Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Ето малко снимки и от мен







    Само това са другия път ще снимам повече
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 20-01-09, 14:31.

    Коментар


    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      С удоволствие ще им помагам Ненко. А относно разходките с удоволствие.Тази година Ради ме навива да карам в РЕШ но не съм сигурен още незнам дали съм готов за състезания

      Коментар


      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Първоначално публикуван от badjo Преглед на мнение
        Тази година Ради ме навива да карам в РЕШ но не съм сигурен още незнам дали съм готов за състезания
        Не се чуди ,ами се готви за старт.Винаги има първи път,плюс това няма нищо сложно и трудно ти всичко го можеш.

        Коментар


        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          да ненка правси в това наистина трябва повечко хора за организация и ние са6то се включваме активно сяка година

          Коментар


          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Първоначално публикуван от flexfi Преглед на мнение
            да ненка правси в това наистина трябва повечко хора за организация и ние са6то се включваме активно сяка година
            това ако не е чичо Златко Баретата ,здраве му кажи
            [FONT=System][/FONT]

            Коментар


            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
              това ако не е чичо Златко Баретата ,здраве му кажи
              Xa xa дали?

              Коментар


              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Евала колеги супер си прекарвате
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Едно голямо браво на групата днес
                  Карането беше страхотно и вярвам ,че всички се поуморихме здраво
                  Очаквайте снимки от днешния екшън уикенд..........,но може би по късно,по разбираеми причини

                  Коментар


                  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    браво на вас аз пак отсъствах по разбираеми причини бях на сватба в Плевен дъ-геи ми свириха с нашия модел йоники и аз ще пусна някоя снимка за доказателство че свърши течния МАТРЯЛ
                    [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                    Коментар


                    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Първоначално публикуван от Цайтата Преглед на мнение
                      браво на вас аз пак отсъствах по разбираеми причини бях на сватба в Плевен дъ-геи ми свириха с нашия модел йоники и аз ще пусна някоя снимка за доказателство че свърши течния МАТРЯЛ
                      Покарали сте днес.Срещнах двама на камарите с пясък на кантона на Габрово.Поздравих ги с клаксон бях с Фиат МАРЕА.
                      КТМ 400 EXC

                      Коментар


                      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Днес стана едно много приятно преходче с ендураджииски характер,с много кал баири,весели моменти,и обяд с бирички.

                        Раздувките са задължителни

                        Заслужена почивка на шампионите дето не можаха да качат пистата за ски и отидоха по асвалта до Узана.И аз се изучих като Жоро,като не мога да карам с добрите, казвам че водя по слабите по обходния маршрут.

                        Докато ги чакам си ремонтирам

                        Павката ми е вярно другарче,приказваме си с него докато чакаме ,немойковците.

                        Гледай ги не видели,мотор-хубав!

                        Чичо Нено подсилва,че като знае кво го чака.

                        Пак Павката,мой човек каза че ще черпи,и аз си го снимам.

                        Ето и един манекен,купи си мотор да го мие само.Хубавец.

                        Пътечката с коренчетата,Благодат.На бая народ им изскочиха джигерите,ама те си знаят.

                        Няма кал никаква.



                        Тапички,рев на машини,а двутектовите са направо като ракети.

                        КТМ в превод Карам тикам мъча се.

                        отново

                        А и клавишна машина

                        Мъгла

                        Този тарикат не мина по трака и ще има наказание.

                        Документирано

                        Както казах кал няма.

                        Изобщо.

                        Тази Хускварна е била на Ники от "Сървайвар"научил я човека да върви.

                        Тоя пък без каска

                        Пешеходец

                        Тоя пък има каска а няма мотор,ама има чанта с инструменти.

                        Бензинджия,някой каза че му се услаждал бензинеца на моторчето

                        Климатроник.

                        Двузонов

                        Героите са уморени.

                        Ето я златната раница,без нея резачките стоят в горите.




                        КТМ в деиствие

                        Светльо е голям боец.

                        С Павката чакаме отново.

                        Аз обаче нали съм си човек на изкуството,си снимам пеизажи

                        Отново

                        отново

                        Красота

                        Хубава е Стара планина!

                        Убавец два броя!



                        Снимка на ротата.


                        Снимка с туристите

                        Това момче с щеките се оказа наш човек.Имал Хонда- Африка и Миналата година направил пътешествие,като обиколил 14 държави и минал през пустинята Сахара съвсем сам.Голям пич направо ми направи страхотно впечатление.Поздрави от мен,даже имал регистрация в форума.

                        Коментар


                        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          А бе Джарта продаде Ямахата и почна да се е......аш със хората,то няма КТМ-и,нема двутактови само за Бетите нищо не казвашбива ли така.
                          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                          Коментар


                          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
                            А бе Джарта продаде Ямахата и почна да се е......аш със хората,то няма КТМ-и,нема двутактови само за Бетите нищо не казвашбива ли така.
                            Бива,бива, що е наше се е арно!

                            Коментар


                            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                              Покарали сте днес.Срещнах двама на камарите с пясък на кантона на Габрово.Поздравих ги с клаксон бях с Фиат МАРЕА.
                              Тези двамата дадаха брак по ходовата част,но днес се представиха чудесно по време на прехода .Справяха се с трудностите отлично , нищо че бяха с двутатактови.

                              Коментар


                              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Малко снимки и от мен ,всъщност каквото успях да уловя с фотоапарата.
                                Сутрешна суетня и изчакване на всички да се съберат




                                Спирка , да се съберем преди пистата и подготовка за изпитанието



                                И се започна едно дране по ски пистата

                                Пистата в северната част беше заледена и беше невъзможно да се мине .Които се изкачиха вече не повтаряха ,а само гледаха изпълненията на другите ,които се опитваха да я превземат.
                                Съревнованието се заформи между КТМ и ЯМАХА,а БЕТИТЕ избраха асвалта след един два опита да изкачат пистата



                                Йониките както винаги се оказаха на висота.Вижте ги там облегнати

                                А КТМ продължаваше със своите опити

                                Дори Теодор документираше, после да не се обвиняваме в измама

                                А оранзевите продължава ли, ........продължаваха


                                малко панораама


                                На пистата се поуморихе и тръгнахе да хапваме и починим ,но трябваше да преудолеем още корените да слезем в Шипка да заредим бензин и да се приберем, но Ради /на снимката в средата/ни подготви изненада,която беше върхът

                                Падна яко катерене ,но за съжаление няма снимков материал,всеки дереше на горе и не му беше до снимки,само на края преди пребирането ни се изчакахме



                                Малко гроги и лек тунинг.Тези дръжки били слаби ,защото си ги е закупил от неподходяшо място


                                Това от мен и малко арихив:, от дорото стара време


                                "Кацнал на едно дърво "на река Росица




                                И леко погалване на "ЙОНИКАТА"

                                Това от мен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X