Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

    Точно в 10:00 застанахме на позиция за изчакване, оказа се че едната Ямаха малко е избила свещ

    кой атакува в гръб тука

    ето го и най не търпеливия

    иска да пипне оригинала , че и палещият мотор после се разбра че и Бетите имали смукач

    събрахме се цялата група

    най бързите чакат изостаналите

    я да видим по стар Габровски обичай новите мотори дали няма да се удавят

    те запъват като магаре на мост, като видят река нямат палене

    пък АТВ-та да не видят вода

    Стига с тея реки айде малко екстремчета де

    речено сторено, само тримцата се чудеха има ли обходен път...

    ...няма айде и атв-тата да идват

    какво да правят или сабя на кръст или х..й в г.с

    Чопъра искаше да се снима с Раптора.....

    ....и другите да не видят бой за снимки стана

    айде да палим и да караме си мислеше Теодор...

    и почнахме да палим Ямахите


    среща със Севлиевци те предложиха обиколка около Стамболийски

    бръмнахме на бързо и до там

    по пътя поспахме малко за почивка

    Чопъра пита Теодор дали се е наспал и е готов за тръгване

    снимка на шампионите по изкачване на калната пътека по която нямам снимки за съжеление

    покарахме добре днес, има и още снимки на други апарати, нека не си ги държат за тях ами да ги пускат тука да ги гледаме
    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

  • #2
    До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

    Аиде да се включа и аз малко.
    Както знаете всичко започва от Лук-оил.Не знам ако махнат тази бензиностанция трябва да си продаваме моторите-умира традицията.
    Естрественно моя мотор нали е сензацията на дена и всички да се снимат с него като чистичък че знаят след минути на какво ще замяза.Даже и Флеитата дойде да ни уважи.

    Обаче аз ви казвам хиени ще ми изядат мотора.


    Красен вика този мотор е моя ходи ми на якето.

    Смилен ни чакаше и като видя Бетата вднагa ми вика ,дай да ги сменим,те пет кубика им разликата и щял да ми даде 5000лв отгоре.
    Само да се съглася.Не съм съгласен му казах, ама една снимка може.

    вече сме в движение и се движихме с доста добро темпо

    Решихме да посъкратим и се натъкнахме на едно сипейче с много камъни

    Доста стръмничко,ама нали това ни трябва.


    Масичка с модератор

    Състезател по ядене на боб с наденица.После мотора бягаше много.

    Стигнахме и азовира много готин изглед


    Понеже караме все наблизо и ето на какво приличам.Краси ми обеща че като се ожени ще даде на жена си да ми изпере якето.

    Тоя пък краде бензин.Установи се че най малкия мотор гори най много

    Снимките не са много но смятам че си покарахме добре.Имаше бая пребивания но без фатални последствия дано всички да са доволни.

    Коментар


    • #3
      До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

      Яко каране падна...поздравявам всички с мажкото в тях..обаче аз заминавам да поработя малконяма как,треа да се избива разходите,до скоро пак от мене
      :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

        Днес, Понеделник понеже сутринта валеше дъжд и повечето от клуба от страх де не си окалят моторите или да не се намокрят малко дойдоха само на кафенце на Лукойла, обаче аз се успокоих, че не съм сам имало и други който не обичат да си стоят на сухо в къщи

        веднага групово полягване

        ама някой бързо стават.......

        ...пък други им шушукат на ушенце "ако не слушаш пак ще те метна в тръните"

        Най послушният чака горе който първи го пипне няма да плаща обяда

        и като почна да се дава една газ по баира, чак публика дойде да гледа

        ооо те гъбите след дъжда поникнали ...

        ...аз пък не видях гъби

        ..ааа тука има една

        вече няма да търсим гъбки защото и без това не ги познаваме

        тука имаше леко горско почистване тъй като много дървета бяха паднали на екстремчето

        почти на задна гума взе да върви тоз мотор

        а и едно атв дойде и се чуди какво прави тоя КТМ сам горе...

        ...докато другите карат по пътеката

        от Узана се отвори хубав изглед, за съжаление и дъжда спря

        малко странично наклонче

        още по станично

        понеже загубихме единият участник поради технически инцедент,казахме който иска да го замести да дава едно агне и да идва,Теодор веднага се обади,че бил на гости у баба си

        на пистата имаше още клубни състезатели

        пуснахме костенурка в реката да видим кой ще стигне първи до брега

        бе пускай че костенурката ще ме изпревари

        иии че много газ


        бе май я минах, няма я

        на 120км. от прехода отново заваля дъжд и понеже имахме джуниъри с който да се оправдаваме, че им е студено решихме да се пребираме по асвалт да Габрово Прехода беше много добър които не дойдоха , не караха
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • #5
          До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

          Перфекна кал,перфекно каране мммбраво,само така.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

            ХАхахахаха,,,тоя номер 3 ми е познат....брат ако счупиш и тия кори неам повече за даванебрейййййййй кой кара,кара,Смилен на всякаде...само така
            :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

              Ето малко екшън снимчици от съботната по-скоро разходка около яз. Стамболийски .....иииии Габровци да не се сърдят, за другия път сме им намислили едни хубави траялски пътечки с мнооого прагове



















