Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

    Утре дори и да вали остават ли оговореният час и място ???
    KTM-READY TO RACE !!!

    Коментар


    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

      Първоначално публикуван от ИЛИЯН ТОТЕВ Преглед на мнение
      ............,я вземай 2-ри номер и гас
      негърски приказки неща да чувам
      Ало,младежо полека с даването на нездравословни съвети,моля! Брата има достатъчно ангажименти покрай отрочето си(храни,пере,къпи,памперси ..... и тн. ,евала), та и ти ЮДА да му мътиш главата. А между впрочим ,ще имали при бай Нено шезлоги навън,че азе обичам там да се изтягам след един определен късен час? Нали бе БО ДЕБЕЛИИИИ

      Коментар


      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

        Първоначално публикуван от Iliya Minkov Преглед на мнение
        Ало,младежо полека с даването на нездравословни съвети,моля! Брата има достатъчно ангажименти покрай отрочето си(храни,пере,къпи,памперси ..... и тн. ,евала), та и ти ЮДА да му мътиш главата. А между впрочим ,ще имали при бай Нено шезлоги навън,че азе обичам там да се изтягам след един определен късен час? Нали бе БО ДЕБЕЛИИИИ
        Оооооо младежо браво на брато,но май на теб ти свиди за моторо.
        Предполагам,че адаша си има и майка-един ден малко почивка де,и пак памперси.
        А за тебе специален шезлонг ще ти оредим с чеп отдоле
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

          Първоначално публикуван от Iliya Minkov Преглед на мнение
          Ало,младежо полека с даването на нездравословни съвети,моля! Брата има достатъчно ангажименти покрай отрочето си(храни,пере,къпи,памперси ..... и тн. ,евала), та и ти ЮДА да му мътиш главата. А между впрочим ,ще имали при бай Нено шезлоги навън,че азе обичам там да се изтягам след един определен късен час? Нали бе БО ДЕБЕЛИИИИ
          Там сме .
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

            Утре някой ще искали да се по изкаляме ?/?
            Последно редактирано от ГЕОРГИ ИВАНОВ; 17-10-09, 08:17.
            KTM-READY TO RACE !!!

            Коментар


            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

              Аз например
              KTM EXC 400
              KTM EXC 525
              Beta rr 450

              Коментар


              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                Само да не вали.
                KTM EXC 400
                KTM EXC 525
                Beta rr 450

                Коментар


                • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                  Как е групата,аз още не съм се оправил ама като гледам утре ако не вали май ще поразмърдам моторчето.

                  Коментар


                  • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                    Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ИВАНОВ Преглед на мнение
                    Утре някой ще искали да се по изкаляме ?/?
                    И на мен ми се каля казвай каде и в колко ще се сабираме

                    Коментар


                    • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                      Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
                      Мероприятие
                      на 24/октомври/2009г-събота 12часа

                      Във връзка с зачестилите през тази година инциденти със състезатели и любители на ендурото,независимо с какви машини /двуколесни или четири колесни/,клуб "РИСК" Габрово , неговите фенове и др. организират "КУРБАН" за прекъсване на черната серия -------- от /ухлузвания,натъртвания,падания,разтезения,лош късмет, магии,уроки и смърти/.
                      Курбана ще се състои на връх"ШИПКА" при бат Нено
                      Програмата ще е следната:
                      1.Събиране в 12часа пред ресторанта /всеки с наличната техника-мотор,АТВ или др./-стартиране на мероприятието(курбана).
                      2.След среща-раздумка помежду си ,се отправяме на Ганчова чешма където има възможности ,за показване на различни техники на каране и катерене.
                      3.След това продължаваме до окончателното привършване на приготвения курбан и лека веселба до полунощ.
                      Забележка:
                      Който ще продължава до полунощ,да се подсигури с транспорт за предвижване на обратно или да помисли за преспиване.
                      Всеки може да дойде освен с наличната техника и своите жени,приятелки или фенки на ЕНДУРОТО.
                      Ако има такива които по уважителни причини ще закъснеят,могат да се включат по късно
                      __________________
                      А дядо поп да дойде да ви причете някоя молитва.. Ковачите всеки сезон откриват с мен, като им поръсвам машините. Можем и с вас да правим нащо такова ако имате желание. Амин! Бог да ви пази.
                      [IMG]http://media.snimka.bg/8339/022934139-big.jpg?r=0[/IMG] Kакто искате да постъпват с вас човеците, тъй и вие постъпвайте с тях! (Библията)

                      Коментар


                      • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                        Първоначално публикуван от Отчето XR Преглед на мнение
                        А дядо поп да дойде да ви причете някоя молитва.. Ковачите всеки сезон откриват с мен, като им поръсвам машините. Можем и с вас да правим нащо такова ако имате желание. Амин! Бог да ви пази.
                        Аз подкрепям предложението на човека,моля Нено да вземе отношение или по точно да напише нещо в темата.

                        Коментар


                        • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Как е групата,аз още не съм се оправил ама като гледам утре ако не вали май ще поразмърдам моторчето.
                          Джартов ако искаш утре дасе поокаляме кажи някакъв час е разбирасе ако невали

                          Коментар


                          • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                            Първоначално публикуван от SVETOSLAV-AD Преглед на мнение
                            И на мен ми се каля казвай каде и в колко ще се сабираме
                            Аз отпадам за жалост.
                            KTM-READY TO RACE !!!

                            Коментар


                            • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                              Първоначално публикуван от Николай Кръстев Преглед на мнение
                              Аз например
                              Ако вземате и новобранци,аз също съм на линия.

                              Коментар


                              • До: "Риск Клуб Габрово" поредната организирана разходка

                                Аз също отпадам. Майче грип ме гази.
                                KTM EXC 400
                                KTM EXC 525
                                Beta rr 450

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X