Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Не забравяйте за банкета, и за това че ,всички който ще идват трябва да потвърдят присъствието, си тук в темата.

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Не забравяйте за банкета, и за това че ,всички който ще идват трябва да потвърдят присъствието, си тук в темата.
      утре ще надрънкам телефоните на нашите хора и ще дам бройка

      но квото и да става със сигурност сме поне 4 човека
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        То за банкета се говори (по разбираеми причини) вече 2-ра седмица ,ама аз лекичко да вмъкна, че преди това в Събота на ОМВ-защото е в центъра на Габрово и е на еднакво близо, или далече в 9:30ч. се канят всички, който имат желание да се окалят малко с джипове,атв-та,мотори ,или просто за снимка (спомените остават) да покараме малко, заедно Има идея да почистим малко Централен Балкан, от боклуците на туристите пешеходци които ходят да оставят по цяла раница хранителни провизии под всякаква форма по слънчевите полянки в планината и да изравним бабуните причинени от къртиците през Есенният период
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
          То за банкета се говори (по разбираеми причини) вече 2-ра седмица ,ама аз лекичко да вмъкна, че преди това в Събота на ОМВ-защото е на центъра на Габрово и е на еднакво близо, или далече в 9:30ч. се канят всички, който имат желание да се окалят малко с джипове,атв-та,мотори ,или просто за снимка (спомените остават) да покараме малко, заедно Има идея да почистим малко Централен Балкан, от боклуците на туристите пешеходци които ходят да оставят по цяла раница хранителни провизии под всякаква форма по слънчевите полянки в планината и да изравним бабуните причинени от къртиците през Есенният период
          на две ямахи са загубени предните калници из гората ,ако ги намерите собствениците ще почерпят ,ако ги намерие разбира се.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
            на две ямахи са загубени предните калници из гората ,ако ги намерите собствениците ще почерпят ,ако ги намерие разбира се.
            Аз го зная моят клалник къде е но не ми трябва
            [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от Цайтата Преглед на мнение
              Аз го зная моят клалник къде е но не ми трябва
              Ти направи всичко възможно да не почерпиш

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                Ти направи всичко възможно да не почерпиш
                Това е да си Габровец /кореняк/
                [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                  на две ямахи са загубени предните калници из гората ,ако ги намерите собствениците ще почерпят ,ако ги намерие разбира се.
                  И аз зная местецето в гората където си оставих част от моя калник,затова ще взема повече торби за отпадаци да почистя гората,както е апелирал нашия събрат Смилен
                  Да почистим гората от ненужните боклуци

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Пичове,аз със сигурност няма да мога да дойда,за което много съжалявам,но съм направил пълномощно на Фъра да изнесе тържествената реч и да "награди" заслужилият майстор на спорта Джартов.
                    Направете много снимки,поне после да гледам и ми пратете едо кИфте,за да може да стане поговорката "очи пълни и ръце пълни"

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      АЛоооооооо имали луди за събота..аз сум тука с 20кила бензин мисля да поразчистя от шума из патеките..та последно каде и кой??????
                      :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                        АЛоооооооо имали луди за събота..аз сум тука с 20кила бензин мисля да поразчистя от шума из патеките..та последно каде и кой??????
                        Аз сам с 15 кила бензин ама ще помогна с каквото мога!

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Ебати лакомията,вашто!
                          Ние с по 8 кво да правим?Ще ни дадете по малко да се приберем,а на банкета ще оправим сметките.

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Ебати лакомията,вашто!
                            Ние с по 8 кво да правим?Ще ни дадете по малко да се приберем,а на банкета ще оправим сметките.
                            ами ние с 7 литровите какво да кажем а
                            [FONT=System][/FONT]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Ебати лакомията,вашто!
                              Ние с по 8 кво да правим?Ще ни дадете по малко да се приберем,а на банкета ще оправим сметките.
                              Егати икономичната Бета замислям се не е ли вазможно да ги трампим

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                                ами ние с 7 литровите какво да кажем а
                                Може и за Сузукито

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X