Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
    Баххх аз тая работа...пак утарвах купона аз.....миналата седмица карахме в жега.ся сняг...ама то най-сериозните си личат де
    Не съжеляваи.В събота мислим първо да покараме ,а след това като притъмней - разбира се на банкетчето .
    Значи пак да припомня ,освен от клуба поканени са и всички останали с които караме като: Митака,Цена,Стефан,Найден,Иво*2,Вальо,Светльо,Боп Сап,Никола ,Кирето Отчето и другите които съм пропуснал,но не забравяйте да потвърдите за вашето присъствие на телефон 0888/356 479,и 0895/605213.Заявките вече се приемат.Разбира се които жалае да вземе и своята половинка -било то приятелка или жена.

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Който си има магаре да си търси самар!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Който си има магаре да си търси самар!!!!!!!!!
        Бре....й .Имаш две "ВИЕТНАМКИ", техника за вадене на дръъъва, а си впрегнал и "БЕТАТА" пари да изкарва..Кажи колега по колко кубука и товариш

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
          Всичко ще направим както искаш само те моля да не ни приемате в клуба!МОЛЯ
          Какво се кумиш бе Калояне ти можеш само да се гордееш че имаш нещо общо стози почтиВЕЛИКклуб.Да не вземеш да донесеш всичкото вино и ракия че нали знаеш другата седмица ще режим лентата на чайната
          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Може ли едно въпросче от колега от друг клуб.
            Та въпросът ми е следният, понеже приемате нови членове гледам.

            - Ако Вие дадете 10литра ракия и 10литра вино на даден състезател за да го привлечете във вашият клуб плюс солидна почерпка.
            Та ако Вие направите това а въпросният състезател вземе пиенето, изяде яденето и после не Ви познава...
            Какво бихте сторили Вие от многоуважаваният от мен мотоклуб Риск Габрово.

            Предварително Ви благодаря за отговорите.


            П.П. И понеже не искам да съм голословен, то бих могъл да подкрепя разказа си със снимков материал ако е необходимо.
            Последно редактирано от Chinela; 24-11-08, 18:55.

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Може ли едно въпросче от колега от друг клуб.
              Та въпросът ми е следният, понеже приемате нови членове гледам.

              - Ако Вие дадете 10литра ракия и 10литра вино на даден състезател за да го привлечете във вашият клуб плюс солидна почерпка.
              Та ако Вие направите това а въпросният състезател вземе пиенето, изяде яденето и после не Ви познава...
              Какво бихте сторили Вие от многоуважаваният от мен мотоклуб Риск Габрово.

              Предварително Ви благодаря за отговорите.


              П.П. И понеже не искам да съм голословен, то бих могъл да подкрепя разказа си със снимков материал ако е необходимо.
              Mодераторите могат да редактират всичко,и когато си искат.Превилегии ,който не всеки може да си позволи!

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                Какво се кумиш бе Калояне ти можеш само да се гордееш че имаш нещо общо стози почтиВЕЛИКклуб.Да не вземеш да донесеш всичкото вино и ракия че нали знаеш другата седмица ще режим лентата на чайната
                На откриването на чайната ти ще званиш с носа и влизаш скрака напредТака,че не се ядосвай ако в сабота изпием всичкото пиене което донесем като армаган,че сте благоволили да можем да пилотираме с баш майсторите на моторните спортове в региона!

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                  Какво се кумиш бе Калояне ти можеш само да се гордееш че имаш нещо общо стози почтиВЕЛИКклуб.Да не вземеш да донесеш всичкото вино и ракия че нали знаеш другата седмица ще режим лентата на чайната
                  На откриването на чайната ти ще званиш с носа и влизаш скрака напредТака,че не се ядосвай ако в сабота изпием всичкото пиене което донесем като армаган,че сте благоволили да можем да пилотираме с баш майсторите на моторните спортове в региона!Виж хората как приемат САСТЕЗАТЕЛИТЕ в в техните клубове!

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Абе този човек намерил нещо да не е на някой от вас???
                    Смилене!!!!!!!!

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Аааа така ти се пада като не идваш да караш , сега стой пред компа и се чуди на Смилен ли е ?,Не е ли?, имат ли и другите толкова шарени калници?
                      NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Моят калник беше сина сега ще съм с бял/нечуплив/
                        [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                          Аааа така ти се пада като не идваш да караш , сега стой пред компа и се чуди на Смилен ли е ?,Не е ли?, имат ли и другите толкова шарени калници?
                          Абе възможно ли е да сте такива образи всичките .Аз си мислех,че само Джартата е драка,ама вие май цялата група сте такива зевзеци С голям интерес чета всяка публикация и се попикавам от смях.Айде да идва тая събота да се съберем,че нямам търпение.Пригответе ми една членска карта.

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Абе възможно ли е да сте такива образи всичките .Аз си мислех,че само Джартата е драка,ама вие май цялата група сте такива зевзеци С голям интерес чета всяка публикация и се попикавам от смях.Айде да идва тая събота да се съберем,че нямам търпение.Пригответе ми една членска карта.
                            можеама нали прочете как се приема в клубане с празни ръце
                            [FONT=System][/FONT]

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                              можеама нали прочете как се приема в клубане с празни ръце
                              Ша нося ша носяяяяяяяя щом трябва,ще се вземе от тези дето не се търкалят

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                                Бре....й .Имаш две "ВИЕТНАМКИ", техника за вадене на дръъъва, а си впрегнал и "БЕТАТА" пари да изкарва..Кажи колега по колко кубука и товариш

                                Ванка донеси една студена вода на Джартони ,че покрай тоя самар много запотява

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X