Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    kolegi dnes vzeh 1 purvo mesto za padane aaaaaa ) obache loshoto e che kato disham i me bolqt rebrata...

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
      [.Който закъснее ще се чуваме по телефоните [/font]
      [/quote]
      Тез убавци те зарязаха кът КОС яйцата. Но не се бърка таман не трябваше да ги чакаш
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Да Бемфа направо,направи падането на сезонана 5та с пална гас,и мина през кормилото,и ощте неколко лупинга и се озова на земята,както само Бемфа си знае,,,,,аве голем варгал беше..искам да кажа само че всички днес се държаха,като един цял екип,и сам презнателен на всички за оказаната помоща на Смилен малкия напрво ни показа как се кара,евалаи макар след зверското падане,пак подаваше яко на масурааве днес се смазахме яко,,нека си признаем160км яко кал и каманаци
        :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          супер каране стана ама не виждам снимки и особенно на счупената БЕТА маи не и останаха неразвити болчета
          [FONT=System][/FONT]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Аз смятан че Денка може да се сърди единственно на Дебелия дето се напил снощи ,както мен сега и не и отворил да си вземе мотора.На мен не се е обаждал никой.Ама не мога да разбера защо все трябва да има някой виновен и някой сърдит.Доста време се тръби в форума че се събираме в 9.30 на лук-оил и какво толкова.Той Флеитата дойде че , какво за другите.Да се разберем веднъж за винаги който дошъл ,тръгва .това е ,както за мен така за всички.Все пак трябва малко дисциплина.Между другото Денка е едим от най дисциплинираните членове на клуба.Сори за случката.

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Аз смятан че Денка може да се сърди единственно на Дебелия дето се напил снощи ,както мен сега и не и отворил да си вземе мотора.На мен не се е обаждал никой.Ама не мога да разбера защо все трябва да има някой виновен и някой сърдит.Доста време се тръби в форума че се събираме в 9.30 на лук-оил и какво толкова.Той Флеитата дойде че , какво за другите.Да се разберем веднъж за винаги който дошъл ,тръгва .това е ,както за мен така за всички.Все пак трябва малко дисциплина.Между другото Денка е едим от най дисциплинираните членове на клуба.Сори за случката.
              Дебелият за нищо не е виновен и на никой не е крив.ТИ , че неискаш да говориш с ДЕНКА е твой проблем. п с ДЕБЕЛИЯ
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Пуснах отделна тема само снимки защото тук коментарите вече станаха многоhttp://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=19 нека по тази тема се слагат само снимки,а тук да се коментира всичко останало
                Последно редактирано от Smilen; 26-04-08, 22:34.
                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  според вас всеки е виновен че ходи да кара.ще си стоим в къщи че дано тогава няма виновни
                  [FONT=System][/FONT]

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Какво ще кажите утре да измием моторите и да се чукнем с яйцата и в Понеделник (почивен ден е) да покараме пак
                    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      ще покараме ама напиши час за тръгване с ГОЛЕМИ БУКВИ че да няма сърдитни
                      [FONT=System][/FONT]

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
                        Дебелият за нищо не е виновен и на никой не е крив.ТИ , че неискаш да говориш с ДЕНКА е твой проблем. п с ДЕБЕЛИЯ
                        Не мога да разбера защо се пишат такива глупости ,че аз не съм искал да говоря с Денка.Няма нищо вярно Бяхме се разбрали в 9.30 с тенденция да се тръгне в 10.00.По технически причини тръгнахме в 11.00.На мен никой не се е обаждал.Нямам никаква вина за нищо,и моля ако има някой който смята че съм го засегнал или убидил да ми го каже в очите,а не задочно както в случая.
                        А ти Илияне да не си адвокат.Смятам че е крайно време да си казваме нещата в очите а не зад гърбовете.
                        Айде стиг вече че станахме за смях на хората.Не вярвам някой да има интерес от подобни интриги.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Не мога да разбера защо се пишат такива глупости ,че аз не съм искал да говоря с Денка.Няма нищо вярно Бяхме се разбрали в 9.30 с тенденция да се тръгне в 10.00.По технически причини тръгнахме в 11.00.На мен никой не се е обаждал.Нямам никаква вина за нищо,и моля ако има някой който смята че съм го засегнал или убидил да ми го каже в очите,а не задочно както в случая.
                          А ти Илияне да не си адвокат.Смятам че е крайно време да си казваме нещата в очите а не зад гърбовете.
                          Айде стиг вече че станахме за смях на хората.Не вярвам някой да има интерес от подобни интриги.
                          Oпа тука нещо бъркаш . Не съм адвокат и това мнение не го изказвам АЗ а ми БОБИ . Не съм от интригантите и не мисля ,че съм такъв човек , но щом смяташ така да е
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от bemfito Преглед на мнение
                            kolegi dnes vzeh 1 purvo mesto za padane aaaaaa ) obache loshoto e che kato disham i me bolqt rebrata...
                            нищо ти няма не се оплаквай

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Утре (Понеделник) ще има повторение на Съботното каране,така че който го е изпуснал поради наложителни причини, де не плаче много отбора ще е същият, само няма да се допускат 10 годишните поради майчина забрана Ама тъкмо ще покараме в по добро темпо Очертава се пак да няма прах, перфектно леко дъждовно време (28.04.2008г.) 10:00ч. на Лукойла за изхода към Шипка ще е Старта
                              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Да с удоволствие бих дошал да се омажем,,ама вече трябва да се бачка..няма как...Смилка писах ти,така че,приатно каране
                                :eek::eek::eek:[SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X