразни и просто спирам.
                            Всички си хванахте..... и отидохте на Енина!
                            Помислете си малко и да знаете че няма къде да се кара.Просто може да се стигне само до червения завой.Ама кво толкова, то стига!!!

                            П.П. Що бе, и ние можем да си гледаме работата,ако нямаме такава можем да си намерим!!!

                            Коментар


                            • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                              Джартони, не се ядосвай . Ние имахме по-смели идеи за събота, но технически проблеми ни спряха. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_213.jpg
Прегледи:1
Размер:140.8 КБ
ID:5315384Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_214.jpg
Прегледи:1
Размер:225.9 КБ
ID:5315385Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_222.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5315386Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_216.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5315387
                              П.П. При желание, можем да стиковаме усилия и да прогоним още трасета. Поздрави!
                              Прикачени файлове
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар


                              • От: Риск-клуб Габрово дъра-бъра

                                Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                                Джартони, не се ядосвай .
                                Не се ядосвам за друго ами за това че шефа ми вика че сме големи "Балъци".
                                Всъшност ние балъците сме почнали да работим от преди два месеца.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Петьо Джартов; 31-10-11, 18:57.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X