Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
    Абе аз тъкмо взех да влизам във форма и те състезанията взеха,че свършиха
    ЧЕ да повторим някое съзтезание а какво толкова
    Я се организирай
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
      Абе аз тъкмо взех да влизам във форма и те състезанията взеха,че свършиха
      Да ти направим например "Голямото пиле" ...
      Виждаш колко лесно става поне.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
        Да ти направим например "Голямото пиле" ...
        Виждаш колко лесно става поне.
        Не знам дали е било лесно като организация ,но като състезание много ми допадна и най вече общият старт като се наредят 35 мотора в редица и атмосферата става по спортна от пролога на Ендуро Шампионата , давай да направим още едно пък "Голямото пиле" ще е от мен
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
          Не знам дали е било лесно като организация ,но като състезание много ми допадна и най вече общият старт като се наредят 35 мотора в редица и атмосферата става по спортна от пролога на Ендуро Шампионата , давай да направим още едно пък "Голямото пиле" ще е от мен
          Като имаш желание да даваш "ГОЛЯМОТО ПИЛЕ" ,то може да измислим и такова да сътворим и в Габрово.И си мисля ,че ще го докараме на цвят и вкус Помис...ли си

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
            Като имаш желание да даваш "ГОЛЯМОТО ПИЛЕ" ,то може да измислим и такова да сътворим и в Габрово.И си мисля ,че ще го докараме на цвят и вкус Помис...ли си
            Нено макар, че сте габровци и освен това имате и Джартони в клуба то аз бих бил първият записал се...
            Пилето..пилето..пилето...само ме е яд, че няма да има какво да държи чичко Фър...

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Нено макар, че сте габровци и освен това имате и Джартони в клуба то аз бих бил първият записал се...
              Пилето..пилето..пилето...само ме е яд, че няма да има какво да държи чичко Фър...
              То на Чичко,му държи влага,дето барна коча.Пък и на аватара постоянно го държи.

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Днес с чичко Фър ударихме по една ракиика и решихме.Всъшност нищо не решихме,но що пък да не сътворим нещо.В събота ще има мероприятие на което сме поканени.В Енина естественно,на новата им беседка.Абе пък що да не направим едно часно състезание,да не сме по смотани от Жоро и Магарето .

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Абе пък що да не направим едно часно състезание,да не сме по смотани от Жоро и Магарето .[/quote]
                  Браво Джартони ,трябва да има подкрепа и наистина може да се получи нещо.Коментирах със смилен и Тачката ,така че може нещо да се заформи след големите празници.Които изразява съпричастност да се съберем опсъдим и решим ,кога да "обезглавим ГОЛЯМОТО ПИЛЕ".Очаквам включвания

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Колеги всички с Мотори, АТВ, Джипове и други офроуд техники от Габрово и региона на 21.12.08 г.да заповядат на ОМВ,в 10:00 часа със съответната техника или без нея,за да си направим обща снимка за каледар за 2009г.
                    После ще се поокаляме малко.

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                      Колеги всички с Мотори, АТВ, Джипове и други офроуд техники от Габрово и региона на 21.12.08 г.да заповядат на ОМВ,в 10:00 часа със съответната техника или без нея,за да си направим обща снимка за каледар за 2009г.
                      После ще се поокаляме малко.
                      Моля всички да бъдат прилично облечени,и по време на снимките никакви сочения с пръсти,физиономии и муцуни.Ясно ли е????

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Моля всички да бъдат прилично облечени,и по време на снимките никакви сочения с пръсти,физиономии и муцуни.Ясно ли е????
                        Ха ха

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          И да си измиете моторите,че да се видят малко и други цветове освен оранжеви
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                            И да си измиете моторите,че да се видят малко и други цветове освен оранжеви
                            И сини
                            [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              ааааааа има и един ЖЪЛТ
                              [FONT=System][/FONT]

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                И един червен,ама хубаво червен, не като Хондите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X