Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Викам най после ще покарам и аз днес,ама пак ми изневери късмета.Но утре съм на линия,ако трябва и сам...викам в 9.00 на Лук Ойла а???
    :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Да не цитираме утре,утре!!!
      А да напишем в неделя /разбирай 26.10.08г/,който иска да се по изкаляме ,да се съберем към 9.30 по новия час на Лукойл.Там решаваме и тръгваме.Който иска да кара да се чуствува поканен.

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от Нено Петров Стефанов Преглед на мнение
        Да не цитираме утре,утре!!!
        А да напишем в неделя /разбирай 26.10.08г/,който иска да се по изкаляме ,да се съберем към 9.30 по новия час на Лукойл.Там решаваме и тръгваме.Който иска да кара да се чуствува поканен.
        Да извинявам се.........значи 9.15 да се върнем по на ранина
        :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Малей днес направих едно преходче самостоятелно, ( Нямаше други желаещи) на 80км. спуках задна гума,някой беше метнал пиронче,и така 20км. излязоха и конците и замалко да пропусна Неделното каране, ама се сетих, че бях хвърлил една при Боби монтирахме я набързо с една вътрешна и моторчето е готово за Неделното каране 9:30 съм на Лукойла
          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
            Малей днес направих едно преходче самостоятелно, ( Нямаше други желаещи) на 80км. спуках задна гума,някой беше метнал пиронче,и така 20км. излязоха и конците и замалко да пропусна Неделното каране, ама се сетих, че бях хвърлил една при Боби монтирахме я набързо с една вътрешна и моторчето е готово за Неделното каране 9:30 съм на Лукойла
            Смилен да си смени снимкатаако нямаш интересна с КТМ ще ти дам една от дерето на Хисаря.А за 26.10.08г 9.30 май има доста голяма група АТВта но засега незнам даже и от кьде ще се трьгва.
            [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Една лоша новина . Днес Радослав ,,Киро,, си счупи крака при днешното каране.
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Ейтова вече е кофти новина
                желая му скорошно оправяне
                EnduroX Alba-Damascena 2019

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Аиде шушуминги пускайте снимки!!!!!!!!

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    и аз ги чакам с нетърпение,че да видя какво испуснах с моя късмет
                    [FONT=System][/FONT]

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
                      и аз ги чакам с нетърпение,че да видя какво испуснах с моя късмет
                      Днес май няма да има снимки.
                      ДЖарта дължиш ми едно шише ракия.Ама какво ще го правя,като не пия незнам

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Днес бяхме добра групичка,покарахме с темпо и пак нямаше много време за снимки, че и фотоапарат не бяхме взели, ама имахме поне телефони
                        Първото гордо позиране е след изкачването на смесено баирче с камъни и клони, някой ги няма по разбираеми причини

                        След като покарахме на мотополигон Ябълка, тръгнахме с един по малко, че на Шипката зъбака бил останал без зъби

                        Чопъра се чуди къде се е пооцапал

                        ооо в южна България било направо горещо

                        и много красиво

                        Калоян не беше виждал Енинските пътеки, че му ги показахме

                        Той пък ни показа къде имало добра пастърва с бадеми

                        Веднага ни надушиха,че караме по чужди трасета

                        и газ да ни няма...

                        по-бързите посядваха да изчакат другите

                        Джартата качи един баир и не изпуснахме момента за снимка


                        на билото не можем да се видим голяма мъгла

                        и чак на Узана се събрахме

                        Другата седмица пак
                        Последно редактирано от Smilen; 26-10-08, 21:53.
                        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от Смилен Преглед на мнение
                          Днес бяхме добра групичка,покарахме с темпо и пак нямаше много време за снимки, че и фотоапарат не бяхме взели, ама имахме поне телефони
                          Първото гордо позиране е след изкачването на смесено баирче с камъни и клони, някой ги няма по разбираеми причини

                          След като покарахме на мотополигон Ябълка, тръгнахме с един по малко, че на Шипката зъбака бил останал без зъби

                          Чопъра се чуди къде се е пооцапал

                          ооо в южна България било направо горещо

                          и много красиво

                          Калоян не беше виждал Енинските пътеки, че му ги показахме

                          Той пък ни показа къде имало добра пастърва с бадеми

                          Веднага ни надушиха,че караме по чужди трасета

                          и газ да ни няма...

                          по-бързите посядваха да изчакат другите

                          Джартата качи един баир и не изпуснахме момента за снимка


                          на билото не можем да се видим голяма мъгла

                          и чак на Узана се събрахме

                          Другата седмица пак
                          Този път ще съм на линия, независимо от времето
                          [B]Първо трябва да се научим да падаме, а после да караме .[/B]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Ей момчета браво.Велики сте.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Ето малко снимки и от мен, макар и лошо качество от телефона.
                              Най нетърпеливите бързаха да заредят

                              Започнахме да се събираме и да кроим планове на къде да се кара днес

                              Г-н Джартов веднага обмени мисли как се кара с износена задна гума,с една от легендите в българския мотокрос-Иван Шипката.

                              И след приятно каране седнахме на тази голяма маса.

                              Смилен веднага започна да крои планове от къде да прекара Джартов на връщане ,за даму се слегне хубаво храната.

                              И съответно задаваше на края в кафенето въпросчета кой как е прекарал неделния ден.

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Страхотно,в неделя пак!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X