До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка
И на мен ми се кара утре , но незнам дали няма да" умрем" от студ.
И на мен ми се кара утре , но незнам дали няма да" умрем" от студ.

























































, ама Джартов снима и е направил добри кадри



, ама Джартов снима и е направил добри кадри 
Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар