Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Продължавам.Oбаче страницата стана много тежка и ще пусна 5 снимки като отделни постове за да се отваря по бързо

    Коментар


    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Коментар


      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Тази снимка си е най готината.Стигнахме до големия сняг и нагоре не може.
        Това бяхме оживялите.

        Коментар


        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Коментар


          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Коментар


            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Бравоо , добре каране сте заформили отново . Много ми харесва тоя улей и с радост бих се пробвал . Поздрави !!!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Смятам че сме обърнали страницата и започвам с неволите.
                След като установихме че до вр.Шипка няма да можем да стигнем,съответно няма да можем да ядем, а аз естественно ще остана на сухо,решихме да се спуснем до Габрово и, да поемем отново за Щипка обаче по маршрута на Хобито.
                Не ми харесваше никак идеята обаче, нямаше как и надолу с Теодор малко попрекалихме с гонките и аз се нахаках в едни паднали клони.
                Резултата беше че гадния клон ми посрешна кабела за запалване които излиза от магнета .Мотора изгасна и както викат някой просто умря.
                Естественно нали сме си печени, свалихме капака на магнета и проблема се реши на момента.
                Едно кабелче беше опряло на маса.


                Десетина болченца и капака е вън.



                Стамбата и Буката веднага ми съдеистваха с инструменти.
                Всички веднага бяха мобилизирани и ремонта преключи за 10 минути.
                Благодаря ви приятели и се радвам че сме група !!!!!!!!!!!!




                След ремонта търсенето на инструменти и една отверка беше повече от самия ремонт.
                Ама нали съм си подреден да го е....а!




                Ох батьо,баирчето!




                Рудито ми е много добра отмяна.Надушва местата където ще има матрял за снимане.





                Шефа след помоща която, оказа на Павката идва.


                И естественно най якото минаване СТАМБАТА !!!




                Снимка с родата.


                И отсъстващите.По уважителни причини обаче!!!


                Така си прекарахме,имаше доволни и недоволни.
                Който не е дошъл може да съжалява!!!

                Коментар


                • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Отличен полеви ремот и готина група.Аз съм член на такава,но те не обичат да се снимат и ме е яд,че не мога да си документирам походите.Завиждам ви и ви пожелавам успех,ако някога ми се случи,с удоволствие бих покарал с вас.
                  Beta 450 RR-Factory
                  0039 3206052599

                  Коментар


                  • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    В събота реших да поразведа малкия таласъм.Къде,къде,хаиде на Севлиево на пистата да погледаме тренировките на световния елит!!!
                    Тръгваме и нашата мама радостна ни щракна по една снимка пред гаража докато бяхме чистички.
                    Всичко все още светеше,и мотори и дрехи.


                    Стартираме от Бичкинята за Горна росица !

                    Не можехме да снимаме много по пътя защото беше много кално и доста помагах.
                    Имамхме доста проблеми,все пак ни е първото излизане,до сега сме карали само по пистата където няма нито големи коловози, нито паднали дървета,нито клони нито драки.Трудно му беше много на Румката ама няма начин,така се става човек!!!
                    Уморени сядаме да хапнем.


                    Мариан Офърчето и той хапва.


                    Групата се увеличи със още колеги.По една бира естественно да се уважим!


                    Ето го вече починал и ще тръгваме обратно.


                    Хо хо не мога да не уважа Будин,и да не пия една бира и с него.


                    Моторчетата чакат отпочинали.


                    Да ама отде се взе и Мишо,не мога да не го уважа и него.Още малко се отложи тръгването.


                    Прибрахме се със триста зора.В Габрово беше паднал пороен дъжд и калта беше сочна.


                    Който кара мотор,мие два мотора.На татко му му свири цигулката.


                    Мием прибираме и смазваме веригите.Добра разходчица се получи.Румен беше уморен и заспа веднага.
                    Чака отново следващата разходка.

                    Коментар


                    • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Добра разходка колега и малкият добре се е справилПоздрави

                      Коментар


                      • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Една загадка за всики фенове на МХ-1, а имено- Кой е този състезател от световния елит в Мотокроса ? Някой му казват " Тялото", други-Монстъра,трети- както си сакат. Аз, естествено, ще ви затрудня с ретуша на снимката. Който го познае, естествено, няма да бъде почерпен от снимания .
                        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                        Коментар


                        • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          А с тия дето говори по телефона, тях не искаш да ги уважиш, така ли???
                          ТАТЕ, да купиш на Румката спортни очила с диоптри, да не се мъчи момчето с тия, това го заявявам съвсем сериозно.

                          Браво Румка, респект за прехода, ще стискам палци съвсем скоро ти да му вадиш на тоя дъртак мотора из екстремите.

                          Коментар


                          • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:638471.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5368015

                            Евала за снимката, отдавна не бях виждал във форума Бащицата на Дупница екстрийм.От както си продаде мотора, а Ванката започна да прави пълна промяна на неговият и темата им замря хептен. Чакайки новини от югозападна България, редовно следя габровската група и се кефя максимално, а и си имаме тук в Миланската общност, емигрант от Габрово, който познава всички членове.Поздрави и безаварийни.
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Ейййй, а бре габровци що винаги на тая кебабчийница се сбирате, по натам не отивате. Стрях ви е да не ви види някой севлиевец че да го почерпите по нещо
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Днес пак малка разходчица до Казанлък.



                                Tръгваме за Лук-оил!


                                Тръгваме за Бузлуджа.



                                Дени ни изпраща с колелото.


                                Вече сме на Бузлуджа.


                                Ето го новобранеца за първи път на чинията.


                                Тука дойдоха и катерачите,бяха атакували "Курвена могила".Не е лесно там.За доста Габровски ендуристи си е мечта
                                да минат от там.Обаче БКС реиснг са "ЖЕЛЕЗО".


                                Отново те и ние!



                                Имаме си и глетчър!
                                Имаме си и пешеходец по глетчъра!



                                Ето го и по близо.


                                При Ненката на Шипка,по едно безалкохолно и надолу за Негенци.


                                Нашата гора си е най хубава.



                                Ето го,като ме видя и веднага стана от седалката.



                                Ще си имаме разправии с тея сядания,


                                О на Негенци вече купона си беше в разгара.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X