Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Наистина сме страхотни мързели всеки чете темите а никой не ебава да драсне някой ред в Неделя и ние се поразходихме срещнахме се със Севлиевска група на Партизанска песен отидохме до Мазалат а след това аз отидох да разходя най новия член на групата даже направих и няколко снимки




    А ето Течката какво кара вече минава към по възрастните

    Това е от мен като направя още снимки пак ще пусна ама драскайте и вие по някой ред

    Коментар


    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Тази седмица пак направихме хубава разходка аз,Чопъра и Течо решихме да разходим жените да им покажем къде хойкаме на Лукойла се събрахме доста народ и потеглихме заедно на Зелено дърво се разделихме другите тръгнаха да карат а разходкажиите на разходка


      Гената избра правилния ход и тръгна с нас

      Чопръра беше вземал АТВ-то на един колега за да е по удобно на Исето но май стана точно обратното направо се разглоби


      Решихме да отидем на Тъжа и да слезем през Априлци



      След малко чупки дойде и най хубавата част от излета



      Всички направиха и малко пози с АТВ-то



      А ето и три снимки от миналата седмица



      Такава разходка си направихме че жените неискат да се возят вече
      и можем да си караме спокойно , за тази седмица ако мислите да ходите към Елена аз съм на линия приказвах и със Цанев той също е на линия

      Коментар


      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Браво Мите....нека ни е зле...то не може само да се надбягваме кой ще кара най-отпреде...трябва малко и релакс,че и половинките да са доволни...айде успех за другата седмица аз ще ида да побачкам малко че скъпо като се стои и се харчи на готово
        :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          http://vbox7.com/play:b2919475
          :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Утре дано пораздвижим темата.

            Коментар


            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              Кое момче от форума ги има тия джърси,каска и тениска на Монстър Енерджи? Трябва да го питам нещо.
              '05 Suzuki RM 250

              Коментар


              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                И аз имам малко снимки.



                Мазалат пътека мотори народ и хубави хора.


                Хората си носят храна и си хапват а ние,газ към връх Шипка на ресторанта.



                Хапнахме на бързо за около два часа,и пак по конете.


                Тука Ненката реши ненадеино ,че му бил много дълъг калника,и го тунингова моментално.




                Това е в общи линии,има и други снимачи да качват.

                Коментар


                • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Продължавам с риск накъде да се повторям.
                  Неделното събиране започна.Имаше дори и фотограф да отразява събитието.


                  Чичо Джарта обясняваше на новия член-"Отчето" колко е хубаво да можеш да караш мотор и то "Бета".





                  Смилен не пропусна да покаже новите придобивки и се закани ,че на Шумен ще ги мачка наред-разбира се ,че с мотора


                  Посъбрахме се и стартирахме.



                  Още в началото Джартов дръпна напред и ни изостави само трима ,които минахме през едно много хубаво местенце и съответно се събрахме на хижа "Партизанска песен".




                  Запотихме зраво.Ръмеше леко и беше доста хлъзгаво на това изкачване.

                  Ново попълнение в четата -Габриел добър колоездач от блиското минало.
                  Бащина прегрътка

                  Смилен си мисли-Да се снимам до една хубава Ямаха ,че то моя КТМ.


                  От хижата тръгнахме към уречената сбирка на Мазалат,но някои не стигнаха



                  И с подръчни инструменти събрани от тези момчета,успяха да свалят скъсания прешлен и да занитят здрав.Голямо чукане падна върху тази наковалня



                  В това време другите пиеха чай на Мазалат,огладняха и решили да се връщат обратно.Бяха вдигнали темпото ,че то от глад не се стои.



                  Но по тасето имаше и леки изпитания






                  За някои по трудни и съответно им беше оказана нужната помощ от колегите.





                  Похвала заслужава Теодор-младши,караше навсякъде с мъжете.Бра..во.

                  Джартов прималял от глад препусна първи да запази места в ресторанта и да поръча пържолите

                  Хапнахме добре и тръгнахме към Габрово.Беше чудесно. Времето пак беше с нас ,нито много топло -нито много студено ,време само за каране

                  Това и от мен
                  Последно редактирано от Ненката; 10-11-08, 15:28.

                  Коментар


                  • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Браво ,браво.Вашите снимки са повече от карането,за разлика от нашите,които са на маса.МНого ме е яд,че габровската група,не остана повече на Мазалат.Заради това ,срещата не се зачита и трябва да се повтори и потрети.
                    Само че на някоя хижа дето няма да ни карат да се събуваме,за да влезем.И няма да правят,проблем че сме изгорили дървата.
                    Думите на човека от хижата бяха:
                    -Все бях вижда мотори,ама десетина.Такова нещо не бях виждал.

                    Коментар


                    • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Тук има още малко снимки
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...011#post519011
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        джартов приятелю любими от мазалат избяга но тази седмица му мисли с представянето на шипка искам да си куфар и да не се оплакваш че бързаш че децата гладни

                        Коментар


                        • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Хайде бе,градски не карате ли?Да не ви уплаши времето?Чувам бръмчене тази сутрин и само поглеждам през прозореца.Правете и снимки за да се разходя и аз малко,виртуално,с вас.Така ще е до напролет.Сега само раздвижвам,няма как.
                          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                          Коментар


                          • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Днес разходка яка стана.Който не е дошъл само може да съжалява.Тръгнахме от ОМВ и бакойския баир.Кой каквото има това кара.Джипки,мотори,АТВ-та и трактори.Предполагам ми знаете отношението към возилата 4Х4 ,който не бих нарекъл АТВ,но няма значение.




                            Малко снимки на паметника на Баба Зара.



                            Нали все пак и малко работа трябва да се свърши,посъбрахме малко боклук.То си има кошче ,но няма кой да го ползва.Нали е по лесно да се хвърли до кошчето.




                            Паметника е почистен ние сме доволни,и газ.







                            Естественно и маймуните си показват маймунджалъците само да докопат малко асвалтче че по калта много се лузка.Този път малко само два броя.



                            Обща снимка на сериозните.

                            Tука вече на някой им премина майсторлъка ,даже им дойде в повече.

                            A кой ми изцапа якето да си признае веднага



                            Като се започна едно драскане ама яко,кой където може.











                            Еми майсторите си личат,печелят по едно шкембе чорба.



                            Еми нали знаете че гладна мечка търси да яде.





                            Хайде зяпай народе ,че ако знаете довечера какво ни чака,утре съм в болницата

                            Коментар


                            • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Тука Шипката ли та бутна? Само той е друг неможе да го направи,а знам че ти не падаш

                              Коментар


                              • До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Бравос,Джартов.Пък и на всички,де.Смешна работа,познавам се лично с повечето герои от снимките,а с тебе още не.Ще дойда някоя сутрин преди тръгване,но трудно устоявам на гледки с ендуро,не съм мазохист.Утре ще карате ли?Ако да,от OMV ли тръгвате,да пия 1 кафе с вас?Ще си тествам търполото.
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X