Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
    яс толкова хартия ще ви стигне да си бършите това онова цял месец
    а за другия месец нови
    [FONT=System][/FONT]

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Извинявам се за нахалството КОЛКО ВРЕМЕ ВИ ПИСАХА те я честитки бе момци
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Ало какви групи кви 5лв. докато нямаше с кого да излезем да караме, сега едни с АТВ-та други с мотори, други се делят на можещи и неможещи, а като завали дъжд излизат по 2-ма човека, колкото повече толкова по хубаво,мисля азПък за Горна се предвижвахме с Теодор 10г. и 14г. друго дете, Грък гост който не е карал маршрута +Денка, която вече е по мъж от мъжете В калта никой не мрънкаше Маршрута до Горна е 20-тина км. така, че няма проблем някой да закъснее, че не може да запали,ако има по сериозен проблем може да се обади по тел. и всеки ще дойде на помощ Айде другата седмица всички на поправителен за предвижване група
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          ми илиянски смятай че аз бях в една стая а срещо мене в друга стая дявола..при мен имаше три ченгета и всеки само ми вика ела да подпис ела за подпис хаха то чак за смях стана...чее после пишман станах че се смях в тфа районно грозно..ае то много за разправяне ама има още кфо да им покажа

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Тези автографи са само за ВИП персони.Там са подписани от стршина Еверс ,Полковник Пурсел и леитенант Кайроли.Те нашите момчета взели по два броя автографи.Обаче пък им показали как се кара на задна гума.

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Аз искам да отправя само една молба към всички които карат АТВ и МОТОРИ да ,не карат през поляните край населените места, защото хората косят тревата и се сърдят - става въпрос най-вече за голямата поляна която е след Гиргини посока Г.Росица там ни спряха хора и помолиха за това.Надявам се, че ще проявите разбиране.

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Извинявам се че се намесвам и аз, но Денка е много права.
                И аз искам да кажа че е редно да се съображяваме с хората покрай нас, това че сме на мотори не ни прави всесилни.
                Винаги се поставяйте на местото на хората около вас и преценете кое е редно и кое не е.
                Не е нужно да дразним хората около нас и да си навличаме лоша слава.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Извинявам се че се намесвам и аз, но Денка е много права.
                  И аз искам да кажа че е редно да се съображяваме с хората покрай нас, това че сме на мотори не ни прави всесилни.
                  Винаги се поставяйте на местото на хората около вас и преценете кое е редно и кое не е.
                  Не е нужно да дразним хората около нас и да си навличаме лоша слава.
                  Toва го правят младите ГОВЕДА,и май на някого ше му набия каската.Заради някой пръдлъо всички хора казват ,,те онези с моторите дето много бръмчат,,

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Toва го правят младите ГОВЕДА,и май на някого ше му набия каската.Заради някой пръдлъо всички хора казват ,,те онези с моторите дето много бръмчат,,
                    .... тука няма да говоря кой ходи с една виятнамка по горите и поляните

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      шии джартонии ако говориш за мене по добре недей да биеш каската че ше те боли повече..пък вземиш да ми я спукаш с какво ше карам... пък и аз забрайх че твоя мотор запушен и работи като шевна машина....

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        според мене неможе вечно да се съобразяваме с хората...бръмчели били,бързо сме карали,тфа онова добре вече нема да караме бързо да прайм кошиш,Ненката ни предопреди и го разбрах ме..ама те пък вече хората ше почнат за друго да говорят аз по добре да си купя ролер ве човек...недей те да забравяте че има доста които ни завиждат и дори са спосебни да излъжат пред ченгетата само и само да ме преебани

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Стига сте се карали вебасси като децата,,,а има някой в групата по на 40-45 години....или караите заедно или не се плуйтеаре аз ж пенеделник ще сам с мотор пак
                          :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от 4opara-gb Преглед на мнение
                            Стига сте се карали вебасси като децата,,,а има някой в групата по на 40-45 години....или караите заедно или не се плуйтеаре аз ж пенеделник ще сам с мотор пак
                            Валъо,прав си обаче както казах не бива заради едно говедо да се олицетворява цялата група като безотговорна и лоша.Аз казвам че щом сме излезли с моторите не бива да караме през тревата на пасищата и нивите, защото по този начин ощетяваме невинни хора които по този начин си изкарват прехраната и
                            по този начин им нанасяме вреда,което изобщо не ни прилича.Аз мисля че повечето хора от нашата група ще са съгласни с моето мнение,и не трябва да се допускат такива неща.Трябва като ни видят хората да ни се радват и да се кефят, а не да ни псуват и да се чудят каква гадост да ни сторят,което не е никак трудно.

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              съгласен съм с джартони..а кой е говедото в групата?поне да сме изскренни

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Еи чопар имаш да ми връщаш една свещ или ше я даваш или едини и пияни на твоя сметка 2 дена
                                06' Yamaha Raptor 700R
                                08' BMW E92 335i

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X