Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Първоначално публикуван от mirka_sr Преглед на мнение
    Фотоапарати има много ами няма кой да снима.Няма време от карането за снимки.Иначе желание имаме.
    ти стига само си писал,ами си купи вече един мотор
    [FONT=System][/FONT]

    Коментар


    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Абе вие, защо не се преместите тука, ами сте се отделили в раздела на Клубните мероприятия ? Или там скришно по габровски, да си организирате банкети и тържества незабелязано А

      Коментар


      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Еми ша си зема сега че тука вече като ви видя и само се нервирам ,че немога да доида с вас ама ще си начеша крастата аз
        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 17-01-09, 10:16.

        Коментар


        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Тази сутрин ходих до Краската да го видя, и нашия в гаража.Гледам на стената рисунки,и той ми обяснява че давал много газ на млади години.

          Той точи яко техниката,капли зъбаци вериги.Няма стигане.КТМ-а е обслужен от всякъде.

          Коментар


          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            този КТМ е наистина привлекателен колко кубика е страхотно е моторчето

            Коментар


            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Първоначално публикуван от flexfi Преглед на мнение
              този КТМ е наистина привлекателен колко кубика е страхотно е моторчето
              KTM-a e SX 525 и е 2004 год ,голям звяр е ,малко не му издържат калниците,но ще ги опрайме.

              Коментар


              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                ах колко е затебе джарта щетего спукаш от каране нали ма няма и да е хич ежтина нали за тази година

                Коментар


                • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Аиде сега да направим разбор на деня.Днес най сетне и при нас светна слънчице,и ние се покефихме с моторетките.Събра се много добра група и направо да не повярва човек,еи так без организация.
                  Естественно при нас всичко тръгва от Лук-оил около 10 часа.Отляво,отдясно пристигат мотори,и ченгетата ако са там им става неудобно, и си тръгват по живо, по здраво.Днес ги нямаше.

                  Раздувки и уточняване на маршрутите,който има нова гума като мен е ербап,който няма иска по по равното да караме.

                  Нови членове,прииждат.Увеличават се феновете на Ендурото в Габрово,което ме радва.

                  Моткане,което днес не беше голямо.Ама нали и аз съм от моткащите се.

                  Ха ха щаслив пръдльо.

                  Подготовка за старт.

                  Първа спирка,отбивката- пропусни колоната прохода ''Шипка".

                  И естественно се почват тунингите.В случая предна спирачка на Хонда

                  Така е по добре.Казах им аз че слабо ги правят, ама не ми вярват.

                  Малко екстимче в снега,нямаше сериозни жертви

                  Тоя пък му е тъмно.

                  Чичо Ненчо с Ямахата, рипна като козичка.



                  Естественно без тапи не може.

                  Много добре се справиха и тези момчета с двутактовите кросаци,яко влизат в час и ги виждам как за напред ще са неизменна част от групата.

                  И Габриел показва много хъс.

                  Стефан пък да не си търка предната гума ,ей голяма скрънза.

                  Доста снежец има че и лед тук таме.

                  А пикльо.

                  Организирана снимка.Добре че ги стройх нали съм шеф.

                  И пак.

                  Естественно всичко завършва на кафе в комплекс ''Сити''.Малко раздувки и всеки към къщи

                  Много мръсни ботуши,гащи ,якета а за моторите да не говорим.


                  Tова е от мен ,аз съм много доволен и съм сигурен че всички са доволни.Ненката има готини снимки и ще ги пусне.

                  Коментар


                  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    СУПЕР.........надявам се цялата година да е такава
                    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      браво джартов хубави снимки абе тая хуксварна небешели на Пецата

                      Коментар


                      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Първоначално публикуван от flexfi Преглед на мнение
                        браво джартов хубави снимки абе тая хуксварна небешели на Пецата
                        беше на Николай от Сървайвър,след това на Пецата
                        [FONT=System][/FONT]

                        Коментар


                        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Много добре сте си покарали,направо ви завиждам!
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            18 януари 2009година.Неделя перфекно слънчево време ,температура на въздуха приемлива и обещаваща добро прекарване.
                            Първа разходка от новата година.Както Джартони отбеляза прииждаха мотори от всякъде и всеки споделяше нещо интересно.







                            Трите хикса ,нещо си шушукаха тайно

                            Всеки се беше нахъсъл да кара здраво





                            .........и се групирахме на първата спирка





                            пропуснах .........,че един заклет фен на пистарките дойде да ни благослови и пожелае късмет през новата година



                            и вече си караме













                            направиха лек тунинг на Хондата на Стефко ,защото материала бил слаб и не издъжал на температура под нулата



                            това съм аз

                            и Шипката

                            и други

                            сед това продължаваме



                            но, не щеш ли препяствие

                            вместо на горе решиха да пробват през гората-по нараво било



                            другите бяха упорити особенно тези с Ямахите ,е и една две Хонди












                            но Боп Сап му се допи вода от дерето и каза че там му е добре ,не искаше повече да кара, а ние да продължаваме

                            и се набихме в едни драки под" вещото и мъдро "ръководство на Джартони






                            А Найден се опита да нарави каскада " кацнал на едно дърво" но малко му остана


                            и други опитваха.....

                            после се събрахме и продъжихме към Плачковци където.......





                            ...ни посрещнаха много туристи и този малък фен от мъъъ..лата

                            и приятлски ни помаха за сбогом

                            ние бързо се изнесохме към ресторанта ,хапнахме на бързо и още по бързо си тръгнахме към Габрово за да пием кафе и да измием моторите от калта




                            В "СИТИ" то се забихме на вън на кафе по разбираеми причини

                            трябваха още маси


                            [IMG]
                            Джартони не изпускаше сервитюрката от очи
                            http://i476.photobucket.com/albums/r...v/P1180571.jpg[/IMG]


                            Стефко и Митака гледаха нещо друго


                            а пък тя се усмихваше на .....

                            ....калните мотори

                            ...е... това беше от 18 01 неделяsad:,следва продължение следващата неделя
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 19-01-09, 20:24.

                            Коментар


                            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Браво страхотно сте изкарали Тук на 3300км.от стара планина като ви гледам лигите ми текат

                              Коментар


                              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Първоначално публикуван от badjo Преглед на мнение
                                Браво страхотно сте изкарали Тук на 3300км.от стара планина като ви гледам лигите ми текат
                                Като си дойдеш ще те разведем тук таме с Ванката и бат Ради.
                                И.. Баджо пристигай си о време ,че тази година трябва да правите кръг от РЕШ и трябва да помагаш и то много

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X