              Джартата нагази у най-дълбокото, как тъй ще минава по лесното, неможе така















              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                До: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

                Здравейте и от мен малко закьснях сьс снимките но това е зщото си продадох и двата мотора.Ето сега снимки и от мен
                [img] http://store.picbg.net/pubpic/37/D3/...fdb60337d3.jpg[/img]





                ето го и Течо вече неиска да чуе за двутактов мотор



                Чопьра е щастлив когато мотора е наред

                Бефа усеща че ще има падане


                А на Джартата му писна от ремонти и смени мотора дойде му акьла най после


                Това е от мен и вече сьм на линия имам нов мотор и на мен ми дойде акьла

                Коментар


                • #9
                  От: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

                  Вчера 11.09.2011год.беше много сух и горещ ден,за някой беше изпълнен с много емоции и пот ,а други се потеха на други места като ............айди да не споменавам имена.Ето и част от главните действащи лица в този клип

                  Пак имаше млади надежди да ни проводят







                  на терасите беше голяма пепел............















                  ...................и много ,ама много интересно.........вижте сами.........















                  после се прехвърлихме над ръгби игрището,но и там голяма пепел и съответно снимките с лошо качество





















                  на чешмата Пайнара обяви Габи за най голям приятел



                  .и продължихме по Улеите към скалите ........................















                  ...............и кога се огледахме някои липсваха, бяха се отлъчили в различни посоки



                  хапнахме на Шипка в ресторанта и продължихме ,като пуснахме "Мастев"и бихме "Армана' на един дъх,Габи гледаше ни сейра на ли беше с нови гуми

                  там долу нещо се потеше

                  па и стартера не работеше големо ритане падна



                  .но понеже някой фирменни мотори имаха проблеми им се наложи помощ от "другарче",няма да споменавам какви срамоти браха тези марки ......то се вижда

                  ..............ох ...голем зор...............

                  после се събрахме с другите на кафе в "СИТИ"





                  ..........е така на кратко мина вчерашната гореща разходка Доскоро

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

                    да, баирчето се държи.. но няма да е за дълго

                    Найстина засега се опъва,вижте сами макар, че на фотото много бързо му свърши батерията и не можах да направя хубав материал за форума,но все пак малко но от сърце Тук се мъчихме да пуснем моторите

                    Реших да отразя наклона,но май не се получи

                    Жорката както винаги не примирим с височините и ги атакуваше непрекъснато и да отбележа че се престрашиха само четерима от групата да атакуват "БАЙРУ"

                    Пайнарчето гледаше и чакаше Коко да му се надене тъй както беше полегнал край поточето



                    Коко беше избрал нетрадиционен начин на спускане от байру, за по голямо улеснение на Пайнарчето


                    Коментар


                    • #11
                      От: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

                      В събота в деня за размисъл като размислихме на дълго и на широко решихме в неделя да потренираме на Енина на трасето.Някои тренираха ,други все към платото с мръвките присядваха





                      Първо за да огладнеем завъртяхме две обиколки на буркана,но имаше дъвета да се чистят по трасето и се наложи да спираме,а..........ма то КТМ-те нямат тръгване ........ изгледай клиповете

                      ..............изледай клипа

                      С голям зор продъжихме .....................................и снимки за спомен







                      Сега трябваше да се доказвам,.....де падах ,.....де ставах ,....но минавах ....................изгледай клиповете





                      А сега на трасето под вещото ръководство на чичко Фър ................изледай клиповете








                      И другите серии









                      Някой бяха опиянени от успеха

                      На други нямаха ден

                      ............но всичко приключи добре


                      Коментар


                      • #12
                        От: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

                        В неделя като се връщахме от мотокроса провел се във Васил Левски решихме леко да натоварим и Илиянкиса с Шипката решиха да си върнат спомените с 5 години назад,като ни прекараха през така наречената "Химитлийска пътека" или по-известна като Ясеноската пътека.Много снимки няма,но и тези ни върнаха в онази паметна година ,когато се проведе кръг от едндуро шампионата и габровлии оставиха трайна следа със своето си участие


                        Друго няма ,защото нямаше време за снимки а групата много бързаше за да хванем по добро време и да се насладим на по едно кафе в Ситито.
                        Последно редактирано от Ненката; 23-05-12, 08:54.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разкази със снимки на "РИСК КЛУБ-ГАБРОВО"

                          27.05.2012г. Дъжд.......................дъжд..............................дъжд,но въпреки всичко се посъбрахме най-мераклийте и решихме да се поокаляме






                          и тръгнахме малко към Улеите






                          всички изглеждахме така






                          Тука имаше спасителна мисия на едно АТВ,понеже беше обявен код оранжев, а не син както някой твърдяха
                          пусни клипа Смилен от морето контролираше събитията

                          сега към ганчова чешма през скаличките
                          пусни клипа


                          пусни клипа

                          към Шипка вече не се и виждаше от дъжд и мъгла

                          щяхме да ходим до Енинските череши, но много се намокрихме и решихме да се прибираме обратно по най бързия път
                          Последно редактирано от Ненката; 28-05-12, 10:41.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X